Connect with us
Sabina Jeszka

Kultura

Sabina Jeszka. Co dziś robi dawna gwiazda „Mam Talent!”?

Sabinę Jeszkę mogliśmy poznać w 2010 roku w programie „Mam Talent!”. Co zmieniło się u niej przez te wszystkie lata, jak wygląda jej życie zawodowe i prywatne? W tym newsie przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Sabina Jeszka

Kim jest Sabina Jeszka? To wokalistka, którą mieliśmy okazję kiedy to wzięła udział w programie TVN – „Mam Talent!”.

Piosenkarka nie ma typowo muzycznego wykształcenia. Studiowała turystykę i rekreację na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach, a także wychowanie fizyczne. Przez jakiś czas pracowała nawet w wyuczonym zawodzie, prowadząc oddział biura podróży.

Wzięła udział w „Mam Talent!” w 2010 roku. Co ciekawe, w finale na dziesięciu uczestników, aż ośmiu zajmowało się muzyką. Na podium znaleźli się wówczas Magda Welc, Kamil Bednarek i Piotr Lisiecki. Jeszka wprawdzie nie triumfowała, ale dostała nagrodę specjalną, którą było 100 tys. zł. Dodatkowo jurorzy nie szczędzili jej pochlebnych komentarzy, zapowiadając dużą karierę.

Sabina Jeszka wciąż śpiewa, ale jej kariera nie nabrała aż takiego medialnego rozpędu, jak innych uczestników trzeciej edycji show TVN-u, chociażby Kamila Bednarka. W 2018 roku spotkała się nawet z krytyką Agnieszki Chylińskiej. „Miała być polską Whitney Houston. Jeśli można dorobić się godła 'Mam talent!’, to ona miała być taką ikoną. No, nie udało sięZa talentem nie poszła głowa i nie poszedł zdrowy rozsądek. Okazało się, że ona nie wie, czego chce. Ogromny zawód. (…) Nic jej nie tłumaczy, nawet wiek” – tak komentowała jurka programu „Mam Talent”. Sama zainteresowania później ostro skrytykowała te słowa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Małgorzata Główka. Kim jest wokalistka zespołu CamaSutra?

Tymczasem Sabina Jeszka mimo, że nie jest na pierwszych stron gazet, wciąż tworzy własną muzykę i koncertuje. Współpracowała m.in. z DJ Adamusem i Samem Fischerem. Pojawiała się jako wokalistka w programie „Jaka to melodia?”, brała też udział w programie Polsatu „The Four. Bitwa o sławę”. W 2020 roku wydała świąteczny album „My Christmas Dream”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Sabina Jeszka w tym roku będzie obchodziła 34 urodziny, urodziła się w 1988 roku. Pochodzi z Rybnika, ale obecnie mieszka w Warszawie.

W 2017 roku wyszła za mąż za Karola Małeckiego, który z zawodu jest fotografem. Ślub odbył się w greckim Santiorini.

Para ma córkę Anastazję urodzoną w 2018. Piosenkarka chętnie dzieli się zdjęciami rodziny w swoich mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Sabina Jeszka w mediach społecznościowych

Sabina Jeszka prowadzi konto na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @sabinajeszka. Profil wokalistki obserwuje 57,2 tys. Jest ona dość zaangażowana w jego prowadzenie i regularnie dodaje posty dotyczące swojej codzienności. Ma również stronę na Facebooku, którą obserwuje 21 tys. fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top