Connect with us
Prime Show MMA 2 Kosmos
Fot. Instagram @primemma.pl

Sport

Prime Show MMA 2: Kosmos. Co musicie wiedzieć o gali? [PPV, data]

Fani freakowych federacji mogą w ostatnim czasie mówić o przesycie. Oprócz przodujących od dawna Fame MMA i High League, na każdym kroku pojawiają się lepsze lub gorsze twory. Jeden z nich zasługuje jednak na specjalną uwagę, ponieważ w porównaniu do innych rzuca rękawice liderom na tym rynku. Mowa o Prime Show MMA, które ściągnęło na siebie tonę zainteresowania inauguracyjną galą w lutym. Czy podobnie będzie na zbliżającym się drugim wydarzeniu?

Było dobrze, będzie lepiej

Zbliżająca się nieubłaganie druga gali federacji Prime Show MMA może być wydarzeniem nie z tej ziemi. Na to przynajmniej wskazuje jej podtytuł „Kosmos”, którego geneza na te moment nie została ujawniona. Nie zmienia to jednak faktu, że już teraz można mówić o sporym zaciekawieniu tym, co będzie się działo, a także przede wszystkim tym, kto zawalczy.

To głównie dlatego, że pierwsze wydarzenie wygenerowało dość spore zasięgi ciekawą i przede wszystkim niekonwencjonalną kartą walk, na której znaleźli się między innymi „Kamerzysta”, „Lord Kruszwil” i Jaś Kapela. Galę uświetniła druga walka wieczoru, czyli pojedynek Mateusza Murańskiego i „Don Kasjo”, który jest rzekomym włodarzem federacji. Tak naprawdę jest to jednak twór właścicieli zawodowej organizacji Fight Exclusive Night, którzy co ciekawe w przeszłości krytykowali freakowe federacje i nadal otwarcie atakują Fame MMA, a także High League.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Prime Show MMA: Zadyma. Wszystko co musisz wiedzieć [PPV, data]

Na ten moment można jedynie liczyć na to, że drugie wydarzenie tego typu spod ich ręki będzie jeszcze lepsze niż pierwsze, które spotkało się z mieszanym, ale na ogół pozytywnym odbiorem. Wygląda, że tak faktycznie może się stać ponieważ zaplanowana karta walk prezentuje się niemożliwie wręcz mocno. Wystarczy zobaczyć na to, kto zawalczy nawet w najwcześniejszych walkach tego wyczekiwanego wydarzenia.

Prime Show MMA 2 – Kto zawalczy?

O emocje muszą oczywiście zadbać zawodnicy, którzy zawalczą na gali „Kosmos”. Potwierdzonych zostało już kilku zawodników. Bardzo głośnym zawodnikiem jest senegalski zapaśnik Serigne Ousmane Dia, znany wszystkim jako „Bombardier”. Najlepiej można kojarzyć z jego niechlubnego angażu w KSW. w marcu 2021 roku miał on zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Do pojedynku jednak nie doszło, ponieważ na pół godziny przed rozpoczęciem gali 45-latek dostał ostrego ataku wyrostka robaczkowego. Walka ostatecznie odbyła się dopiero w październiku, kiedy to legendarny „Pudzian” znokautował go w 18 sekund.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PRIME SHOW MMA (@primemma.pl)

 

Tym razem jego rywalem jest postać z zupełnie innego świata. Do klatki wejdzie z nim Damian „Stifler” Zduńczyk, który mniej więcej dwa lata temu zawalczył na Fame MMA 7, gdzie zaskakująco dobrze zaprezentował się w starciu z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Z Popkiem walczył też Norman Parke, który na gali Prime MMA 2 zmierzy się z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim. To będzie walka wieczoru tej gali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominik Durniat. Co wiadomo o komentatorze KSW na Viaplay?

Oprócz nich mamy też zobaczyć walki min. Jasia Kapeli, Marcina Wrzoska i co ciekawe Piotra Kaluskiego. Mężczyzna jest znany… z bycia ochroniarzem Simona Levieva, czyli słynnego „Oszusta z Tindera”, który niedawno był jednym z najgłośniejszych dokumentów na Netflixie. Zmierzy się on z raperem Ernestem „Red Balkanboy” Ivandą.

Prime Show MMA 2: Kosmos [Data, lokalizacja, PPV]

Prime Show MMA 2: Kosmos już oficjalnie odbędzie się 9 lipca 2022 roku. Bardzo ciekawe jest to, że na lokalizację gali wybrano Gdynia Arenę. To dlatego, że bardziej znane federacje takie jak KSW, Fame MMA i High League unikały tej lokalizacji. Inaczej podeszła do tego jednak organizacja FEN, która w przeszłości gościła już w najmłodszym mieście Trójmiasta. Na spore zainteresowanie może jednak bez wątpienia liczyć sprzedaż licencji PPV, które jak zawsze będą stanowić alternatywę dla tych, którzy nie będą mieli jak pojawić się w Gdyni. Kosztuje ona 29,99 zł.

Karta walk

Walka wieczoru (Main Event)

Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulikowski

Druga walka wieczoru (Co-Main Event)

Gabriel „Arab” Al-Suwali vs Marcin „Polish Zombie” Wrzosek

Karta główna

Serigne Ousmane „Bombardier” Dia vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Paweł Tyburski vs Adam Soroko

Piotr Kaluski vs Ernest Ivanda

Maciej Rataj vs Damien Daff

Jakub „HeCmAn” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak

Janek Patecki vs Michał „Bagietka Michael” Gorzelanczyk

Jaś Kapela vs TBA

Karta wstępna

Mateusz Milu Mil vs Mikołaj Jedruszczak

Dominika Rybak vs TBA

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top