Connect with us
przemysław oleś
Fot. YouTube / Discovery Channel Polska

Telewizja

Przemysław Oleś – co wiadomo o szefie Olmetu ze „Złomowisko PL”?

Przemysław Oleś – co wiadomo o szefie Olmetu ze znanego programu „Złomowisko PL”? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na jego temat.

Kim jest Przemysław Oleś?

Przemysław Oleś jest doskonale znany szerszej publiczności z programu Discovery Channel „Złomowisko PL”. Jest prezesem zarządu jednej z firm często pojawiających się w odcinkach – Olmetu z siedzibą w Tarnowskich Górach.

Mężczyzna jest znany z programu jako niezwykle sympatyczny i obrotny biznesmen, choć czasem nie do końca obeznany w sprawach technicznych. Od tego ma jednak swojego najważniejszego pracownika – Janusza Wojewodzica, który w Olmecie pracuje już od 2005 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @przemek_olmet

Od kiedy prowadzi Olmet?

Prezesem zarządu Olmetu jest od września 2010 roku. Warto jednak cofnąć się nieco wcześniej, aby lepiej poznać historię sukcesu Przemka Olesia i Olmetu. Firmę w 1993 założył jego ojciec, Andrzej, który obecnie jest członkiem zarządu. Obecnie poza Przemkiem związanych z nią jest kilka innych osób z rodziny Olesiów, w tym brat Przemka – Leszek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kapitan Jawor. Kim jest jedna z gwiazd programu "Złomowisko PL"?

Co ciekawe, poza biznesem złomowym, jego rodzina jest związana także z branżą HoReCa. Marzena Oleś prowadzi bowiem niezwykle popularny Hotel Piwniczna Spa & Conference w Piwnicznej-Zdroju. Sam Przemek Oleś w wywiadzie z gwarek.com.pl przyznał, że gdyby wiedział, jak ciężka jest to branża, być może nie zainwestowałby pieniędzy. Hotel w pierwszym roku przyniósł straty, a w drugim tylko niewielki zysk. Interes w końcu zaczął się jednak opłacać, choć z pewnością pandemia Covid-19 mocno uderzył w tę odnogę biznesu Olesiów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @przemek_olmet

Przemek Oleś i samochody

Przemysław Oleś w programie „Złomowisko PL” często pojawia się w charakterystycznym, jaskrawożółtym Mercedesie Klasy G z napędem 4×4. Jak się jednak wydaje, samochód o rejestracji GO OLMET służy wielu członkom rodziny, o czym mogą świadczyć zdjęcia zamieszczane na Instagramie pod hasztagiem #goolmet. A wiele fotografii, chociażby z profilu samego Przemka Olesia, nie zostało tak otagowanych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @przemek_olmet

Wiek, żona, rodzina, dzieci

Przemysław Oleś urodził się w 1978 roku, ma więc 44 lata.

Jego żona ma na imię Aleksandra, a para pobrała się w 2015 roku w górach przy akompaniamencie góralskiej kapeli. Po 5 latach Przemek Oleś podzielił się filmem z tego wydarzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @przemek_olmet

Para ma jedno dziecko, które urodziło się w 2020 roku. Nieznana jest jednak jego płeć, ani imię. Młoda mama pochwaliła się nim przy okazji reklamy jednego z produktów na swoim prywatnym profilu Facebook.

Przemysław Oleś w mediach społecznościowych

Przemek Oleś posiada jeden publiczny profil w social media. Jako @przemek_olmet jest bowiem obecny na Instagramie. Zebrał tam już ponad 600 obserwujących. Za pośrednictwem profilu dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @przemek_olmet

4.3/5 (liczba głosów: 12)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top