Connect with us
Sofia Konecka Menescal kim jest wiek wzrost partner top model
Fot. TVN

Telewizja

Sofia Konecka Menescal. Kim jest dziewczyna z lat 80. z Top Model?

Kim jest Sofia Konecka? To jedna z najbardziej oryginalnych uczestniczek 12. edycji Top Model. Co wiemy o nietypowej, młodej modelce? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jaki ma wzrost? Co z jej rodziną? Czy ma partnera? A także czym zajmuje się poza modelingiem? Odpowiadamy na te pytania.

Kim jest Sofia Konecka Menescal? To przebojowa dziewczyna z nietypowym stylem

Sofia Konecka Menescal urodziła się i wychowała w okolicach brayzlijskiego Rio De Janeiro. To właśnie tam spędziła część życia i poznała egzotyczną kulturę, a także język. Dziewczyna miło wspomina tamten okres. Jednak od pewnego czasu mieszka w Polsce, a konkretnie w Warszawie. Jurorów Top Model zaskoczyła jej niecodzienna stylizacja. Zarówno Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska oraz Dawid Woliński byli w niemałym szoku, gdy zobaczyli młodą pretendentkę do kariery modelki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Alberto. Co wiadomo o raperze, który walczy w Fame MMA?

Sofia Konecka była ubrana w strój rodem z lat osiemdziesiątych, a do tego miała tapirowane włosy. Na castingu obecna była matka uczestniczki. Mama Sofii, Joanna pracowała jako stewardessa. To właśnie ona opiekuje się nią, podczas nieobecnosci ojca. Rodzinę uzupełnia młodsza siostra.

Casting Top Model

Młoda adeptka modelingu została wybrana do ścisłego finału castingu Top Model, w którym walczyła o awans do domu modelek. Mimo braków fizycznych, udało jej się oczarować zagraniczną ekspertkę i dotychczasowych jurorów swoim wdziękiem, a także charyzmą. Niepowtarzalny styl oraz świetne nastawienie zapewniło jej szansę, którą może przekuć w ostateczny triumf w programie. Sofia Konecka Menescal ma wielu fanów wśród widzów programu. Zdecydowanie jest faworytką publiczności.

Hobby, zespół

Niecodzienny wygląd uczestniczki Top Model wiąże się z jej aktywnością w wolnym czasie. Sofia Konecka Menescal jest basistką w zespole June 66. Jego członkowie są wystylizowani na muzyków z drugiej połowy XX wieku. Cała aranżacja bardzo spodobała się jury, którzy postanowili zrobić wspólną sesję z całą ekipą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Tadeusz Mikołajczak. Kim jest zdobywca złotego biletu w Top Model?

Wszystkie utwory zespołu June 66 znajdują się na popularnych platformach streamingowych. Natomiast od samej Sofii możemy się dowiedzieć, że swoje kostiumy kupuje w sklepach z odzieżą używaną oraz na targach staroci.

Sofia Konecka Menescal. Partner

Wielu fanów programu zachodzi w głowę, czy Sofia Konecka Menescal ma chłopaka? Odpowiedź jest twierdząca. Partner Sofii z Top Model to Szymon, który również jest członkiem zespołu. Para jest ze sobą już od ponad dwóch lat. Dzielą wspólną pasję, która pozwala im jeszcze bardziej zacieśniać więzy miłości.

Sofia Konecka Menescal. Wzrost, wiek, ile ma lat?

Poza swoimi kreacjami, Sofia wzbudziła ciekawość i zaskoczyła jurorów innymi aspektami. Jest bardzo młoda. Ma zaledwie 17 lat. Sama uczestniczka uważa, że to dobry wiek na rozpoczęcie poważnej kariery w modelingu. W kanony idealnej modelki wpisuje się wysoki wzrost. Sofia Konecka Menescal niestety nim nie dysponuje. Ma około 165 cm wzrostu.

Jednak centymentry nadrabia charyzmą, co dostrzegają wszyscy w programie. Ponadto uczestniczka programu jest bardzo sczupła. Waży delikatnie powyżej 40 kilogramów, o daje jej świetne predyspozycje pod względem figury. Na pewno będzie chciała wykorzystać to w Top Model i przekuć w sukces.

Sofia Konecka Menescal. Instagram, Tik-Tok, social media

Nie trudno o znalezienie młodej adeptki modelingu w internecie. Jako członkini zespółu, a teraz także młoda modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie to @sofia_konecka_menescal. Obserwuje ją tam ponad 11 000 fanów. Dziewczyna wstawia tam zdjęcia w swoich archaicznych kreacjach, a teraz także kulisy programu. @sofia_konecka_menescal to natomiast Tik-Tok uczestniczki programu, na którym również można znaleźć wiele materiałów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Tadrowski. Kim jest Julien Tadrowski, mąż uczestniczki Top Model?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top