Connect with us
rafał lokwenc
Fo. YouTube / Dicovery Channel Polska

Telewizja

Rafał „Tata” Lokwenc – co wiadomo o szefie złomowiska z Radostowic?

Rafał Lokwenc jest doskonale znany szerszej publiczności jako „Tata” z programu „Złomowisko PL”. Co wiadomo o jego życiu prywatnym i zawodowym? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Rafał Lokwenc?

Rafał Lokwenc to właściciel złomowiska w Radostowicach doskonale znanego z programu „Złomowisko PL” emitowanego w Discovery Channel. Co warte podkreślenia już na początku, jest to jedno z największych złomowisk na Śląsku.

Szerszej publiczności doskonale znany jest jako „Tata” – to jego pseudonim używany zarówno przez żonę, jak i pracowników. Tak naprawdę niezwykle rzadko (najczęściej Kapitan Jawor) ktoś mówi do niego po imieniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Janusz Pawłowski - co wiadomo o "Januszku" ze "Złomowisko PL"?

Mężczyzna jest niezwykle religijny – nie ma problemu z wstawieniem katolickich nakładek na swój profil na Facebooku, a i w trakcie programu często pojawia się z krzyżem dumnie wiszącym na jego piersi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Lokwenc (@lokwenc)

Od kiedy jest w branży?

Firma „Autorecykling Rafał Lokwenc” istnieje na rynku od kwietnia 2001 roku. Łatwo więc policzyć, że w 2021 roku obchodziła piękny jubileusz – 20-lecie istnienia.

Od początku specjalnością firmy jest autokasacja i obrót częściami.

Rafał Lokwenc – wiek, rodzina

Rafał Lokwenc urodził się w 1981 roku, ma więc 41 lat.

Jego żoną jest także doskonale znana z programu Sonia „Mama” Lokwenc, która jest rok młodsza od męża. Małżeństwo często przekomarza się w programie, co może być niezwykle zabawne dla postronnego widza.

 

Para mieszka w Łaziskach Górnych i ma dwójkę dzieci – 19-letnią córkę i 17-letniego syna. Ciekawe, czy za moment dołączą do rodzinnej firmy i zajmą się złomem.

Rafał Lokwenc w mediach społecznościowych

„Tatę” można obserwować na dwóch mediach społecznościowych – Instagramie oraz Facebooku. Co ciekawe, na tym pierwszym medium ma aż trzy konta – @rafallokwenc, które przestał aktualizować w czerwcu 2019 roku (a więc prawdopodobnie stracił do niego dostęp), @lokwenc z ostatnim wpisem z kwietnia 2020 roku i @lokwencr, na którym zebrał nieco ponad 200 obserwujących.

Mężczyzna ma chyba tendencję do tracenia dostępów do kont, bo na Facebooku znajdziemy… kilka jego profili prywatnych. Najważniejszy jest jednak publiczny profil „Mama i Tata – Sonia Rafał Lokwenc”, który obserwuje już ponad 20 tysięcy osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Lokwenc (@lokwenc)

5/5 (liczba głosów: 6)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top