Connect with us
przemysław oślak
Fot. Instagram @nasznowydom

Telewizja

Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Przemysław Oślak w kwietniu 2021 r. pojawił się w programie „Nasz nowy dom” i momentalnie zaczął zyskiwać popularność. Co wiadomo o jego życiu prywatnym i zawodowym poza programem?

Kim jest Przemysław Oślak?

Przemysław Oślak to kierownik budowy, znany szerszej publiczności z programu Polsatu „Nasz nowy dom”. Po raz pierwszy pojawił się w telewizji w odcinku, który miał swoją premierę w kwietniu 2021 roku.

Urodził się i cały czas mieszka w Bujakowie nieopodal Bielska-Białej. Studiował na Akademii Krakowskiej.

W wolnym czasie lubi chodzić po górach, na grzyby, a także grać w koszykówkę.

Jako pierwszy na planie programu pracował z nim architekt Maciej Pertkiewicz, który miał bardzo pozytywne wrażenie po wspólnej pracy, co zdradził w rozmowie z polsat.pl. „Po krótkiej rozmowie z nim wiedziałem, że to odpowiedni człowiek do tego programu. (…) On tak zorganizował prace, że w swoim pierwszym odcinku poradził sobie bardzo dobrze, a w kolejnym było jeszcze lepiej. Jestem bardzo zadowolony i mam nadzieję, że będziemy pracować razem” – powiedział Pertkiewicz.

Po pierwszym odcinku budowlaniec zebrał także bardzo dobre opinie widzów. „Zaangażowany”, „konkretny”, „bez zarzutu” – to główne hasła, które pojawiały się w komentarzach na Facebooku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Jak trafił do programu?

Do programu trafił przez polecenie, o czym poinformował w rozmowie z deccoria.pl. „Dostałem zlecenie wyremontowania sali w Szczyrku przy okazji kręcenia programu kulinarnego. Zlecenie zostało wykonane dokładnie i terminowo, co zostało zauważone i docenione przez ekipę, która pracuje również przy realizacji programu Nasz Nowy Dom” – powiedział Oślak. Dodał oczywiście, że następnie musiał przejść casting.

Jego ekipa w programie liczy 21 osób. Przyznał, że połowa z niej pochodzi z Ukrainy, jednak nie są to pracownicy sezonowi. To oddani mu ludzie, którzy pracują w firmie od wielu lat. Pochodzą z jednej wioski, która po rewizji granic została na terenie naszych wschodnich sąsiadów, ale mówią doskonale po polsku. Druga część to natomiast oddani pracownicy z Bielska-Białej i okolic.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wojciech Strzelczyk – co wiadomo o architekcie „Nasz nowy dom”?

Wiek, żona, dzieci

Przemek Oślak ma 32 lata.

Ma żonę i synka Antosia, który ma obecnie 2,5 roku. W rozmowie live po emisji pierwszego odcinka programu „Nasz nowy dom” z jego udziałem jasno przyznał, że żona Przemysława Oślaka bardzo wspiera go w tym, co robi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Przemysław Oślak (@przemyslaw.oslak)

Co robi poza programem „Nasz nowy dom”?

Przemek Oślak jest szefem firmy budowlanej BB Invest, która istnieje na rynku od 2014 roku i ma siedzibę w Bielsku-Białej. Wykonuje prace z zakresu usług remontowo-budowlanych. To głównie kompleksowe remonty domów i różnego rodzaju obiektów, ale także drobne prace – malowanie, układanie paneli, podwieszane sufity itp.

W rozmowie na fanpage’u programu „Nasz nowy dom” przyznał, że z budowlanką jest związany od… dziecka. Wszystko przez konotacje budowlane ojca i brata. Jak sam przyznał kierownik ekipy budowlanej, styczność z tą pracę ma od 15. roku życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Przemysław Oślak w mediach społecznościowych

Przemek Oślak od czerwca 2021 r. jest obecny na Instagramie, choć jest tam mało aktywny. Jako @przemyslaw.oslak obserwuje go niecałe 600 osób.

Ma także konto na Facebooku, które założył w związku z obecnością w programie „Nasz nowy dom”. Póki co zebrał tam już ponad 1,8 tys. obserwujących.

4.6/5 (liczba głosów: 12)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top