Connect with us
Tadeusz Mikołajczak złoty bilet kim jest wiek rodzina partnerka
Fot. YouTube / @TVNFashion

Telewizja

Tadeusz Mikołajczak. Kim jest zdobywca złotego biletu w Top Model?

Kim jest Tadeusz Mikołajczak? To pytanie zadaje sobie wielu fanów Top Model. To właśnie on zdobył złoty bilet. Skąd pochodzi, ile ma lat, kim jest jego dziewczyna? Odpowiadamy na te i wiele innych pytań dotyczących fenomenu najnowszej edycji programu.

Kim jest Tadeusz Mikołajczak z Top Model? To on zdobył złoty bilet

O Tadeuszu zrobiło się głośno, gdy zgarnął złoty bilet w 12. edycji programu Top Model. Jest pierwszym mężczyzną, który tego dokonał w całej historii polskiej edycji show. Tadeusz Mikołajczak pochodzi z Warszawy. Oczarował jury swoją pewnością siebie, humorem, oryginalną urodą oraz przede wszystkim zadbanym ciałem. Kasia Sokołowska została wręcz zauroczona i zawstydzona przez młodego mężczyznę. Takie reakcje oceniających mało kiedy mają miejsce.

Rodzina i dzieciństwo

Tadeusz Mikołajczak nie ma kontaktu z rodzicami. Za jego wychowanie odpowiadała babcia. Uczestnik 12. edycji Top Model wspomina bardzo dobrze dzieciństwo spędzone z nią. Jednakże obecnie babcia Warszawianina nie jest w zbyt dobrym stanie. Jest w wieku 90 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Nick Sinckler. Kim jest uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Praca oraz hobby

Czym zajmuje się Tadeusz Mikołajczak? Zdobywca złotego biletu jest prawdziwym człowiekiem renesansu. Pracuje jako menadżer siłowni, ale także jest trenerem personalnym. Właśnie ta druga profesja sprawia mu najwięcej radości. Jest bardzo aktywny fizycznie i próbuje różnych sportów.

Jednakże kryje w sobie także duszę romantyka i artysty. Jest producentem muzycznym. Pracuje w swoim domowym studiu, do którego zaprasza wokalistki, z którymi współpracuje. Uczestnik Top Model tworzy muzykę pod pseudonimem Tadzik lub Krindż. W wolnych chwilach lubi też gotować i tańczyć.

Tadeusz z Top Model. Kim jest jego dziewczyna?

Kim była młoda dama, z którą na backstage’u Top Model pojawił się Tadeusz Mikołajczak? Partnerka laureata złotego biletu ma na imię Zosia. Z tego co mówi jej chłopak, spotykają się stosunkowo od niedawna, bo od 3 miesięcy. Zosia jest sympatyczną kobietą, która na pewno będzie wspierać swojego ukochanego w kolejnych etapach programu, a także ewentualnej późniejszej karierze modela.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Dominika Tadrowski. Kim jest Julien Tadrowski, mąż uczestniczki Top Model?

Tadeusz Mikołajczak. Wiek, wygląd

Warszawianin ma kilka cech charakterystycznych w swoim wyglądzie. Jest wysportowanym blondynem, ale jego znakiem rozpoznawczym są bujne wąsy. Przypominający szlachecki zarost jednak nie przypadł do gustu Joannie Krupie, która chciała się go pozbyć. Ostatecznie jednak pozostawiła decyzję samemu uczestnikowi.

Wiele osób zastanawia się ile lat ma Tadeusz Mikołajczak. Każdy kto oglądał odcinek z jego udziałem wie, że młody adept modelingu ma 25 lat. Widać, że laureat złotego biletu przeżył wiele, żeby dojść do tego momentu w swoim życiu, ale nadal jeszcze wiele przygód przed nim.

Tadeusz z Top Model. Instagram, Tik-Tok, social media

Jako młody człowiek, a przede wszystkim osoba rozpoznawalna Tadeusz Mikołajczak posiada swoje social media. Jego najważniejsze profile to te na Instagramie@t_mikolajczak_ i na Tik-Toku@trenertadzik. Na razie nie obserwuje go jeszcze zbyt wielka rzesza fanów, ale najpewniej po emisji kolejnych odcinków programu to się zmieni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ania Lewandowska z TVP. Kim jest gwiazda "Pytania na Śniadanie"?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top