Connect with us
sweet.tv co to cena abonament subskrypcja pakiet
Fot. sweet.tv

Telewizja

Sweet.tv – wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, filmy, seriale, opinie

Sweet.tv to jeszcze mało popularna platforma streamingowa i VOD. Ma jednak kilka ciekawych aspektów, które zwracają na nią uwagę. Co wiadomo o tym serwisie? Jakie są plany subskrypcji, jaka jest cena za nie, ile trwa okres próbny, a także co można tam obejrzeć?

sweet.tv w Polsce. Kiedy się pojawiło? Czym jest?

Serwis sweet.tv to dostawca wideo na żądanie z Ukrainy. Usługa powstała w 2017 roku. Obecnie oferuje także odbiór kanałów tradycyjnej telewizji. W Polsce jest dostępna od stosunkowo niedawna. Czym wyróżnia się na tle licznej konkurencji platform VOD oraz streamingowych? Głównym magnezem na nowych klientów sweet.tv jest darmowy okres próbny. Trwa on maksymalnie 14 dni. Serwis jest dostępny w 4 jezykach – polskim, ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wednesday sezon 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon hitu Netflixa?

Zakładanie konta w sweet.tv. Jak i gdzie się zarejestrować?

Najprostszym sposobem na rejestrację, jest odwiedzenie witryny internetowej sweet.tv. W prawym górnym rogu znajduje się przycisk „zaloguj się”. Po wybraniu tej opcji wyświetla się okno z polem do logowania poprzez adres e-mail lub numer telefonu. Istnieje też opcja zalogowania się poprzez konto Apple, Facebook i Google. Jednakże nowi użytkownicy muszą zarejestrować się poprzez naciśnięcie opcji „utwórz konto”.

W zasadzie proces rejestracji jest bardzo prosty, co daje wielki plus nowej platformie. Po wypełnieniu pól z adresem e-mail i wybraniu hasła lub po kontynuacji przez konto Google bądź Apple konto zostaje założone. Po całej operacji pojawia się okno z dwoma planami promocyjnymi. Można wybrać 7 dni za darmo bez podawania danych karty kredytowej, co jest dość niecodziennym rozwiązaniem, ale też bardzo wygodnym dla użytkownika. Po zalogowaniu się na platformę otrzymacie darmowe 3 filmy, a także dostęp do pozostałych usług sweet.tv.

Cena subskrypcji sweet.tv. Pakiety

Sweet.tv – jakie ma pakiety? Są 3 różne opcje rozliczeniowe w tym serwisie. W każdym z nich jest możliwość przewijania, archiwizowania i pauzowania kanałów TV do 7 dni wstecz. Do tego we wszystkim można znaleźć ponad 1000 dostępnych filmów, a także oferowana jest możliwość pobierania treści i oglądania ich w trybie offline.

Jednak są też różnice pomiędzy pakietami. Najtańszy nosi nazwę „S” i kosztuje 22,9 zł za miesiąc subskrypcji w sweet.tv. Abonament obejmuje 47 kanałów telewizyjnych. Subskrypcja oznaczona jako „M” jest droższa i kosztuje 45,9 zł. W stosunku do „S” oferuje 64 kanały linearne więcej. Najdroższym pakietem, ale zarazem najbardziej rozbudowanym jest „L”. Zawiera 146 kanałów telewizyjnych, a także oferuje lepszą jakość wideo w stosunku do tańszych odpowiedników.

Trzeba przyznać, że cena sweet.tv jest dużo wyższa niż w przypadku najbliższej konkurencji, np. MEGOGO.NET. Do tego warto dodać, że w serwisie są dostępne także filmy spoza pakietów, za które trzeba dodatkowo dopłacić. Zazwyczaj ich ceny nie przekraczają 10 zł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
MEGOGO.NET – wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, filmy, seriale, opinie

Jakie treści są dostępne?

Usługa sweet.tv ma dostęp do produkcji Disneya, Paramount oraz Sony. Ponadto w gamie filmów i animacji znajduje się ponad 1000 różnych treści. Do tego najciekawsze dzieła możecie obejrzeć również korzystając z kanałów filmowych, takich jak AXN, Kino Polska, Filmbox Premium, Kino TV czy Paramount Network HD dostępnych za pomocą serwisu. Jednak jakie są najciekawsze filmy w sweet.tv? Przedstawiamy kilka z nich:

 • Bohemian Rhapsody;
 • Psychopata;
 • Człowiek w ogniu;
 • Fantastyczny Pan Lis;
 • Assasin’s Creed;
 • Birdman;
 • Marley i ja;
 • Big Short;
 • Mała Syrenka;
 • Boogeyman;
 • Spider-man: Poprzez multiwersum;

  Sweet.tv filmy

  Fot. sweet.tv / zakładka „Filmy” na stronie internetowej platformy

Jakość wideo

Właściciele serwisu informują użytkowników, że jakość obrazu wideo w sweet.tv jest zależna od wybranego pakietu. W „S” i „M” maksymalna rozdzielczość obrazu to Full HD. Natomiast abonament „L” daje również możliwość oglądania treści w 4K.

Jak i na czym oglądać sweet.tv? Smart TV, aplikacja mobilna, internet

Czy sweet.tv jest w Smart TV? Na stronie serwisu można znaleźć informacje, które potwierdzają, że usługa jest dostępna na wszystkich urządzeniach ze Smart TV od 2014 roku. Do tego platforma działa za pomocą aplikacji mobilnej i strony internetowej. Na ilu urządzeniach można oglądać sweet.tv? Równocześnie korzystać z serwisu mogą 4 urządzenia. Ta liczba nie różni się w zależności od wybranego planu subskrypcji.

Sweet.tv. opinie użytkowników

Serwis chwali się niezawodnością, płynnością i intuicyjną aplikacją. Faktycznie, co do działania samej platformy oraz jej aplikacji nie ma większych zastrzeżeń. Opinie w Sklepie Play są pozytywne. Średnia ocena aplikacji wynosi 4.0. Jednakże znajduje się także duża część głosów mówiąca o zbyt wielkiej cenie. Na tle konkurencji, np. MEGOGO.NET nie prezentuje się ona najlepiej. Do tego użytkownicy zarzucają, że nawet pomimo wykupienia najdroższego pakietu nie są w stanie obejrzeć niektórych tytułów, za które należy zapłacić oddzielnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Jak naprawić napisy w Amazon Prime Video? Poradnik krok po kroku

4/5 (liczba głosów: 3)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top