Connect with us
sandra dziwiszek
Fot. Instagram @lillmisssandy

Sport

Sandra Dziwiszek – kim jest dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego?

Kim jest Sandra Dziwiszek, dziewczyna kierowcy F1, Nicholasa Latifiego. W tym newsie przedstawiamy wszystkie dostępne informacje o kobiecie, która w przeszłości spotykała się z Wojciechem Szczęsnym.

Kim jest i ile lat ma Sandra Dziwiszek?

Sandra Dziwiszek jest coraz bardziej znaną na świecie modelką, ale także… magistrem prawa. Ma 27 lat i na co dzień przebywa w Londynie. Ostatnio stała się znana z powodu kolejnego głośnego związku – po epizodzie z Wojciechem Szczęsnym modelka jest teraz zakochana w Nicholasie Latifim, kierowcy Formuły 1.

Podobnie jak w przypadku opisanego niżej związku z Wojciechem Szczęsnym, kobieta nieszczególnie zabiega jednak o uwagę mediów w związku ze znanym partnerem. Woli budować swoją historię na modelingu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sandra Dziwiszek (@lillmisssandy)

Kim jest jej chłopak, Nicholas Latifi?

Nicholas Latifi jest kanadyjskim kierowcą F1. Jeździ dla brytyjskiego zespołu Williams Racing, w którym po sezonie 2019 zastąpił Roberta Kubicę. W sezonie 2020 nie zdobył żadnych punktów w klasyfikacji kierowców i powszechnie uważany jest za jednego z najgorszych kierowców w całej stawce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Pika - co wiemy o wschodzącej gwieździe TVP Sport?

Latifi ma 25 lat, a jego największymi sukcesami są wygrane w Formule 2. Łącznie odnotował ich sześć, a w 2019 roku zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej kierowców.

Skąd więc znalazł się w gronie najlepszych kierowców świata? Poza umiejętnościami sportowymi decydowały kwestie biznesowe. Jego ojciec, Michael Latifi, jest dyrektorem generalnym Sofiny, producenta przetworzonych produktów zwierzęcych. Ogromna firma jest jednym z najważniejszych sponsorów Williamsa, a dodatkowe pieniądze do zespołu wnosi Lavazza – kolejny sponsor powiązany z Latifimi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sandra Dziwiszek (@lillmisssandy)

Przeszłość Sandry Dziwiszek

Sandra Dziwiszek po zdaniu matury przeniosła się do Londynu, gdzie podjęła studia prawnicze. Rzecz jasna w tym samym czasie na poważnie rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem.

Przez kilka lat spotykała się z jednym z najbardziej znanych piłkarzy reprezentacji Polski, Wojciechem Szczęsnym. Zaczęli być razem, kiedy Dziwiszek chodziła jeszcze do liceum. Jak wiadomo, bramkarz Juventusu Turyn po rozstaniu się z Dziwiszek zaczął spotykać się z Mariną Łuczenko, z którą jest do dzisiaj. Para wzięła już nawet ślub i ma dziecko.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Bachanek - co wiadomo o zjawiskowej dziennikarce TVP Sport?

Na swoim koncie ma drobne role w serialach „M jak Miłość”, „Niani” oraz „Na dobre i na złe”. Co ciekawe, jest także… mistrzynią Polski młodzików w skoku o tyczce z 2009 roku. Zjawiskowa modelka jednak zupełnie nie przypomina już wyglądem dziewczyny sprzed ponad 10 lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sandra Dziwiszek (@lillmisssandy)

Sandra Dziwiszek – media społecznościowe

Sandrę Dziwiszek możecie obserwować na Instagramie. Nazwa konta, na którym zgromadziła już ponad 18,8 tys. obserwujących, to @lillmisssandy. Nieszczególnie często wrzuca tam zdjęcia z Nicholasem Latifim, ale informuje swoich obserwujących zarówno o życiu prywatnym, jak i zawodowym.

O tym, że para bardzo się kocha, może świadczyć natomiast urodzinowy wpis kierowcy. Napisał on (wpis możecie zobaczyć na kolejnym slajdzie) „Wszystkiego najlepszego kochanie! Przepraszam, że nie mogę być dziś z Tobą”, a modelka odpisała mu w komentarzu „Tak bardzo Cię kocham kochanie i do zobaczenia wkrótce”.

Na kolejnych zdjęciach poza wskazanym wpisem znajdziecie także kilka innych zdjęć pięknej modelki.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.6/5 (liczba głosów: 20)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top