Connect with us
rozstanie pique z shakirą
Fot. Youtube / Bizarrap, MST productions

Sport

Rozstanie Pique z Shakirą. O co dokładnie poszło i jak wygląda obecna sytuacja?

Rozstanie Gerarda Pique z Shakirą od miesięcy jest gorącym tematem wśród serwisów plotkarskich. Sprawa znowu zyskała rozgłos, gdy piosenkarka nagrała utwór, w którym atakuje piłkarza. O co jednak tak dokładnie poszło w rozstaniu znanej pary?

Rozstanie Pique z Shakirą to (nie)codzienna historia

Jak wyglądało rozstanie Gerarda Pique z Shakirą? Shakira i Pique mieszkali razem od 2011 roku. Poznali się zresztą niewiele wcześniej – w 2010 roku przy okazji kręcenia piosenki „Waka Waka”. Piosenkarka była wtedy u szczytu popularności i nagrywała piosenkę, która została hymnem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Republice Południowej Afryki. Oboje długo utrzymywali związek w tajemnicy i nigdy oficjalnie się nie pobrali.

Ich wspólne życie zmieniło się całkowicie w czerwcu 2022 roku, kiedy para ogłosiła, że się rozstają. Nie było to jednak wielkim zaskoczeniem, bowiem wcześniej media aż huczały od plotek przez wiele tygodni. Poniżej opisujemy dokładnie, jak wyglądało rozstanie Pique z Shakirą i jak wygląda obecna sytuacja.

Geneza rozstania Gerarda Pique z Shakirą

Wszystko zaczęło się od artykułów jednego z hiszpańskich tabloidów, który napisał, że Shakira i jej były obecnie partner Gerard Pigué są na skraju rozstania, ponieważ piłkarz zdradza swoją wieloletnią dziewczynę. Biorąc pod uwagę, że byli razem od dwunastu lat i mają dwóch synów, 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę, plotki były dla wielu sporym zaskoczeniem.

Przez pierwsze kilka miesięcy, kiedy partnerzy potwierdzili rozstanie publicznym komunikatem, kolumbijska piosenkarka zachowywała swoją perspektywę dla siebie. Później postanowiła jednak opisać mediom, jak się czuła w całej tej sytuacji, choć na wstępie zaznaczyła, że jest jej z tym bardzo trudno. W wywiadzie dla „Elle” powiedziała też, że rozstanie nie przypomina normalnego, gdyż wszystko dzieje się w świetle fleszy.

To szalenie trudne nie tylko dla mnie, ale zwłaszcza dla naszych dwóch synów” – przyznała wprost. Dodała, że ciągła presja ze strony mediów i fanów bardzo obciąża jej rodzinę, zwłaszcza w tym trudnym czasie. „To wielkie wyzwanie. Staram się nie pokazywać tego przy dzieciach i w ten sposób je chronić. To zadanie numer jeden w moim życiu. Potem jednak słyszą coś w szkole albo czytają paskudne rzeczy w Internecie, co ma na nich duży wpływ” – dodała Shakira. Obecnie dzieci mieszkają z Shakirą w Miami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dzieci Roberta Lewandowskiego. Co wiadomo o Klarze i Laurze?

Kim jest kobieta, z którą romans ma Gerard Pique?

Kim jest kobieta, z którą piłkarz zdradził Shakirę? Gerard Pique obecnie ma romans z młodszą o ponad 20 lat studentką Clarą Chią Marti. Hiszpański tabloid „Socialite” jako pierwszy opublikował ich wspólne zdjęcia, pokazując parę na festiwalu muzycznym w Kalifornii, gdzie przytulali się i namiętnie całowali.

23-letnia Clara Chia Marti studiuje public relations, a jednocześnie pracuje w… jednej z firm Gerarda Pique zajmującej się wizerunkiem różnych podmiotów sportowych. Piłkarz poznał ją podobno w klubie nocnym w Barcelonie, gdzie wówczas dorabiała.

Cala sytuacja oczywiście przysporzyła popularności samej kochance Gerarda Pique. Na Instagramie zebrała już 228 tysięcy obserwujących, na co rzecz jasna nie miałaby szans bez tej sytuacji. W dwa pierwsze dni po publikacji piosenki Shakiry przybyło jej 150 tysięcy z nich. Znajdziecie tam jednak tylko kilkanaście zdjęć, w tym żadnego z piłkarzem.

Diss Shakiry i natychmiastowa odpowiedź Gerarda Pique

Shakira nigdy nie skomentowała kochanki swojego byłego partnera, aż do czasu wydania piosenki w styczniu 2023 roku, która szybko stała się hitem. Podkreślała tylko, że naprawdę dała temu związkowi i swojej rodzinie wszystko, co tylko mogła.

W końcu jednak nerwy puściły i postanowiła przelać swój żal do Gerarda Pique na wiersze w piosence. Śpiewa w niej, że jest warta tyle co dwie 22-latki, a on zamienił Ferrari na Twingo, a Rolexa na Casio. Był też bezpośredni atak, kiedy zaśpiewała, że poza mięśniami trzeba ćwiczyć także mózg. „Zostawiłeś mnie z teściową jako sąsiadką, z prasą u drzwi i długiem w skarbówce” – dodała w utworze.

Piosenkarka przeszła więc w tryb ataku i trudno przewidzieć, co stanie się w najbliższym czasie. Faktem jest jednak, że przyniosło to Shakirze niesamowity efekt marketingowy. Utwór został bowiem wyświetlony już 90 milionów razy zaledwie w trzy dni po premierze. Możecie zobaczyć go niżej.

 

Na odpowiedź Gerarda Pique, choć nie bezpośrednią, nie trzeba było długo czekać. Popisał się za to niesamowitą złośliwością. Po zakończeniu kariery piłkarskiej kilka tygodni temu Gerard Pique skupia się na swojej organizacji Kings League, a więc nietypowej odmiany piłki nożnej. Gra się tam 6 na 6, mecze trwają po 20 minut, a do tego dochodzi wiele różnych niuansów.

W każdym razie Pique rozdał siedmiu szefom zespołów tej organizacji… zegarki Casio, tuż po podpisaniu umowy z tą firmą. Dodał jednocześnie, że te zegarki są na całe życie.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top