Connect with us
stal mielec fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Stal Mielec w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze z Podkarpacia?

Jak wypada Stal Mielec w grze FIFA 22? Nie ma co ukrywać, że jest jednym z najsłabszych polskich klubów, ale jest kilka ciekawych kart.

Jacy są najlepsi piłkarze w Stali Mielec?

Stal Mielec odnotowała w grze FIFA 22 zaledwie dwie srebrne karty. Trudno więc mówić więc o jakiejś ciekawej pozycji zespołu wśród ligowych rywali. To jednak nie może dziwić biorąc pod uwagę możliwości klubu z Podkarpacia w realnym świecie.

Najwyższe oceny ogólne 66 otrzymało dwóch piłkarzy. To Maciej Domański oraz Krystian Getinger. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy.

Stal Mielec w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Najlepszym golkiperem białostockiego klubu w grze EA Sports jest Rafał Strączek, który otrzymał ocenę ogólną na poziomie 64. Na dwa „oczka” mniej oceniono natomiast Michała Gliwę, a Damian Primel otrzymał 58. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Wojskowi"?

Poza wskazanymi wyżej Getingerem, uwagę zwraca jeszcze Albin Granlund. Fin otrzymał bowiem rzadką kartę o ocenie ogólnej 64. Za jego plecami aż czterech defensorów otrzymało ocenę 63. To Jonathan De Amo, Kamil Kościelny, Marcin Flis oraz Bozhidar Chorbadzhiyski. Bułgar ma swojego „overalla” na rzadkiej tarczy. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Poza wspomnianym wyżej Domańskim uwagę zwracają jeszcze dwie karty z oceną ogólną 64 – to Mateusz Mak i Grzegorz Tomasiewicz. Obaj zostali zresztą wyróżnieni przez EA Sports rzadkimi kartami. Takową spośród zawodników 60+ otrzymali jeszcze Mateusz Matras (63) oraz Marcin Budziński (62). Poniżej znajdziecie wszystkie oceny najbardziej licznej formacji Stali Mielec.

Z pięciu napastników najlepszą ocenę odnotował Fabian Piasecki, który otrzymał 64 „overalla”, w dodatku na rzadkiej karcie. Powyżej 60 mają jeszcze natomiast Maciej Jankowski (63) oraz Aleksandar Kolev (61).

Co jeszcze warto wiedzieć o Stali Mielec w FIFIE 22?

W Stali Mielec mamy do czynienia łącznie zaledwie z 2 srebrnymi i 26 brązowymi kartami. 8 spośród nich jest rzadkich – wszystkie brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to oczywiście te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy z Podkarpacia jest natomiast Mateusz Mak z 83 tempa. 80+ w tym aspekcie otrzymali także Maksymilian Sitek (81) oraz Mateusz Wyjadłowski (80).

Stal Mielec w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Rafał Strączek – 64
Michał Gliwa – 62
Damian Primel – 58

Obrońcy:

Krystian Getinger – 66
Albin Granlund – 64
Jonathan De Amo – 63
Kamil Kościelny – 63
Marcin Flis – 63
Bozhidar Chorbadzhiyski – 63
Mateusz Żyro – 62
Łukasz Seweryn – 52

Pomocnicy:

Maciej Domański – 66
Mateusz Mak – 64
Grzegorz Tomasiewicz – 64
Maciej Urbańczyk – 63
Mateusz Matras – 63
Marcin Budziński – 62
Maksymilian Sitek – 61
Koki Hinokio – 61
Mateusz Wyjadłowski – 57
Wiktor Kłos – 56
Eryk Galara – 55
Michael Wyparło – 52

Napastnicy:

Fabian Piasecki – 64
Maciej Jankowski – 63
Aleksandar Kolev – 61
Adrian Szczutowski – 57
Kacper Sadłocha – 53

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top