Connect with us
żona Luki Modricia
Fot. Instagram @lukamodric10

Sport

Vanja Bosnić. Kim jest żona Luki Modricia?

Kim jest żona Luki Modricia? W tym newsie znajdziecie najważniejsze informacje na temat Vanji Bosnić.

Kim jest żona Luki Modricia?

Kim jest żona chorwackiego piłkarza Luki Modricia, Vanja Bosnić? Kobieta nie należy do osób zbyt medialnych, od samego początku nie była „typową żoną piłkarza”. Wszystko wskazuje na to, że w tej chwili skupia się głównie na rodzinie i wychowywaniu dzieci.

Vanja Bosnić studiowała na Wydziale Ekonomii i Biznesu Uniwersytetu w Zagrzebiu. Następnie po ukończeniu studiów w 2005 roku rozpoczęła pracę w agencji sportowej Mamic Sports Agency.  Przez dwa lata pracowała w administracji, zajmując się sprawami zawodników znajdujących się pod opieką agencji.

Właśnie tam, w 2007 roku poznała Lukę Modricia, który był wówczas piłkarzem Dinama Zagrzeb. Pomagała wówczas w transferze piłkarza do Tottenhamu Hotspur. Bośnić zdecydowała się opuścić agencję i wyjechać z Modriciem do Anglii. Została także jego agentem i w 2012 roku wynegocjowała znaczący kontrakt z Realem Madryt, w którym piłkarz gra nieprzerwanie do dzisiaj.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Luka Modric (@lukamodric10)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Vanja Bosnić? Urodziła się 18 lipca 1982 roku, co oznacza, że ​​ma 39 lat. Jest więc trzy lata starsza od Luki Modrica. Dorastała w Kutinie, mieście oddalonym o 8 km od Zagrzebia i przeniosła się do Zagrzebia, gdy miała 11 lat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Dębska. Kim jest żona Jakuba Modera?

Para pobrała się po trzech latach związku, w 2010 roku w Zagrzebiu. Mają trójkę dzieci – syna Ivano urodzonego zaledwie trzy tygodnie po ślubie i dwie córki – Emę (ur. 2013) i Sofię (ur. 2017).

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Luka Modric (@lukamodric10)

Vanja Bosnić w mediach społecznościowych

W przeciwieństwie do wielu WAGs, żony chorwackiego piłkarza nie ma kont w mediach społecznościowych. Kobieta stroni od mediów, koncentrując się na życiu rodzinnym, dla którego zrezygnowała z kariery zawodowej. Sporadycznie natomiaar p się tylko na zdjęciach zamieszczanych przez piłkarza na jego Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Luka Modric (@lukamodric10)

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top