Connect with us
Super Mario Bros Film 2 kiedy premiera kiedy wyjdzie polska kino obsada reżyser
Fot. YouTube

Kultura

Super Mario Bros Film 2. Kiedy premiera? Obsada, data. Kiedy w kinach?

Super Mario Bros film to hit w światowych kinach. Fani już nie mogą doczekać się kontynuacji. Kiedy premiera Super Mario Bros 2? Kto zagra główne role. Obsada, data premiery i szczegóły w artykule.

Supe Mario Bros Film. Kiedy premiera w Polsce?

Super Mario Bros Film notuje świetne wyniki w kinach za granicą. Jednak obecnie nie ma możliwości obejrzenia filmu w naszym kraju. Kiedy premiera Super Mario Bros Film w Polsce? Super Mario Bros Film pojawi się w kinach 26 maja 2023 roku. Oznacza to, że fani serii gier z Polski muszą jeszcze trochę poczekać na seans. Mimo wszystko już teraz zachwyceni fani z innych krajów zastanawiają się kiedy będzie premiera Super Mario Bros Film 2?

Super Mario Bros Film 2. Kiedy premiera? Data wyjścia kontynuacji już znana?

Wszyscy fani wyczekują oficjalnej daty premiery Super Mario Bros Film 2. Fani są przekonani, że film wyjdzie w najbliższych latach. Nawet sami aktorzy zapowiadają kontynuację, bądź całkiem nową odsłonę przygód Mario. Jednak wszystko zależy od postępów prac nad filmem i ostatecznym sukcesie Super Mario Bros Film.

Pierwsza część historii spotkała się do tej pory z bardzo dobrym odzewem fanów. Ponadto producenci zainkasowali 692 968 890 dolarów przychodu w kinach na całym świecie. Daje to zarobek w wysokości blisko 600 000 dolarów. Oznacza to, że premiera Super Mario Bros 2 jest kwestią czasu. Jednakże należy pamiętać, że produkcja filmowa to bardzo skomplikowany proces, który wymaga dużego nakładu czasu i pieniędzy. Mimo wszystko fani z całego świata z niecierpliwością czekają na dalsze informacje na temat daty premiery. Te powinny pojawić się wkrótce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
John Wick 5. Kiedy będzie premiera? Co wiadomo? Kto zagra?

Super Mario Bros Film 2. Obsada. Kto zagra główne role? Jaki reżyser?

Kto wyreżyseruje Super Mario Bros Film 2? Reżyserem pierwszej części filmu Super Mario Bros jest Aaron Horvath. Odpowiadał za takie produkcje jak „Teen Titans Go!” czy „DC Super Hero Girls”. Najpewniej również będzie czuwał w ważnej roli nad kontynuacją hitu.

W obsadzie Super Mario Bros Film znaleźli się znani i lubiani aktorzy oraz gwiazdy pop-kultury. Kto zagra Mario? W roli tytułowego bohatera wystąpił Chris Pratt. Aktor zdobył ogromną popularność dzięki rolom w takich filmach jak „Strażnicy Galaktyki” czy „Jurassic World”. Mimo stosunkowo nie najlepszych not raczej pewne jest, że w obsadzie tej roli nie nastąpią zmiany. Natomiast w roli jego brata, Luigiego, najpewniej zobaczymy Charlie’ego Daya. Aktor znany m.in. z serialu „Always Sunny in Philadelphia” zebrał dobre opinie i wszystko wskazuje, że również tutaj nie zobaczymy zmian w Super Mario Bros Film 2.

Kolejnymi pewniakami do gry w kontynuacji serii są również takie gwiazdy jak Anya Taylor-Joy, która wcieliła się w postać księżniczki Peach. Serca fanów skradł Bowser, zagrany przez fenomenalnego Jacka Blacka. Kto zagra Bowsera w drugiej części Super Mario Bros Film? Nikt sobie nie wyobraża, że ktokolwiek inny miałby zagrać tę postać. Jak można zauważyć, twórcy filmu postawili na doświadczonych aktorów.

Fabuła kontynuacji filmu o Mario. Co czeka fanów?

Przygody Mario i przyjaciół w pierwszej części filmu spodobały się bardzo fanom z całego świata. Fabuła Super Mario Bros Film 2 nie jest jeszcze znana, jednak już teraz jest jasne, że będzie opowiadać o losach Mario i Luigiego. Nie zabraknie również postaci takich jak księżniczka Peach, czy złowieszczego Bowsera. Z pewnością film będzie pełen akcji i humoru, czyli tych cech, z których zasłynęła „jedynka”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wednesday sezon 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon hitu Netflixa?

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top