Connect with us
termalica bruk-bet nieciecza fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Termalica w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Słoników”?

Jak wygląda Termalica Bruk-Bet Nieciecza w grze FIFA 22? Sprawdźmy, jakie oceny ogólne otrzymali piłkarze „Słoników” w najnowszej produkcji EA Sports.

Jacy są najlepsi piłkarze w Termalice?

Jak wygląda Termalica Bruk-Bet Nieciecza w grze FIFA 22? Zacznijmy od tego, że żaden piłkarz nie otrzymał karty 70+, a najlepszą jest ta z ocena 66. Takową właśnie otrzymał Adam Hlousek.

Punkt mniej od byłego zawodnika Legii Warszawa otrzymało natomiast trzech piłkarzy. To: Roman Gergel, Artem Putivtsev oraz Adam Radwański. Co ciekawe, żaden z tych piłkarzy nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy.

Termalica w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Wszyscy bramkarze Termaliki otrzymali brązowe karty, które nie robią większego wrażenia. Tomasz Loska otrzymał ocenę ogólną 63, a Łukasz Budziłek 61. Pozostali dwaj golkiperzy otrzymali „overalle” poniżej 60 – Dominik Kąkolewski dostał 58, Krystian Bartoszek natomiast 52. Żaden z nich nie otrzymał rzadkiej karty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Śląsk Wrocław w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali "Wojskowi"?

Poza wspomnianymi wyżej Hlouskiem oraz Putivtsevem, defensywa „Słoników” jest niezwykle wyrównana. Aż sześciu piłkarzy znalazło się bowiem w przedziale ocen od 62 do 64. Najlepsze „overalle” spośród nich otrzymali Mateusz Grzybek (64) oraz Wiktor Biedrzycki i Nemanja Tekijaski (po 63). Jedynym defensorem z rzadką kartą powyżej 60+ jest natomiast Marcin Grabowski (62). Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Radwański, który jest jedynym „srebrnym” przedstawicielem tej formacji. Punkt mniej od niego otrzymali natomiast Samuel Stefanik oraz Piotr Wlazło. Co ciekawe, obaj otrzymali rzadkie tarcze. Kolejni zawodnicy zostali ocenieni już jednak zdecydowanie gorzej. Jedyną kartą 60+ jest jeszcze Sebastian Bonecki. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

EA Sports zakwalifikowała aż sześciu zawodników jako napastników w grze. Poza wyżej wspomnianym Gergelem to jednak same brązowe karty. Martin Zeman otrzymał 64, a Muris Mesanović 63. Kolejni piłkarze otrzymali już nieco niższe oceny – powyżej 60 otrzymał jeszcze tylko Ernest Terpiłowski (61).

Co jeszcze warto wiedzieć o Termalice w FIFIE 22?

W Termalice Bruk-Bet Nieciecza mamy do czynienia łącznie z 4 srebrnymi i 24 brązowymi kartami. 9 spośród nich jest rzadkich – wszystkie brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy „Słoników” jest natomiast Ernest Terpiłowski z 86 tempa. Pod tym względem piłkarz z pewnością wygląda naprawdę dobrze względem pozostałych zawodników z PKO BP Ekstraklasy.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Tomasz Loska – 63
Łukasz Budziłek – 61
Dominik Kąkolewski – 58
Krystian Bartoszek – 52

Obrońcy:

Adam Hlousek – 66
Artem Putivtsev – 65
Mateusz Grzybek – 64
Wiktor Biedrzycki – 63
Nemanja Tekijaski – 63
Marcin Wasielewski – 62
Michal Bezpalec – 62
Marcin Grabowski – 62
Filip Modelski – 61
Bartłomiej Kukułowicz – 57

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Legia Warszawa w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali "Legioniści"?

Pomocnicy:

Adam Radwański – 65
Samuel Stefanik – 64
Piotr Wlazło  – 64
Sebastian Bonecki – 60
Michal Hubinek – 59
Paweł Żyra – 59
Marcel Vasil – 56
Jakub Pek – 54

Napastnicy:

Roman Gergel – 65
Martin Zeman – 64
Muris Mesanović – 63
Ernest Terpiłowski – 61
Kacper Śpiewak – 59
Patryk Czarnowski – 58

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top