Connect with us
Kacper Zembrzucki kim jest prezenter tvp?
Fot. Instagram / @nowiadomo.tvp i @zetkacper

Telewizja

Nowy prowadzący w TVP. Kim jest Kacper Zembrzucki?

TVP odmłodziła swój skład prezenterski. Wśród nowej fali dziennikarzy znalazł się Kacper Zambrzucki. Kim jest popularny Tik Toker, który trafił do telewizji? Z czego zasłynął?

Kim jest Kacper Zembrzucki? Nowy prezenter w TVP

Kacper Zembrzucki to młody i ambitny prezenter telewizyjny, który dopiero rozwija swoje skrzydła na srebrnym ekranie. Swoją markę osobistą zbudował dzięki wiralowym treściom na Tik Toku oraz innych popularnych social mediach. Jest zabawny, profesjonalny, a do tego kreatywny i przebojowy. Te cechy pomogły mu najpierw zaskarbić sobie serca widzów w internecie, a teraz stara się dokonać tego w telewizji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Anna Kozińska. Kim jest dziennikarka TVP Sport?

Na wiosnę 2024 roku rozpoczęła się emisja programu „No… wiadomo” w TVP 2. To program polityczny, który jednak stawia na całkiem nowe rozwiązania. Łączy on luźną formę internetową z tradycyjnymi mediami. Zembrzucki prowadzi ten program razem z innymi twórcami internetowymi – Julią Świech oraz Aleksandrem Lipskim-Reinsteinem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez No… Wiadomo (@nowiadomo.tvp)

Zetkacper – wykształcenie i kariera

Kacper Zembrzucki studiował biotechnologię na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Z racji na wybór uczelni, zamieszkał w Warszawie, w której dobrze się odnalazł. Swoją karierę w social mediach zaczął podczas pandemii koronawirusa. Szybko zaskarbił sobie sympatię obserwujących. Jego najbardziej znaną rolą jest „Pani Bożenka”, czyli satyryczne uosobienie wykładowców uniwersyteckich oraz nauczycieli w szkołach. W swoich materiałach często improwizuje scenki na bazie popularnych stereotypów.

Dołączył także do internetowej ekipy Orientuj Się, która prowadziła rozmowy z politykami w sejmie. Młody student szybko został zauważony przez duże media, co skutkowało serią wywiadów. Jednak być może najważniejszym momentem w życiu Kacpra został ten, w którym dowiedział się, że poprowadzi program na antenie TVP.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez kacper (@zetkacper)

Ile lat ma Kacper Zembrzucki – nowy prezenter w TVP?

Wiele osób oglądających program „No… wiadomo” może zastanawiać się nad tym ile lat ma Kacper Zembrzucki. W jego przypadku młody wygląd nie jest zmyłką. W tym roku Zetkacper kończy 24 lata. Natomiast jeśli chodzi o jego życie poza pracą, to influencer i prezenter uwielbia muzykę. Przejawia to się częstymi wyjazdami na koncerty największych gwiazd muzyki popularnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez kacper (@zetkacper)

Kacper Zembrzucki – Tik Tok

Wiele napisaliśmy o wielkiej rozpoznawalności w internecie Kacpra. Jednak gdzie można go znaleźć? Jego popularne treści humorystyczne można śledzić przede wszystkim na Tik Toku. Nazwa jego konta to @zetkacper. Na tej platformie obserwuje go ponad 1.2 miliona osób, a jego treści zostały polubione ponad 100 milionów razy. Występował także epizodycznie na politycznym kanale @orientuj.sie.

Jednak jeśli nie posiadacie tej aplikacji, to nadal nic straconego. Treści od Kacpra Zembrzuckiego można znaleźć także na Instagramie, gdzie publikuje je pod nickiem @zetkacper. Na tym serwisie śledzi go prawie 200 000 fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Aleksandra Janiec. Kim jest prezenterka Wydarzenia 24?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top