Connect with us
vincent ibisz z ojcem krzysztofem ibiszem
Fot. YouTube / JastrzabPost

Telewizja

Vincent Ibisz – kim jest syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak?

Kim jest Vincent Ibisz, syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak? W tym artykule zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje.

Kim jest Vincent Ibisz? Ile ma lat

Kim jest Vincent Ibisz? To oczywiście syn znanych prezenterów – Anny Nowak-Ibisz oraz Krzysztofa Ibisza.

Chłopak ma obecnie 16 lat, urodziny obchodzi 5 lutego. Impreza z okazji 14. urodzin przypadła na czas wakacji z matką Anną Ibisz na Tajlandii. Co ciekawe, Vincent 13 urodziny także obchodził za granicą, na Mauritiusie. Świętowanie 15. urodzin zagranicą było rzecz jasna niemożliwe ze względu na pandemię Covid-19.

Znana z programu “Pani Gadżet” w TVN Style prezenterka napisała przy okazji urodzin w 2020 roku: “Żarty się kończą i wchodzimy w wiek turbulencji 😉 Doceniam każdą chwilę razem , każdy dzień 🙏 patrzę z dumą , miłością i czułością na to jak z chłopca staje się nastolatkiem ♥️WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANIE ♥️ Bądź zawsze wierny sobie i temu, co kochasz, tylko będąc sobą , będziesz szedł własną drogą i żył swoim życiem ! To jest najlepsze życie jakie można mieć”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

Nie mamy więc wątpliwości, że Vincent jest jedną z najważniejszych osób w życiu Anny Nowak.

Vincent Ibisz a relacje z ojcem Krzysztofem Ibiszem

Nie inaczej jest zresztą z ojcem Krzysztofem Ibiszem. Co ciekawe, ex-małżonkowie i rodzice Vincenta regularnie pokazują się na wspólnych zdjęciach. Z pewnością świadczy to o szacunku do siebie i braku spalonych mostów.

Ojciec regularnie zabiera syna na plan programów, w których jest prezenterem, a po jednej z takiej wizyt wstawił zdjęcie na Instagrama i napisał wymowny post.

Nie sądziłem,że ten młody człowiek w pełni zafascynowany telewizją📺 będzie smakował każdy moment spędzony ze mną na planie programu 💃🕺. Jego dojrzałość urzekła moje ojcowskie serce. Brawo Synu👏, mieć takiego partnera w pracy to prawdziwe szczęście!” – wyznał Krzysztof Ibisz.

Vincent ma więc dwójkę kochających rodziców, którzy pomimo rozstania darzą się szacunkiem i dbają o synów. Para poza Vincentem ma także drugiego syna, Maksymiliana.

O życiu prywatnym Vincenta wiadomo niewiele

16-latek ma zarówno konto na Facebooku, jak i Instagramie. Niewiele jednak z tego wynika. Wpisy były nieregularne i niezbyt częste. Były, bowiem Vincent Ibisz usunął wszystkiego zdjęcia ze swojego profilu @vincentibisz na Instagramie. To jednak nic dziwnego ze względu na powiązania rodzinne i wiek chłopaka.

Najczęściej pokazywał na nich przeżycia z wakacji czy też właśnie ze spotkań z rodzicami. Syn celebrytów jest bardziej podobny do ojca czy do matki?

4.9/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top