Connect with us
Sylwia Bomba
Fot. Instagram @sylwiabomba

Telewizja

Kim jest Sylwia Bomba, uczestniczka programu „Taniec z gwiazdami”?

Sylwia Bomba – kim jest uczestniczka 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami” i gwiazda programu „Gogglebox”? Przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat.

Kim jest Sylwia Bomba

Sylwia Bomba jest celebrytką i influencerką. Z zawodu jest fotografem. Uzyskała tytuł magistra sztuki na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi. Prowadzi agencję reklamową Bomba Management, a także studio fotograficzne.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Bukmacher nie ma wątpliwości

Kariera Sylwii Bomby w mediach

Prawdziwą rozpoznawalność Sylwii Bombie przyniósł udział w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym na kanale TTV. Program od 2014 roku cieszy się niesłabnącą popularnością, obecnie stacja emituje już 14 edycję show. W tym programie rodziny, grupy przyjaciół oraz pary we własnych domach, mieszkaniach, komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne.

Kobieta to prawdziwa „weteranka” programu, bowiem razem z Ewą Mrozowską-Kozłowską zasiadają na kanapie od 1. sezonu. Niewątpliwie cieszy się sympatią wśród widzów, o czym świadczy duża liczba osób obserwujących ją na Instagramie. Kobieta przyznaje, że uwielbia uczestniczyć w tworzeniu programu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

 

Wiek, rodzina, dzieci

Sylwia Bomba urodziła się 2 grudnia 1987 roku, ma więc 33 lata. Kobieta związana była ze starszym od niej o 14 lat Jackiem, którego poznała w centrum handlowym. Niedawno jednak media obiegła informacja, że para się rozstała. Fani zresztą od dawna to podejrzewali, ponieważ celebrytka nie wrzucała zdjęć partnera na Instagram. Sama zainteresowana potwierdziła te plotki na początku lipca.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia – napisała na instastory Sylwia Bomba.

Para doczekała się dziecka – 10 grudnia 2018 roku przyszła na świat ich córka Antonina.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

 

Widać, że Sylwia Bomba spełnia się w roli matki, niedawno przyznała też, że od zawsze wychowywaniem córki zajmowała się głównie ona, dementuje też ze robią to za nią nianie.

Ja mam nianię dwa razy w tygodniu po 7 godzin, więc łączny czas w jakim mam tą nianię to jest 14 godzin, z czego jeden dzień ja jestem na planie programu. Można samemu powiedzieć, czy to rzeczywiście jest dużo. Antosia 90% swojego czasu, albo nawet 95%, spędza ze mną – wyznała w wywiadzie dla „Świata Gwiazd”.

Metamorfoza Sylwii Bomby

Na przestrzeni ostatnich lat sylwetka Sylwii Bomby uległa wyraźnej metamorfozie. Kiedy pojawiła się w programie „Gogglebox” ważyła 90 kilo. Kiedy obejrzała siebie w telewizji postanowiła schudnąć. „Okazało, że kamera inaczej pokazuje mnie, niż ja widzę siebie w lustrze. A jak wiadomo, w lustrze widzimy się trochę lepiej” – mówiła w Dzień Dobry TVN. Restrykcyjna dieta i treningi pozwoliły jej schudnąć 30 kilo, pomimo tego, że choruje na insulinoodporność, która zdecydowanie utrudnia gubienie zbędnych kilogramów. Dzisiaj z uśmiechem na ustach potrafi wspominać swoją dawną figurę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba (@sylwiabomba)

Sylwia Bomba w mediach społecznościowych

Celebrytka posiada konto na Instagramie – sylwiabomba. Obserwuje ją 763 tys. osób. Jest tam bardzo aktywna – dodała już prawie 900 zdjęć. Chętnie dzieli się zdjęciami z codziennego życia, bardzo często na zdjęciach pojawia się jej córka i inni członkowie rodziny.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka fotografii z jej profilu.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.9/5 (liczba głosów: 18)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top