Connect with us
sandra cichocka partnerka pawła fajdka
Fot. Instagram @sandra.fajdek

Sport

Żona Pawła Fajdka. Kim jest piękna Sandra Fajdek?

Kim jest Sandra Fajdek (z domu Cichocka), żona Pawła Fajdka? W tym newsie dowiecie się wszystkiego o miłości utytułowanego polskiego młociarza.

Kim jest partnerka Pawła Fajdka?

Kim jest żona Pawła Fajdka, czterokrotnego mistrza świata w rzucie młotem? To Sandra Fajdek (z domu Cichocka), z którą młociarz jest związany od wielu lat. Podobnie jak mężczyzna, jego partnerka także pochodzi z Żarowa, małej miejscowości w województwie dolnośląskim.

Kobieta przez jakiś czas pracowała w Urzędzie Skarbowym, ale następnie poświęciła swoją karierę zawodową dla partnera. Zajmuje się dzieckiem, co przy mężu regularnie wyjeżdżającym na kolejne zawody czy obozy jest niemałym wyzwaniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 👑 Sandra 💋 (@fabulooous_mommy)

Jak się poznali?

Paweł Fajdek zna się ze swoją partnerką od szkoły podstawowej. To jedna z tych sytuacji, kiedy miłość musiała dojrzeć, ale gdy już się rozpoczęła, to następnie związek szybko dojrzewał. Kobieta przyznaje, że wszystko zaczęło się od tzw. końskich zalotów – targania za włosy czy łaskotek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest mąż Justyny Święty-Ersetic? Także jest związany ze sportem

Młociarz poderwał swoją drugą połowę… wrzucając ją do bagażnika. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” Fajdek przyznał, że chciał aby kobieta pojechała z nim samochodem i ostrzegał, że jeśli tak się nie stanie, to wrzuci ją do bagażnika. Ta jednak zlekceważyła jego prośbę, a mężczyzna przeszedł od słów do czynów. Dzisiaj oboje śmieją się z tej sytuacji. Kobieta przyznaje, że do ostatniego momentu, „do zamknięcia klapy”, myślała, że Fajdek żartuje. Tak jednak nie było.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 👑 Sandra 💋 (@fabulooous_mommy)

W 2021 roku para wzięła ślub – trzeba przyznać, że bardzo nietypowy. Odbył się on bowiem… na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Później okazało się, że na obiekcie – tak ważnym dla polskich sportowców – zrobiono jedynie kilka zdjęć, a także odbyła się impreza dla większego grona bliskich Pawła Fajdka. Sama urzędowa uroczystość formalnie odbyła się kilka dni wcześniej we Wrocławiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AthleTeam (@athleteam_mr)

Partnerka Pawła Fajdka – wiek, rodzina, dzieci

Sandra Fajdek jest dwa lata młodsza od Pawła Fajdka, więc urodziła się w 1991 roku. Tym samym ma obecnie 31 lat.

Para ma jedno dziecko – córkę Lailę, która urodziła się w maju 2015 roku. Mężczyzna podczas licznych wyjazdów z pewnością tak samo jak za żoną tęskni za córką. To jeden z najgorszych aspektów w pracy sportowców – większość roku poza domem i niemożliwość obserwacji na własne oczy, jak dojrzewa dziecko. Kiedy jednak już są razem, Fajdek pokazuje jak bardzo kocha swoją córkę.

Mężczyzna sam przyznaje, że dzięki swojej partnerce i dziecku mocno się uspokoił i nie wychodzi niepotrzebnie ze znajomymi „na miasto”. Wydaje się, że jest spełnionym ojcem mającym fantastyczną rodzinę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez 👑 Sandra 💋 (@fabulooous_mommy)

Żona Pawła Fajdka w mediach społecznościowych

Sandra Cichocka ma profil na Instagramie @sandra.fajdek. Śledzi ją tam ponad 2000 osób. Kobieta chętnie dzieli się tam zdjęciami ze swojej codzienności. Znajdziemy tam wiele zdjęć z córką i Pawłem Fajdkiem.

4.7/5 (liczba głosów: 15)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top