Connect with us
tom cruise żony
Fot. YouTube / WIRED

Lifestyle

Tom Cruise i jego trzy żony. Wszystkie porzucił w wieku 33 lat. Dlaczego?

To może być zbieg okoliczności, ale nie musi. Każda z byłych żon Toma Cruise’a była w tym samym wieku, kiedy aktor zakończył z nimi małżeństwo.

Tom Cruise i jego żony zawsze były tematem dyskusji. Do tej pory ożenił się trzykrotnie, ale wszystkie trzy małżeństwa nie powiodły się i zakończyły rozwodem. Cóż, to nie jedyna wspólna cecha tych małżeństw. Będziesz w szoku, gdy dowiesz się, że każda z żon aktora skończyła 33 lata, kiedy się z nim rozstała. To dziwne, ale prawdziwe.

Aktor do dziś pozostaje jednym z najbardziej utytułowanych i najlepiej zarabiających aktorów w Hollywood. Nic więc dziwnego, że przez dziesięciolecia był przywiązany do więcej niż jednej kobiety. Oto retrospekcja byłych żon i byłych dziewczyn Toma Cruise’a.

Mimi Rogers – pierwsza żona, drugi mąż

Niektórzy mogą zapomnieć, ale Tom Cruise był w związku z piosenkarką Cher od 1985 do 1986 roku. Patrząc wstecz, są zdecydowanie jedną z najdziwniejszych par VIP w historii. Jednak młoda miłość Cruise’a skończyła się niedługo po tym, jak się zaczęła – w przeciwieństwie do jego pierwszego małżeństwa z aktorką Mimi Rogers. Gwiazda „Top Gun” wzięła ślub w wieku 24 lat u szczytu swojej sławy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Filmy dla dzieci na Netflix 2021. Co oferuje ta platforma dla najmłodszych?

Pod koniec lat 80. Cruise i Rogers byli małżeństwem przez trzy lata, a Cruise był już drugim mężem 31-letniej wówczas aktorki. Małżeństwo zakończyło się w 1990 roku, gdy Cruise poznał Nicole Kidman na planie filmowym i rozpoczął z nią romans.

Tom Cruise i Nicole Kidman – hollywoodzka para marzeń

Tom Cruise był żonaty z Nicole Kidman przez aż 11 lat – nieźle jak na hollywoodzkie małżeństwo. Poznali się podczas kręcenia filmu „Szybki jak błyskawica”, kiedy to aktorka dopiero wchodziła do Hollywood.

Węzeł małżeński związali w grudniu 1990 roku. Podczas ich związku adoptowali dwoje dzieci, Isabellę i Connora. Jednak w sierpniu 2001 roku aktor wystąpił o rozwód. W międzyczasie Cruise wciągnął dzieci do sekty scjentologów, a Kidman po latach przyznała, że od czasu rozwodu nie ma z nimi kontaktu.

Następnie Cruise zakochał się w hiszpańskiej aktorce Penélope Cruz. Związek trwał trzy lata, aż do rozpadu w styczniu 2004 roku. Aktor miał wtedy romanse z aktorkami Nazanin Boniadi i Sofią Vergarą, ale żadna z nich nie związała się z nim węzłem małżeńskim.

Era Toma Cruise’a i Katie Holmes

Dopiero gdy Cruise poznał Katie Holmes, znalazł się w kolejnym poważnym, długotrwałym związku. Para zaręczyła się w 2005 roku, a ślub odbył się we Włoszech w 2006 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Netflix - najciekawsze nowości na listopad 2021 r. Co warto obejrzeć?

Mają jedną córkę, Suri Cruise. Ale trzecie małżeństwo gwiazdy „Mission: Impossible” nie poszło gładko i zakończyło się rozwodem w 2012 roku. W okresie małżeństwa aktorka grała w wielu filmach, a przy okazji rozwodu zrobiła sobie dłuższą przerwę nie pojawiając się na wielkim ekranie przez trzy lata.

Tom Cruise – plotki o Vanessie Kirby

Cruise oficjalnie jest singlem od czasu rozwodu w 2012 roku. Chociaż od tego czasu plotki skłaniały go do przywiązania do gwiazdy „Orange Is the New Black”, Laury Prepon. Ponadto podczas kręcenia „Mission: Impossible 6” spekulowano, że Cruise spotyka się ze swoją partnerką, Vanessą Kirby.

Jak dotąd jednak Cruise nie potwierdził publicznie żadnych relacji od czasu rozstania z Katie Holmes, choć na jednym z pokazów w Londynie trzymał się z Kirby za ręce. On i Kirby spotkali się także na planie „Mission: Impossible 7”.

Tom Cruise i jego żony. Wszystkie skończyły 33 lata w momencie rozstania

Kontrowersyjny związek Toma Cruise’a z Kościołem Scjentologicznym jest dobrze znany, a niektórzy sugerują, że może to mieć coś wspólnego z tym, że 33 jest pechową liczbą dla każdego, kto bierze aktora za męża. Według „New York Daily News” 33 to znacząca liczba w scjentologii i jest znana jako „Master Teacher” i symbolizuje altruizm.

Co ciekawe, zainteresowanie scjentologią wzbudziła w nim… pierwsza żona, której… poprzedni mąż był scjentologiem. Wszystkie związki małżeńskie Toma Cruise’a skończyły się, kiedy jego partnerki skończyły 33 lata. Przy dwóch przypadkach można by mówić o zwykłym zbiegu okoliczności, ale przy trzech?

4.2/5 (liczba głosów: 20)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top