Connect with us
Weronika Marzęda kim jest partnerka Mihy Blazica Miha Blazic partnerka narzeczona

Sport

Weronika Marzęda. Kim jest piękna partnerka Mihy Blazica?

Kim jest partnerka Mihy Blazica, Weronika Marzęda? Piłkarz Lecha zaręczył się wicemiss Polski. Co wiemy o ich związku?

Kim jest partnerka Mihy Blazica?

Miha Blazic to nowy zawodnik Lecha Poznań. Zanim trafił do „Kolejorza” walczył dzielnie na boiskach najwyższej francuskiej klasy rozgrywkowej. Mierzył się tam między innymi z Leo Messim czy Neymarem. Obrońca to również reprezentant Słowenii. Jednakże opinię publiczną interesuje również temat jego ukochanej. Miha Blazic spotyka się obecnie z polską modelką. Jest nią Weronika Marzęda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ada Mizgalska. Kim jest piękna dziewczyna Michała Skórasia?

Para kilka dni przed przenosinami do kraju nad Wisłą na swoich internetowych profilach potwierdziła, że przeszli razem na kolejny etap swojego związku. Miha Blazic podarował Weronice Marzędzie piękny pierścionek zaręczynowy podczas pobytu w Chorwacji. Jednakże, zanim polska modelka znalazła spokój i miłość w ramionach Słoweńca, wcześniej spotykała się z innymi zawodnikami. Jej poprzednim partnerem był Michał Efir, ex-piłkarz warszawskiej Legii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WERONIKA (@wera_marzeda)

Wiele osób zastanawia się skąd pochodzi Weronika Marzęda. Partnerka Mihy Blazica urodziła się w Ostrowie Wielkopolskim. Nic więc dziwnego, że na ostatnie lata swojej kariery wybór piłkarza padł na Poznańską drużynę. Najpewniej wielki wpływ na tę decyzję miało stanowisko świeżej narzeczonej.

Czym zajmuje się Weronika Marzęda?

Ukochana Słoweńskiego piłkarza wyraźnie pokazuje, że nie chce podlegać całkowicie swojemu sławnemu partnerowi. W tym celu prężnie rozwija karierę w modelingu. Była już twarzą okładek wielu magazynów oraz marek odzieżowych. Regularnie współpracuje z wysokiej klasy fotografami. Specjalizuje się w sesjach w bieliźnie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Macieja Rosołka. Kim jest piękna Weronika Dejnacka?

Jednak jej największym dotychczasowym osiągnięciem jest tytuł wicemiss Polski z 2014 roku. Ponadto została wybrana podczas tego konkursu Miss widzów. Na dodatek uzdolniona kobieta może legitymować się tytułem wicemiss konkursu Miss Exclusive of the World 2015.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WERONIKA (@wera_marzeda)

Weronika Marzęda. Wiek, ile ma lat, wzrost, wygląd

Liczne grono fanów partnerki Mihy Blazica wręcz domaga się informacji na temat jej wieku. Odpowiadamy na to nurtujące wiele osób pytanie. Weronika Marzęda ma 29 lat. Oznacza to, że jest o kilka miesięcy młodsza swojego narzeczonego.

Ważnym aspektem w CV modelki jest także wzrost. Weronika Marzęda nie jest przesadnie wysoka. Ma 169 cm. Jej pozostałe cechy szczególne to młodo wyglądająca twarz, ciemna karnacja, brązowe oczy, a także włosy. Oczywiście nie chce odstawać formą od swojego ukochanego, którym jest Miha Blazic. Partnerka Słoweńca regularnie ćwiczy i trzyma zdrową dietę, dzięki czemu zachowuje młody oraz zdrowy wygląd.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WERONIKA (@wera_marzeda)

Weronika Marzęda. Instagram, social media celebrytki

Social media to ważny element w pracy modelki. Weronika Marzęda nie zaniedbuje go. Narzeczona Mihy Blazica prowadzi swój Instagramowy profil w bardzo dobry sposób. Wstawia regularnie zdjęcia z różnych sesji, a w relacjach dzieli się prywatną stroną życia. Pokazuje kulisy pracy, a także podróży z ukochanym. Do tej pory opublikowała ponad 600 postów na profilu. Zebrała tam 100 000 obserwujących. Nazwa jej konta na Instagramie to @wera_marzeda.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Partnerka Bartosza Slisza. Kim jest piękna Kamila Bała?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top