Connect with us
weronika heck mamikoyoko
Fot. Youtube / Mamiko

Lifestyle

Kim jest Weronika Heck, znana jako “mamikoyoko”?

W Internecie znana jest pod pseudonimem “mamikoyoko” albo po prostu “mamiko”, ale tak naprawdę to Weronika Heck. Kim jest i czym się zajmuje?

Kim jest Weronika Heck?

Weronika Heck jest jedną z najpopularniejszych polskich youtuberek. Liczba subskrypcji jej kanału na YouTube przekroczyła 528 tys., a liczba wyświetleń zbliża się do 43,5 miliona.

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli dodamy, iż pracuje także jako modelka. Z jej urodą to wręcz przeznaczenie.

Wiadomo także, że studiowała resocjalizację.

Gdzie zdobyła popularność?

Wiele osób może kojarzyć youtuberkę z gotyckiego makijażu oraz stylu ubierania się. Właśnie w tym wcieleniu zdobyła dużą popularność, występując m.in. w teledysku Donatana i Maryli Rodowicz “Pełnia“.

Dotychczas obejrzało go blisko 18 milionów osób, a wielu z nich natychmiast zainteresowało się nietypową urodą “mamiko“. Ciemne włosy, gotycki makijaż wraz z ciekawymi rysami twarzy youtuberki zachwyciły wielu internautów.

 

Dużą popularność przyniosła jej także… gra w Counter-Strike’a. Heck wielokrotnie pokazywała swojej poczynania w tej grze, co dzięki jej urodzie szybko przyniosło jej popularność wśród fanów gier. Przełomowy w tym aspekcie był rok 2016, w którym “mamiko” na dobre stała się popularna.

Metamorfoza Weroniki Heck

Obecnie jednak Weronika Heck zdecydowanie się zmieniła. Kompletnie zerwała z gotyckim wizerunkiem, co może wynikać z wielu spraw. Od zmiany zainteresowań zaczynając do zwiększenia zasięgów za pomocą różnorodnych stylizacji kończąc.

W związku z tym poza nazywaniem Heck youtuberką, spokojnie można ją także nazwać instagramerką lifestyle. Inny kolor włosów czy styl ubierania wzbudziły zainteresowanie wielu marek odzieżowych, które regularnie reklamuje.

Dodatkowo kobieta regularnie ćwiczy, co doskonale widać na zdjęciach, które wręcz zachwycają mężczyzn i wzbudzają zazdrość u kobiet.

Kontrowersje wokół “mamiko”

Youtuberka wzbudziła sporo kontrowersji w związku ze swoją… talią. W czasach gotyckich stylizacji często fotografowała się w gorsetach, co pobudziło informacje, że jej figura jest właśnie wynikiem noszenia gorsetu. Heck jednak stanowczo zaprzeczyła dodając, że nigdy nie nosiła gorsetu regularnie.

– Gdyby tak się dało, to każda by nosił gorset – zamknęła sprawę wpisem na Instagramie. Nie da się ukryć, że to całkiem logiczne zdanie, dodatkowo potwierdzone późniejszym okresem, kiedy już bez gorsetu pokazywała piękną figurę. “mamiko” podkreśla także, że jej talia to wynik ćwiczeń oraz dobrych genów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca “Pytanie na śniadanie”?

– Prawie 7 lat temu po raz pierwszy zrobiłam zdjęcie w gorsecie i wrzuciłam do internetu. Pierwszy raz wtedy doświadczyłam hejtu i było mi zarzucane, że ta talia to photoshop. Bardzo się wtedy przejęłam i usunęłam zdjęcie z internetu mimo, że bardzo mi się podobało. Później powstało więcej gorsetowych zdjęć i przez plotki o photoshopie postanowiłam nagrać film aby pokazać, że zdjęcie nie jest przerobione, a moja talia tak właśnie w gorsecie wygląda. Od tego właśnie zaczęła się moja przygoda z filmami na youtube, nie myślałam wtedy, że zostanę youtuberką – napisała w innym wpisie na Instagramie.

Wielokrotnie była nazywana także “polską żywą Barbie“, co tak naprawdę jest dość obraźliwe. Uroda lalki Barbie jest bowiem zawsze przesadna i przerysowana. Po pewnym czasie takie komentarze wobec “mamiko” jednak ustały. I dobrze, bowiem nie miały nic wspólnego z rzeczywistością i zdaje się, że w wielu przypadkach mogły być przejawem zazdrości.

Kobieta zaprzecza także plotkom o operacjach plastycznych.

Weronika Heck – wiek, partner

Youtuberka ma obecnie 30 lat. Pochodzi z kujawsko-pomorskiego, a po latach zamieszkiwania w Warszawie przeprowadziła się do… Singapuru.

Od trzech lat związana jest bowiem z Dharnim, beatboxerem pochodzącym z tego kraju. Muzyk znany jest m.in. z programu “Must Be The Music“, gdzie w 2014 roku dotarł do finału.

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć kilka zdjęć pięknej youtuberki.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 6)
Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top