Connect with us
robert pasut
Fot. Instagram @pasutabstra

Sport

Kim jest Robert Pasut? Wszystkie informacje o znanym YouTuberze

Kim jest i czym zajmuje się Robert Pasut? W tym materiale przedstawiamy najważniejsze fakty na temat życia zawodowego i prywatnego znanego twórcy internetowego.

Kim jest Robert Pasut?

Kim jest Robert Pasut? To jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych, będący jednym z założycieli kanału AbstrachujeTV. Pozostałymi są Cezary Jóźwik oraz Rafał Masny. Ten ostatni odszedł już jednak z przedsięwzięcia.

Mężczyzna pochodzi z Warszawy, gdzie nadal mieszka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Pasut (@pasutabstra)

Działalność internetowa – Abstra i Studi

Faktem jest jednak, że pomimo ponad 3 milionów subskrybentów materiały na kanale AbstrachujeTV nie gromadzą już tak licznej widowni, jak kilka lat temu. Powodem jest oczywiście coraz liczniejsza konkurencja na rynku youtubowej rozrywki. Głupotą byłoby jednak pisać o niewielkim zainteresowaniu, bowiem filmy cały czas regularnie osiągają powyżej 100 tysięcy wyświetleń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Krzysztof Rozpara - co wiadomo o jednym z włodarzy Fame MMA?

Poza kanałem AbstrachujeTV utworzył także własny kanał na YouTube. Pasut zebrał już ponad 50 tysięcy subskrybentów.

Robert Pasut wraz z dwoma pozostałymi założycielami AbstrachujeTV założyli także spółkę Abstra, która działa od 2016 roku. Zajmuje się produkcją i prowadzenie kanałów YouTube. Po jakimś czasie zmieniła ona nazwę na Studi, a wszyscy pierwotnie założyciele… odeszli z niej. Najpierw zrobił to Masny, a w 2022 roku także Jóźwik i Pasut. Jak sami przyznali, dzięki temu chcą się skupić na kanale AbstrachujeTV.

Kariera w MMA

O mężczyźnie zrobiło się głośno na początku 2022 roku. Do wtedy był bardzo popularny, ale niewiele osób kojarzyło jego imię i nazwisko. Wszystko zmieniło po podpisaniu umowy z Fame MMA, największą polską organizacją zajmującą się walkami tzw. freaków. To jego pierwsza aktywność związana z walkami – Pasut wcześniej nie był związany z jakąkolwiek federacją. Co więcej, w jednym z wywiadów przyznał, że nie miał okazji zbyt wiele razy w życiu się bić.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 13 - wszystko co musisz wiedzieć o gali [data, lokalizacja, ppv]

Robert Pasut wystąpi na gali Fame MMA 13, a jego rywalem będzie Jakub „Japczan” Piotrowicz. To także twórca internetowy, który jest częścią ekipy Xayoo Industries. Zajmują się oni streamowaniem gier na Twitchu, a sam Piotrowicz zebrał tam już 472 tys. obserwujących. Gala odbędzie się 26 marca 2022 roku w Gliwicach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Pasut (@pasutabstra)

Wiek, data urodzenia, partnerka, dzieci

Robert Pasut urodził się w maju 1987 roku, ma więc 34 lata.

YouTuber jest związany z dziewczyną o imieniu Wiktoria, która także prowadzi publiczne życie. Można ją spotkać chociażby na Instagramie @wiksawiktoria oraz YouTube wiksawiktoriaVLOG.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Pasut (@pasutabstra)

Robert Pasut w mediach społecznościowych

Roberta Pasuta możecie spotkać na Instagramie, gdzie jest obecny jako @pasutabstra. Obserwuje go już ponad ćwierć miliona osób. Poza tym tworzy wyżej wspomniany własny kanał na YouTube i jest oczywiście obecny w filmach AbstrachujeTV. Panowie są obecni także na TikToku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez R. Pasut (@pasutabstra)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top