Connect with us
Szybcy i wsciekli 11 kiedy premiera obsada reżyseria informacje co wiadomo dom toretto

Kultura

Szybcy i wściekli 11. Kiedy premiera, kto zagra, co wiadomo?

Seria Szybcy i wściekli to klasyk wśród fanów motoryzacji. Na ekrany trafi 10. część cyklu. Co wiemy o Szybcy i Wściekli 11? Kiedy premiera? Wiemy już dość sporo. Zapraszamy do artykułu, w którym zdradzamy szczegóły.

Szybcy i wściekli 11. Kiedy premiera? Co wiemy?

Szybcy i wściekli to dla niektórych coś więcej niż seria filmów. W 2023 na ekrany kin zawitała 10. część słynnej sagi o rodzinie Dominica Toretto. Najnowsza odsłona opowiada o nowym wrogu. Syn bossa mafii chce dopaść głównych bohaterów. Natomiast protagoniści postarają się ponownie przechytrzyć złoczyńców dzięki swoim podrasowanym samochodom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
John Wick 5. Kiedy będzie premiera? Co wiadomo? Kto zagra?

Szybcy i wściekli 10 ponownie było kręcone również poza granicami USA. W filmie można podziwiać drogi Portugalii, Włoch, czy Wielkiej Brytanii. Film jest wprowadzeniem do 11. części serii, która będzie również jej ostatnią.

Co wiemy o kolejnym epizodzie przygód szybkich i wściekłych? Obecnie nie ma jeszcze zbyt dużo informacji na temat tego jak będzie wyglądać kontynuacja historii. Jednakże już teraz jesteśmy pewni, że powstanie film zatytułowany Szybcy i wściekli 11. Kiedy premiera? Dokładnej daty wyjścia filmu na ekrany jeszcze nie podano. Aczkolwiek wiemy już wiele na temat obsady oraz scenarzysty.

 

Kto zagra główną rolę w Szybcy i wściekli 11? Obsada. Jaki reżyser?

Wielu zażyłych fanów serii filmów akcji mogło zachodzić w głowę kto zagra Dominica Toretto w Szybcy i wściekli 11. Jak w przypadku większości czołowych ról można spodziewać się, że w postać głównego bohatera wcieli się ponownie Vin Diesel. Jednak to nie koniec plejady gwiazd. Kto zagra Briana? Ponownie będzie to Poul Walker. Nieżyjący aktor zostanie naniesiony komputerowo na dublerów. Pojawi się w retrospekcjach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Super Mario Bros Film 2. Kiedy premiera? Obsada, data. Kiedy w kinach?

Co jeszcze wiemy o Szybcy i wściekli 11? Reżyser podobnie, jak w przypadku 10. części serii to Louis Leterrier. Natomiast za scenariusz odpowiedzialni będą Christina Hodson i Oren Uziel. To właśnie ta ekipa będzie sprawować pieczę nad kręceniem finału sagi.

Ciekawostki o nadchodzącym filmie

Być może podczas GP Miami Formuły 1 w 2023 roku dowiedzieliśmy się ważnych informacji na temat kolejnej odsłony cyklu. Vin Diesel pojawił się na torze Miami International Autodrome, na którym ścigają się zawodnicy F1. Był tam w swoim Dodge’u Chargerze i nagrywał kilka scen. Najprawdopodobniej zostaną użyte w filmie lub promocji produkcji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wednesday sezon 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon hitu Netflixa?

3.7/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top