Connect with us
ula toczko
Fot. Instagram @ula.toczko

Lifestyle

Ula Toczko. Co wiadomo o seksownej ring girl?

Ula Toczko – co wiadomo o seksownej ring girl znanej z gal bokserskich? W tym newsie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat kobiety.

Kim jest Ula Toczko?

Kim jest Ula Toczko? To jedna z najbardziej cenionych polskich ring girls. Okrzyknięto ją nawet „królową polskich ring girls”. Organizatorzy gal bokserskich poza jej urodą cenią sobie także profesjonalizm. Często występuje na wydarzeniach Knockout Boxing Night, transmitowanych w TVP Sport. Poza tym jest także modelką, a także prowadzi salon kosmetyczny.

Jak doskonale wiadomo, ring girls swoją urodą nie tylko umilają spędzanie wieczoru mężczyznom, ale także mają konkretne zadania do wykonania. Najczęściej wyprowadzają zawodników do ringu albo na tablicach w ringu pokazują numer rundy, która będzie się za chwilę toczyć. W obu sytuacjach wbrew pozorom nie wystarczy tylko ładnie wyglądać, bowiem trzeba do tego dołożyć dużo wdzięku, a także zadbać o to, by tablica była doskonale widziana przez wszystkich widzów w hali.

Pochodzi z Suwałk, choć obecnie mieszka w Gdańsku. Mimo to jest kibicką Legii Warszawa, a poza piłką nożną interesuje się także fitnessem. Widać to po zamieszczanych przez nią zdjęciach. Kobieta przez lata skutecznie „wyrzeźbiła” swoje ciała do imponującego poziomu. Ta pasja weszła jej w krew na tyle, że bierze udział w specjalnych wydarzeniach, np. Dubai Muscle Show.

Kobieta zainwestowała także w medycynę estetyczną, poprawiając sobie m.in. usta.

Kariera

Swoją karierę w modelingu rozpoczynała w młodym wieku. Tuż po osiągnięciu pełnoletniości została nawet Miss Suwalszczyzny w 2013 roku. To wydarzenie otworzyło jej wiele drzwi w jej rozwijającej się karierze.

Na co dzień poza udziałem w galach bokserskich zajmuje się czymś zupełnie innym. Prowadzi swój salon kosmetyczny, a działalność tą łączy z… zajmowaniem się instalacjami cieplnymi, gazowymi, wodno-kanalizacyjnymi czy elektrycznymi. Siedziba jej firmy „Ul-Went” mieści się przy ul. Litewskiej 20 w Gdańsku. Głównie zajmuje się jednak make-upem, stylizacjami paznokci i rzęs.

Poza wszystkimi powyższymi aktywnościami kobieta występuje także w teledyskach disco polo. Często jest wręcz gwiazdą teledysków, a nie tylko pojawia się wśród innych kobiet. W swojej karierze współpracowała z wieloma artystami tego gatunku muzycznego, m.in. z Milano czy D-Bomb, a efekt ich współpracy możecie zobaczyć poniżej.

Wiek, rodzina, partner, dzieci

Ile lat ma Ula Toczko? Kobieta urodziła się w 1994 roku, ma więc 28 lat.

Nic nie wiadomo na temat jej partnera.

Nie ma także dzieci, choć chętnie się z nimi fotografuje albo nagrywa stories. Pochodzą one z rodziny albo znajomych pięknej ring girl.

Ula Toczko w mediach społecznościowych

Urszulę Toczko możecie znaleźć przede wszystkim na Instagramie, gdzie rozpala zmysły jej obserwujących. Jako @ula.toczko zebrała już imponującą liczbę blisko 300 tysięcy obserwujących, z którymi dzieli się zdjęciami z życia prywatnego i zawodowego. Swoim roznegliżowanym ciałem często wzbudza zachwyt u mężczyzn.

Ze względu na ogromne zasięgi, kobietę można nazwać także influencerką. Regularnie podejmuje bowiem współprace reklamowe.

2.8/5 (liczba głosów: 5)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top