Connect with us
warta poznań fifa 22

Gry

Warta Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Zielonych”?

Jak wygląda Warta Poznań w grze FIFA 22? Zapraszamy na przegląd ocen ogólnych piłkarzy „Zielonych”. Możecie być zdziwieni liderem zespołu w grze od EA Sports.

Jacy są najlepsi piłkarze w Warcie Poznań?

Jak została oceniona Warta Poznań w grze FIFA 22? Rozpocznijmy od tego, że najlepszym piłkarzem „Zielonych” w grze jest… nie kto inny, a Łukasz Trałka. Były zawodnik Polonii Warszawa i Lecha Poznań otrzymał ocenę ogólną na poziomie 68.

Drugim najwyżej ocenionym piłkarzem jest natomiast Robert Ivanov z „overallem” 67. Fin otrzymał dodatkowo rzadką tarczę. Na podium znalazł się jeszcze Bartosz Kieliba z oceną ogólną 65.

Warta Poznań w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Wszyscy bramkarze poznańskiego klubu otrzymali brązowe karty. Podstawowy golkiper, Adrian Lis, został oceniony na 64. Jędrzej Grobelny ma ocenę ogólną na poziomie 55, Patryk Prange natomiast 52.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o obrońców, poza Ivanovem i Kielibą warto zwrócić uwagę na Aleksa Ławniczaka. Defensor otrzymał bowiem srebrną rzadką kartę z oceną 65. Wszystkie pozostałe karty są już brązowe. Wśród nich warto oczywiście zwrócić uwagę na dwie z rzadkimi tarczami. To Jakub Kiełb oraz Jan Grzesik, którzy otrzymali „overalle” 64. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwa oczywiście wspomniany wyżej Trałka. Za nim mamy natomiast do czynienia z prawdziwym festiwalem kart o ocenach ogólnych od 63 do 65. Tę ostatnią otrzymali Michał Jakóbowski i Mateusz Kupczak. Wśród pomocników znalazły się także aż cztery rzadkie tarcze. To: Milan Corryn – 64, Szymon Czyż – 63, Michał Kopczyński – 63 oraz Jayson Papeau – 61.

Jedyni dwaj napastnicy „Zielonych” w grze otrzymali te same oceny ogólne – po 65. To Mateusz Kuzimski i Adam Zrelak. Poniżej znajdziecie pełne zestawienie ocen.

Co jeszcze warto wiedzieć o Warcie Poznań w FIFIE 22?

W Warcie Poznań mamy do czynienia łącznie z 8 srebrnymi i 17 brązowymi kartami. 8 spośród nich jest rzadkich – 2 srebrne i 6 brązowych. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Górnik Zabrze w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymał Podolski i spółka?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym wśród piłkarzy z Drogi Dębińskiej jest natomiast Michał Jakóbowski z 81 tempa. Pod tym względem Warta wygląda dość przeciętnie. Poza wspomnianym Jakóbowskim wszyscy piłkarze otrzymali oceny niższe niż 80.

Warta Poznań w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Adrian Lis – 64
Jędrzej Grobelny – 55
Patryk Prange – 52

Obrońcy:

Robert Ivanov – 67
Bartosz Kieliba – 66
Aleks Ławniczak – 65
Jakub Kiełb – 64
Jan Grzesik – 64
Konrad Matuszewski – 60
Wiktor Pleśnierowicz – 57
Bartłomiej Burman – 55
Nikodem Fiedosiewicz – 55
Filip Małek – 53

Pomocnicy:

Łukasz Trałka – 68
Michał Jakóbowski – 65
Mateusz Kupczak – 65
Milan Corryn – 64
Szymon Czyż – 63
Michał Kopczyński – 63
Mateusz Czyżycki – 63
Mario Rodriquez – 62
Jayson Papeau – 61
Mateusz Sopoćko – 58

Napastnicy:

Mateusz Kuzimski – 65
Adam Zrelak – 65

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top