Connect with us
Weronika Jezierska
Fot. Instagram @weronika_jezierska

Sport

Weronika Jezierska. Kim jest cudowna ring girl i streamerka „Vercious”?

Ten artykuł ucieszy wszystkich fanów Fame MMA. Jego tematem jest bowiem zdecydowanie największy skarb tej federacji – ring girl Weronika Jezierska. Co wiadomo o przepięknej dziewczynie, która jest też gwiazdą platformy streamingowej?

Kim jest Weronika Jezierska?

Kochają ją setki, tysiące, a nawet i miliony. Przekleństwem, a może jednak błogosławieństwem federacji Fame MMA jest to, że niemal nikt nie generuje takich zasięgów i zainteresowania jak zjawiskowa Weronika Jezierska, która od początkowych gal pełni funkcję ring girl.

 

Nie dziwne więc, że udało jej się zebrać ogromną rzeszę fanów, którzy gotowi są skoczyć za nią w przysłowiowy ogień. Na razie ogranicza się to do pojawiania się na jej streamach. 24-latka prowadzi bowiem transmisje na żywo pod pseudonimem „Vercious”. Robi to dla swoich licznych obserwatorów, których nazywa „gagatkami”.

Na pierwszy rzut oka wydaje się więc, że Weronika Jezierska nie zajmuje się niczym odkrywczym. Jest w niej jednak coś, co przyciąga jak magnes. I nie chodzi tu tylko o jej nieziemski wygląd.

Twoja ulubiona tancerka, modelka, streamerka i ring girl

Weronika Jezierska przyszła na świat w Szczecinie. To właśnie tam mieszkała w dzieciństwie i pobierała początkowe nauki. Od wczesnych lat uwielbiała tańczyć. Dlatego jako nastolatka została cheerleaderką szczecińskiej drużyny koszykarskiej The King Wilki Morskie Szczecin.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Martin Lewandowski. Kim jest jeden z właścicieli Konfrontacji Sztuk Walki?

Bardzo wiele osób postrzega ją jako chodzący ideał. Zaskakujące jest więc to, że piękna dziewczyna zaakceptowała siebie dopiero niedawno, gdy jej sława zaczęła już rosnąć. Okazuje się, że „Verscious” miała ogromne problemy z akceptacją siebie w dzieciństwie i młodości. Tak mówiła o tym sama zainteresowana w jednym z wywiadów.

Możecie nie wierzyć, ale kiedyś byłam szarą myszką/kozłem ofiarnym i czułam się ze sobą fatalnie. Zmiany nadeszły, kiedy spojrzałam w lustro i zaczęłam wymawiać głośno wszystkie swoje zalety i dostrzegać jakie piękno we mnie tkwi – powiedziała Jezierska.

Weronika przeniosła się do Warszawy, by studiować tam dziennikarstwo i spróbować swoich sił w modelingu. Młoda kobieta zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie na portfolio roku 2018 portalu maxmodels.pl. Jej profil na tej stronie pęka w szwach od zainteresowania. Odwiedzono go już ponad 2,1 miliona razy.

 

Wyjątkową dziewczyną zainteresowała się największa federacja mma w Polsce – KSW. W 2018 roku Maciej Kawulski i Martin Lewandowski zaoferowali jej pozycję ring girl. 24-latka zadebiutowała w tej roli na gali KSW 42: Khalidov vs Narkun. Dziewczyna nie zabawiła jednak zbyt długo w Konfrontacji Sztuk Walki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Walenciak. Kim jest piękna ring girl federacji KSW?

„Vercious” związała się ze wschodzącą federacją Fame MMA i stała się jej najważniejszą częścią. Od teraz możemy wyczekiwać jej obecności na każdej kolejnej gali. Weronika Jezierska doczekała się ponadto nagrody dla ring girl roku 2018. Błyskawicznie powiększające się grono jej odbiorców zachęciło ją do streamowania gier na Twitchu.

Weronika Jezierska – wiek, związek, rodzina

„Vercious” urodziła się w 1997 roku, ma więc 24 lata. Weronika Jezierska ma 166 centymetrów wzrostu. Drobna dziewczyna waży zaledwie 51 kilogramów. Posiada idealne ciało i figurę, ponieważ uwielbia tańczyć i ćwiczyć. Jest długowłosą brunetką o pięknych niebieskich oczach.

 

Streamerka jest w związku z Kacprem Kuligiem. Jego profil na Instagramie może wskazywać na to, że mężczyzna ma obecnie 28 lat. Para nie jest jeszcze małżeństwem, a także nie posiada potomstwa.

„Vercious” w mediach społecznościowych

Najjaśniejsza perła Fame MMA jest obserwowana na Instagramie przez „zaledwie” 190 tysięcy obserwujących. Jest to mało w zestawieniu na przykład z ring girl KSW Kasią Motloch, którą śledzi ponad trzy razy tyle osób. Ta dysproporcja dziwi, ponieważ Fame MMA jest dużo bliższe Instagramowi niż organizacja Maćka Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kasia Motloch. Co wiemy o zjawiskowej ring girl KSW znanej jako "Kejsi"?

Liczby pochodzącej ze Szczecina dziewczyny jednak wciąż rosną i już niedługo przekroczą one próg dwustu tysięcy. A  ponadto Weronika Jezierska może liczyć na wsparcie i obecność swoich fanów z Twitcha. Powiadomienia o nowych transmisjach z kanału „Vercious” otrzymuje około 25 tysięcy osób. Dziewczyna uwielbia tam miedzy innymi chwalić się swoimi umiejętnościami akrobatycznymi.

 

Na kolejnych slajdach możecie zobaczyć ułamek kolekcji cudownych zdjęć, które składają się na jej profil na Instagramie. Warto dołączyć do grona obserwujących 24-latki ponieważ, rozpieszcza ona swoich wielbicieli naprawdę często.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

5/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top