Connect with us
przemek szafrański
Fot. Instagram @motosynteza

Telewizja

Przemek Szafrański. Co wiadomo o gwieździe TVN Turbo?

Kim jest Przemek Szafrański? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o życiu zawodowym i prywatnym gwiazdy „Wojen samochodowych” TVN Turbo.

Kim jest Przemek Szafrański?

Fanom motoryzacji tego człowieka przedstawiać nie trzeba. Przemek Szafrański jest jedną z dwóch gwiazd programu „Wojny samochodowe” w TVN Turbo. To niezwykle popularny program, w którym razem z Pawłem Misztą mężczyźni pokazują jak kupić samochód w ustalonym budżecie i sprzedać go z zyskiem. Obaj mają tydzień na zakup samochodu, jego naprawę oraz sprzedaż.

Od niedawna jest także bohaterem innego programu TVN Turbo – „Duda kontra Szafrański”. Mężczyźni w określonym budżecie mają ze starego grata zrobić odpicowany samochód, który jest w pełni sprawny, a widzowie oceniają, który z projektów jest lepszy.

Od jakiegoś czasu mężczyzna ma na TVN Turbo swój własny program „ABC Motoryzacji”. Omawia w nim dokładnie budowę oraz działanie poszczególnych elementów samochodu. To program dla chcących powiększyć swoją wiedzę z zakresu uszkodzeń, ich napraw oraz kosztów takowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Przemek Szafrański (@motosynteza)

Co robi poza pracą w TVN Turbo?

Poza tym prowadzi Diffland – to warsztat samochodów terenowych w Warszawie, specjalizujący się w naprawach Land Rovera, Range Rovera oraz Jaguara. Poza usługami serwisowymi firma prowadzi także komis aut wyżej wskazanych marek. Wcześniej przez wiele lat pracował zresztą dla importera Land Rover w Polsce. Pracował tam w dziale marketingu, a następnie był nawet brand managerem marki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kapitan Jawor. Kim jest jedna z gwiazd programu "Złomowisko PL"?

Od 2019 roku jest także ambasadorem marki narzędzi NEO Tools. W związku z tym często gości w warsztacie samochodowym NEO Garage, gdzie realizuje materiały dla marki – na przykład wywiady ze znanymi osobami.

Ile schudł Przemek Szafrański?

Mężczyzna w ostatnim czasie mocno schudł. Fani programu wyszukują, jak schudł i jaka była jego dieta. Mężczyzna po wielu miesiącach braku odpowiedzi na te pytania przygotował specjalny post. Bohater „Wojen samochodowych” opisał dokładnie, dzięki czemu zaliczył tak imponującą przemianę.

W emocjonalnym poście, który zamieścił zarówno na Facebooku, jak i Instagramie wskazał wszystkie składniki przepisu na sukces. Można z nich wywnioskować, że najważniejsza była operacja żołądka oraz dużo silnej woli, którą wspomagała żona. Zaznaczył także, że strata imponujących 60 kilogramów to zasługa także wody, która „czyni cuda” oraz ograniczenia do zera ziemniaków i chleba. Poniżej znajdziecie cały post.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Przemek Szafrański (@motosynteza)

Wiek, rodzina, dzieci

Przemek Szafrański urodził się w 1977 roku, ma więc 45 lat.

O jego życiu prywatnym wiadomo bardzo niewiele. Na swoich kontach w social media nie pokazuje się z żadną kobietą czy dziećmi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Przemek Szafrański (@motosynteza)

Przemek Szafrański w mediach społecznościowych

Mężczyznę można spotkać w trzech mediach społecznościowych. Na Facebooku „MotoSynteza” zebrał już ponad 78 tysięcy obserwujących, a informuje tam o blaskach i cieniach motoryzacji, często pokazując także kulisy programu „Wojny samochodowe”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Bachanek - co wiadomo o zjawiskowej dziennikarce TVP Sport?

„MotoSynteza Przemka Szafrańskiego” jest również na YouTube, gdzie ma już ponad 25,4 tys. subskrybentów. Znajdziecie tam wiele filmów, gdzie Szafrański występuje w roli handlarza albo mechanika. W ostatnim czasie zamieszcza regularnie filmy w serii „Poradnik Handlarza”.

Przedsiębiorca obecny jest także na Instagramie, gdzie jako @motosynteza zebrał już ponad 36 tysięcy obserwujących. Zamieszcza tam zdjęcia z życia prywatnego i zawodowego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Przemek Szafrański (@motosynteza)

4.5/5 (liczba głosów: 68)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top