Connect with us
radomiak radom fifa 23

Gry

Radomiak w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze z Radomia?

Jakie oceny ogólne otrzymał Radomiak w grze FIFA 23? Zeszłoroczna rewelacja PKO BP Ekstraklasy wypadła zupełnie przyzwoicie i znacznie poprawiła swoją ocenę względem ubiegłego roku.

Jacy są najlepsi piłkarze w Radomiaku?

Jak został oceniony Radomiak w grze FIFA 23? Rozpocznijmy od tego, że w klubie nie ma żadnej karty 70+. To jednak nie powinno dziwić, biorąc pod uwagę, że drużyna z Radomia nie jest wiodącą siłą PKO BP Ekstraklasy. W porównaniu do poprzedniego sezonu oceny poszły jednak w górę, a wszystko po udanym ligowym sezonie.

W Radomiaku najwyższą oceną ogólną jest 69, które otrzymał Raphael Rossi. 68 może pochwalić się natomiast dwóch kolejnych graczy – Dawid Abramowicz i Lisandro Semedo. Rossi i Abramowicz otrzymali też rzadkie tarcze.

Radomiak w grze FIFA 23 – bramkarze i obrońcy

Wszyscy bramkarze radomskiego klubu otrzymali brązowe karty. Gabriel Kobylak został oceniony na 61, natomiast Jakub Ojrzyński na 56. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej karty. Co ciekawe, obaj otrzymali rzadkie karty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o obrońców, poza Rossim i Abramowiczem jeszcze dwaj piłkarze otrzymali srebrne karty. To Mateusz Cichocki i Damian Jakubik z ocenami ogólnymi na poziomie 65. Wszyscy pozostali muszą zadowolić się brązowymi kartami, a na szczycie tej listy jest Mateusz Grzybek z 64. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Lisandro Semedo. Tuż za nim znaleźli się Daniel Łukasik i Roberto Alves z oceną ogólną 67. Filipe Nascimento i Leandro Rossi w tym sezonie musza zadowolić się notami na poziomie 65. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Z trzech napastników klubu z Radomia zdecydowanie najlepszy jest Maurides z oceną ogólną 65. Trzy punkty mniej od niego otrzymał Michał Feliks z 62. Najsłabszym atakującym Radomiaka w grze EA Sports jest natomiast Dominik Sokół z „overallem” 59.

Co jeszcze warto wiedzieć o Radomiaku w FIFIE 23?

W Radomiaku mamy do czynienia łącznie z 12 srebrnymi i 13 brązowymi kartami. To znaczna poprawa względem zeszłego roku. 6 spośród nich jest rzadkich – 2 srebrne i 4 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Raków Częstochowa w grze FIFA 23. Jakie oceny dla "Medalików"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy z Radomia jest natomiast Daniel Pik z 82 tempa. Pod tym względem Radomiak wygląda dość przeciętnie. Poza wspomnianym Pikiem i Lisandro Semedo (80) wszyscy mają bowiem poniżej 80.

Radomiak w grze FIFA 23 – oceny ogólne

Bramkarze:

Gabriel Kobylak – 61
Jakub Ojrzyński – 56

Obrońcy:

Raphael Rossi – 69
Dawid Abramowicz – 68
Mateusz Cichocki – 65
Damian Jakubik – 65
Mateusz Grzybek – 64
Justiniano Almeida Gomes – 63
Dariusz Pawłowski – 62
Aleksander Gajgier – 54

Pomocnicy:

Lisandro Semedo – 68
Daniel Łukasik – 67
Roberto Alves – 67
Filipe Nascimento – 66
Leandro Rossi – 66
Luis Machado – 65
Thabo Cele – 65
Tiago Matos – 63
Luiz Gustavo – 63
Daniel Pik – 59
Nikolas Korzeniecki – 59
Jakub Nowakoww – 56

Napastnicy:

Maurides – 65
Michał Feliks – 62
Dominik Sokół – 59

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top