Connect with us
wokalista power play
Fot. Instagram @sylwek_powerplay

Kultura

Wokalista Power Play. Co wiadomo o Sylwestrze Gaździe?

Sylwester Gazda to wokalista niezwykle popularnego zespołu disco polo Power Play. Co wiadomo o jego karierze muzycznej i życiu zawodowym? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Kim jest wokalista Power Play, Sylwester Gazda?

Kim jest Sylwester Gazda? To znany piosenkarz disco polo, lider i wokalista zespołu Power Play. Jest także autorem tekstów oraz kompozytorem muzyki. Tak naprawdę Power Play kojarzy się wyłącznie z nim.

Z muzyką jest związany nie tylko zawodowo, ale także jeśli chodzi o wykształcenie. Ukończył bowiem Akademię Muzyczną w Katowicach.

To jego największych pasji poza muzyką należy aktywne spędzanie czasu oraz podróżowanie. Mężczyzna często łączy zresztą oba te aspekty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez sylwek power play (@sylwek_powerplay)

Kariera muzyczna

Cała kariera muzyczna Sylwestra Gazdy związana jest właśnie z zespołem Power Play. Formacja powstała w 2001 roku w Zamościu, więc jest na rynku już grubo ponad 20 lat. Własną muzykę tworzy jednak od 2009 roku i śmiało można uznać ten okres za pasmo sukcesów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Angelika Żmijewska. Co wiadomo o zjawiskowej piosenkarce disco polo?

Pierwszym dużym hitem zespołu była piosenka „Wole Ole” z 2012 roku, jednak był to dopiero początek sukcesów. Niedługo później powstały bowiem największe hity zespołu – „Kochaj Mnie” oraz „Co Ma Być To Będzie”. Od tamtej pory zespół znajduje się w ekstraklasie polskich formacji disco polo.  Najnowszym ogromnym hitem zespołu jest „Lubisz To Lubisz” z 2016 roku.

Sylwester Gazda – wiek, żona, dzieci

Wokalista Power Play urodził się w 1979 roku, ma więc 43 lata.

Od lat związany jest z piękną Deni Gazdą, z którą wziął ślub w 2018 roku. Kobieta pojawia się w wielu teledyskach zespołu i robi furorę wśród fanów zespołu. Według dostępnych informacji zajmuje się fotografią kreatywną.

Para ma jedno dziecko – syna Aleksandra, który przyszedł na świat w 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Deni Gazda (@denigazda)

Wokalistka Power Play w mediach społecznościowych

Sylwester Gazda jest obecny na Instagramie, gdzie można go spotkać jako @sylwek_powerplay. Obserwuje go tam już blisko 30 tysięcy użytkowników. Za pośrednictwem konta mężczyzna dzieli się z fanami zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i kariery muzycznej. Deni Gazdę można natomiast obserwować na Instagramie jako @denigazda (blisko 4 tys. obserwujących).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Deni Gazda (@denigazda)

4.5/5 (liczba głosów: 2)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top