Connect with us
śląsk wrocław fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Wojskowi”?

Śląsk Wrocław w grze FIFA 22 nie jest drużyną wzbudzającą większe emocje. Sprawdźmy, jakie oceny ogólne otrzymali piłkarze „Wojskowych”.

Jacy są najlepsi piłkarze w Śląsku Wrocław?

Śląsk Wrocław w grze FIFA 22 nie ma jednego zdecydowanie najlepszego piłkarza, a kilku na podobnym poziomie. Najlepsi pod względem ogólnym są Robert Pich i Caye Quintana. Oboje otrzymali bowiem ocenę ogólną 68.

Za ich plecami znalazło się czterech zawodników z „overallem” 67. To Krzysztof Mączyński, Peter Schwarz, Erik Exposito, a także Dino Stiglec. Ten ostatni jako jedyny otrzymał rzadką tarczę.

Śląsk Wrocław w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Klub z Wrocławia według statystyk z gry ma do dyspozycji dwóch równorzędnych bramkarzy. Zarówno Matus Putnocky, jak i Michał Szromnik otrzymali bowiem ocenę ogólną 66. Trzeci bramkarz Maksymilian Boruc jest natomiast najgorszym piłkarzem „Wojskowych” w FIFIE 22 – z oceną ogólną na poziomie 52.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Legia Warszawa w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali "Legioniści"?

Najwyżej ocenionym obrońcą w Śląsku Wrocław jest wspomniany wyżej Stiglec. Zaledwie „oczko” mniej od niego, a więc 66, otrzymało jednak trzech defensorów – Mark Tamas, Verdasca oraz Victor Garcia – 66. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy, w przeciwieństwie do trzech brązowych kart. Takim wyróżnieniem mogą pochwalić się: Szymon Lewkot – 64, Łukasz Bejger – 63 oraz Konrad Poprawa – 58. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Mączyński i Schwarz. Kolejnym najwyżej ocenionym pomocnikiem jest natomiast Bartłomiej Pawłowski z „overallem” 66. Dwa punkty mniej otrzymali dwaj piłkarze z rzadkimi tarczami – Mateusz Praszelik oraz Rafał Makowski.

Spośród napastników Wisły najlepsi okazali się wymienieni na górze Pich i Caye Quintana. Punkt mniej od niech, a więc 67, odnotował Erik Exposito, a Waldemar Sobota otrzymał 66 „overalla”. Co ciekawe, żaden z napastników nie otrzymał rzadkiej tarczy. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Co jeszcze warto wiedzieć o Śląsku Wrocław w FIFIE 22?

W Śląsku Wrocław mamy do czynienia łącznie z 15 srebrnymi i 13 brązowymi kartami. 7 spośród nich jest rzadkich – 1 srebrna i 6 brązowych. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Raków Częstochowa w grze FIFA 23. Jakie oceny dla "Medalików"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem ekipy z Dolnego Śląska jest natomiast Szymon Pawłowski z 82 tempa. Tak, nie jest to zbyt imponujący wynik biorąc pod uwagę chociażby pozostałe kluby PKO BP Ekstraklasy.

Śląsk Wrocław w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Matus Putnocky – 66
Michał Szromnik – 66
Maksymilian Boruc – 52

Obrońcy:

Dino Stiglec – 67
Mark Tamas – 66
Verdasca – 66
Victor Garcia – 66
Patryk Janasik – 65
Wojciech Golla – 65
Szymon Lewkot – 64
Łukasz Bejger – 63
Konrad Poprawa – 58
Kacper Radkowski – 56

Pomocnicy:

Krzysztof Mączyński – 67
Peter Schwarz – 67
Bartłomiej Pawłowski – 66
Mateusz Praszelik – 64
Rafał Makowski – 64
Marcel Zylla – 61
Przemysław Bargiel – 59
Adrian Łyszczarz – 59
Bartosz Boruń – 56
Javier Ajenjo Hyjek – 54

Napastnicy:

Robert Pich – 68
Caye Quintana – 68
Erik Exposito – 67
Waldemar Sobota – 66
Sebastian Bergier – 57

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top