Connect with us
Super Mario Mariusz Sobczyński kim jest wiek waga rodzina clout MMA
Fot. Instagram / @supermariotrener

Sport

Super Mario. Kim jest charakterystyczny uczestnik gali Clout MMA?

W karcie walk pierwszej gali Clout MMA pojawił się Super Mario. Kim jest szalony trener personalny, który podbija internet oraz telewizję?

Super Mario Trener. Kim jest?

Super Mario sławę zyskał dzięki TikTokowi. Tak naprawdę nazywa się Mariusz Sobczak. Pochodzi z Łodzi. Dzięki swojej energii oraz humorowi stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Nie jest to postać prostolinijna. Super Mario zajmuje się wieloma rzeczami, wszędzie go pełno, a gdy gdzieś już się pojawia, to na pewno nie jest nudno.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Clout MMA 1. Data, miejsce, bilety, ppv. Wszystko, co powinniście wiedzieć

Zaczynał karierę jako trener personalny i fitness, ale szybko stał się ulubieńcem internautów. Jego kultowe teksty weszły do main streamu, z czego Super Mario mocno skorzystał. Postanowił rozpocząć również karierę muzyczną. Do tej pory opublikował 5 kawałków. Podczas różnych okazji kreuje się na postać z gry o tej samej nazwie, dzięki czemu dopełnia swój szalony image.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez supermariotrener (@supermariotrener)

Telewizja

Gwiazda internetu ma parcie na szkło. Podczas ostatnich miesięcy wziął udział w aż dwóch produkcjach telewizyjnych. Był uczestnikiem programu emitowanego na Eska TV – „Celebs go dating”. Występują w nim popularne osoby, które mają za zadanie flirtować z innymi.

Jednak na tym nie kończy się przygoda Super Mario Trenera ze srebrnym ekranem. W styczniu 2o23 roku poprowadził trening w popularnym programie porannym „Pytanie na śniadanie”. To nie jedyny kontakt Mariusza z TVP. Wziął udział w emitowanym na internetowej platformie TVP VOD „Kamper Polska”. Z racji na udział w powyższym programie, został zaproszony także do specjalnego odcinka „Jaka to melodia?”.

Kariera we freak fightach. High League i Clout MMA. Rekord, bilans, kontuzja,

Mariusz Sobczak miał zawalczyć po raz pierwszy w oktagonie podczas czerwcowej gali High League. Miał w niej zmierzyć się z Konradem Karwatem. Niestety niedługo przed walką przytrafiła mu się kontuzja, która przekreśliła szansę na udział w wydarzeniu. Dlatego prawdziwy debiut Super Mario w MMA odbędzie się podczas sierpniowej gali Clout MMA. Podczas eventu zetrze się z bardziej doświadczonym w tej formule Ludwiczkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ludwiczek. Kim jest nowy zawodnik gal freak fight mma?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez supermariotrener (@supermariotrener)

Super Mario. Wzrost, waga

Wielu fanów freak fightów nie wie jakie warunki ma Mariusz Sobczyński. Często wpisują w internet frazę – „Super Mario, ile ma wzrostu?” albo „Super Mario, waga”. Mariusz Sobczyński waży 92 kg przy 168 cm wzrostu. Klasyfikuje to go do wyższych kategorii wagowych w MMA.

Super Mario Trener. Ile ma lat, wiek, rodzina

Wielu internautów zastanawia się nad tym, ile lat ma Super Mario Trener. Mariusz Sobczak ma 35 lat. Jeśli chodzi o jego powiązania rodzinne, to w social mediach chwali się swoją córką, Martynką. Ma buldoga francuskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez supermariotrener (@supermariotrener)

Super Mario. TikTok, Instagram, social media

Warto sprawdzić źródła sławy Mariusza Sobczyńskiego, jakim są social media. Jego konto na TikToku to @supermariotrener. Obserwuje go tam ponad 600 000 osób. Jednak trochę mniej rozpoznawalny jest na Instagramie @supermariotrener. Tam rzesza jego fanów wynosi ponad 50 000 obserwujących. Mariusz Sobczyński ma również kanał na YouTube @SUPERMARIOWIZJA, gdzie publikuje piosenki i vlogi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wojciech "Rekordzista" Sobierajski. Kim jest zawodnik Clout MMA?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top