Connect with us
sławomir szymański holdmar
Fot. YouTube / Discovery Channel Polska

Telewizja

Sławomir Szymański – co wiadomo o właścicielu Holdmaru?

Sławomir Szymański – co wiadomo o szefie Holdmaru ze znanego programu „Złomowisko PL”? W tym artykule przedstawiamy najważniejsze fakty na jego temat.

Kim jest Sławomir Szymański?

Sławomir Szymański jest świetnie znany szerszej publiczności z programu „Złomowiko PL” emitowanego na antenie Discovery Channel Polska. Sławek z Holdmaru jest szefem całej firmy zarządzającym wszystkimi pracownikami.

Mężczyzna podczas odcinków programu przedstawia się jako wymagający, ale uczciwy pracodawca. Wydaje się też, że jest lubiany przez pracowników, o czym może świadczyć ich niska rotacja – większość z nich pojawia się w „Złomowisku PL” od lat, a ci którzy pojawili się w programie po czasie są przedstawiani jako tacy z długim stażem w Holdmarze.

Jego pasją są klasyczne, amerykańskie samochody. Temat ten także pojawiał się w odcinkach programu Discovery Channel. Szymański ma już w kolekcji dwa Chevrolety oraz Cadillaca – wszystkie z lat 50. XX wieku.

Od kiedy jest w złomowym biznesie?

Holdmar powstał w 1993 roku. W programie od czasu do czasu wspomina się początki działalności, wspominając o pierwszych ciężarówkach Stara i Renault, którymi jeździł Szymański. „Pochodzę z Węgrowa, który jest zagłębiem złomiarzy. Po przeprowadzce do podwarszawskiego Sulejówka doszedłem do wniosku, żeby zainwestować w biznes, który znam od podszewki” – powiedział sam mężczyzna w rozmowie z fakt.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Paweł Kozakiewicz - co wiadomo o jednej z gwiazd "Złomowisko PL"?

W 2005 roku w firmie utworzono dział autokasacji. To właśnie on najczęściej pokazywany jest w programie „Złomowisko PL”, a gwiazdą w tym zakresie jest Grześ – jeden z pracowników Holdmaru zajmujących się kasacją pojazdów.

Pełen zakres usług firmy możecie zobaczyć w profesjonalnie przygotowanym filmie, który prezentujemy poniżej.

Sławomir Szymański – wiek, żona, dzieci

Nie wiadomo, ile lat ma Sławek z Holdmaru.

Wiadomo natomiast, że mieszka w Sulejówku w województwie mazowieckim. Znajduje się tam siedziba firmy, choć główny plac ma oczywiście miejsce w Otwocku.

Szymański ma dwóch synów, którzy pomagają mu w prowadzeniu biznesu – młodszego Damiana oraz starszego Kamila.

Sławomir Szymański w mediach społecznościowych

Dla fanów Sławka mamy złe informacje. Nie prowadzi on żadnej publicznej aktywności w mediach społecznościowych. Nie pojawia się także w materiałach publikowanych w oficjalnych social media Holdmaru. Niezwykle trudno spotkać mężczyznę także na zdjęciach publikowanych przez innych użytkowników

5/5 (liczba głosów: 3)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top