Connect with us
raków częstochowa fifa 23

Gry

Raków Częstochowa w grze FIFA 23. Jakie oceny dla „Medalików”?

Jakie oceny otrzymał Raków Częstochowa w grze FIFA 23? W tym newsie znajdziecie oceny ogólne wszystkich piłkarzy klubu spod Jasnej Góry.

Jacy są najlepsi piłkarze Rakowa Częstochowa w grze?

Po zdobyciu v-ce Mistrzostwa Polski 2021/22, Pucharu oraz Superpucharu Polski, Raków Częstochowa w grze FIFA 23 w końcu został choć trochę doceniony. Klub z Częstochowy ma bowiem trzy karty 70+, podczas gdy rok temu była tylko jedna. Najlepszym zawodnikiem zespołu w grze jest oczywiście Ivi Lopez z rządką srebrną kartą i oceną 74. To zresztą także najlepszy piłkarz całej PKO BP Ekstraklasy.

Dwóch pozostałych zawodników ocenionych na co najmniej 70 to Fran Tudor (72) i Vladan Kovacević (70). Obaj także otrzymali rzadkie tarcze na swoich kartach.

Raków Częstochowa w grze FIFA 23 – bramkarze i obrońcy

Wspomniany wyżej Kovacević jest też zdecydowanie najlepiej ocenionym bramkarzem Rakowa. Pozostali dwaj otrzymali bowiem brązowe karty – Kacper Trelowski z oceną ogólną 63, a Xavier Dziekoński z 62.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Legia Warszawa w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali "Legioniści"?

Żaden z obrońców nie znalazł się wśród najlepszych piłkarzy Rakowa w FIFIE 23. Oceny całej linii defensywnej są jednak zupełnie przyzwoite. Najlepiej oceniony został oczywiście Tomas Petrasek. Reprezentant Czech otrzymał „overalla” na poziomie 69 i rzadką kartę. 68 otrzymali Andrzej Niewulis i Stratos Svarnas, a 67 Zoran Arsenić i Bogdan Racovitan. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Tudor. Kolejnych najwyżej ocenionych kart należy szukać przy ocenie ogólnej 69. Taką otrzymali bowiem Patryk Kun i Deian Sorescu. Punkt mniej „overalla” otrzymał Ben Lederman.

Sporą grupę według EA Sports stanowią w Rakowie napastnicy. Zajmijmy się jednak ich ocenami, a nie dywagowaniem o pozycjach. Poza wspomnianymi wyżej Lopezem uwagę zwraca także Bartosz Nowak oceniony na 69. Mateusz Wdowiak otrzymał natomiast 68. Wszyscy wspomniani mają także rzadkie tarcze. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Rakowie Częstochowa w FIFIE 23?

W Rakowie Częstochowa mamy do czynienia łącznie aż z 22 srebrnymi i 4 brązowymi kartami. Aż 13 spośród nich jest rzadkich – 12 srebrnych i 1 brązowa. Co ciekawe, rzadkie karty otrzymało dziewięciu najlepszych piłkarzy Rakowa. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszymi piłkarzami „Medalików” są natomiast Patryk Kun i Mateusz Wdowiak. Mogą się oni pochwalić aż 91 oceny tempa.

Raków Częstochowa w grze FIFA 23 – oceny ogólne

Bramkarze:

Vladan Kovacević – 70
Kacper Trelowski – 63
Xavier Dziekoński – 62

Obrońcy:

Tomas Petrasek – 69
Andrzej Niewulis – 68
Stratos Svarnas – 68
Zoran Arsenić – 67
Bogdan Racovitan – 67
Milan Rundić – 66

Pomocnicy:

Fran Tudor – 72
Patryk Kun – 69
Deian Sorescu – 69
Ben Lederman – 68
Giannis Papanikolaou – 67
Valerian Gvilia – 67
Gustav Berggren – 66
Vladyslav Kochergin – 65
Wiktor Długosz – 63
Szymon Czyż – 63

Napastnicy:

Ivi Lopez – 74
Bartosz Nowak – 69
Mateusz Wdowiak – 68
Marcin Cebula – 67
Fabian Piasecki – 67
Vladislavs Gutkovskis – 67
Sebastian Musiolik – 65

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top