Connect with us
Wiedźmin 3 sezon kiedy premiera wiedźmin trzeci sezon kiedy premiera kto zagra
Fot. Netlix

Telewizja

Wiedźmin sezon 3. Kiedy wyjdzie trzeci sezon hitu Netflixa?

Wiedźmin to hit Netflixa. Kiedy wyjdzie trzeci sezon? Znamy już odpowiedź na to pytanie. Wiemy też, kto zagra wiedźmina i Ciri. Więcej szczegółów w artykule.

Wiedźmin hitem Netflixa, ale nie bez kontrowersji. Kiedy trzeci sezon?

Dwa pierwsze sezony ekranizacji popularnej sagi o wiedźminie okazały się bardzo udane dla Netflixa. Popularność serii wynika z dużego zainteresowania jeszcze przed wyjściem pierwszego sezonu. Fanbase fanów sagi w Polsce i na świecie jest bardzo duży. Niestety dla producentów serialu niesie to ze sobą także negatywne skutki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Wednesday sezon 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon hitu Netflixa?

Serial o Geralcie z Rivii został odebrany negatywnie przez część widzów. Głównie byli to fanatycy przygód wiedźmina. Głównym powodem ich rozczarowania była niezgodność z oryginalnymi książkami i opisami postaci w nich zawartymi. Jednakże dla neutralnych widzów serial, a szczególnie pierwszy sezon był odebrany bardzo pozytywnie. W drugim cyklu odcinków było trochę gorzej. Jaki w odbiorze będzie 3. sezon?

Od dłuższego czasu wiadomo, że przygody wiedźmina na Netflixie to dobry produkt. Powstało wiele gadżetów związanych z serialem, a niektóre sceny oraz piosenki już uznawane są za kultowe. Dlatego producenci musieli podjąć się kontynuacji i przysłowiowo kuć żelazo, póki gorące.

Wiedźmin 3. sezon. Kiedy premiera? Co wiadomo?

W kwietniu 2023 roku wypuszczono oficjalny teaser, który zapowiada trzeci sezon Wiedźmina. Wyciekły również pewne informacje dotyczące scenariusza. Według doniesień Jaskier (Joey Batey) ma mieć romans z mężczyzną. Ta informacja nie spodobała się wielu fanom. Nie wiadomo, jaki to będzie miało wpływ na ostateczne wyniki oglądalności 3. sezonu Wiedźmina.

Wiemy już, jaka jest oficjalna data premiery nowego Wiedźmina. Najświeższy sezon został podzielony na dwie części. Pierwsze pięć odcinków zadebiutuje 29 czerwca 2023 roku. Natomiast finałowe trzy odcinki sezonu trafią na platformę streamingową 27 lipca. Oznacza to, że tak jak w przypadku poprzednich cyklów, łącznie będzie można obejrzeć 8 odcinków.

Wiedźmin sezon 3. Kto zagra główną rolę, reżyseria, obsada, fabuła

Wielu fanów w związku z doniesieniami o rozczarowaniu produkcją Henrego Cavilla zastanawia się – kto zagra wiedźmina w 3. sezonie? Jednak możemy uspokoić fanów aktora. Hanry Cavill co prawda pożegna się z Wiedźminem Netflixa, ale będzie jeszcze obecny na ekranie podczas najnowszego sezonu. Nadchodzące odcinki będą jego pożegnalnymi w tej produkcji.

Aczkolwiek nie tylko postać Geralta interesuje widzów. Kto zagra Ciri? Prawie tak samo popularną postać co wiedźmina ponownie zagra niezastąpiona Freya Allan. Rozwiejmy pozostałe wątpilwości. Kto zagra Jaskra i kto zagra Yennefer? W te postacie ponownie wcielą się kolejno Joey Batey oraz Anya Charlota. Anna Shaffer zagra postać Triss Merigold.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
John Wick 5. Kiedy będzie premiera? Co wiadomo? Kto zagra?

Kto będzie reżyserem 3. sezonu wiedźmina? Tą funkcję piastują dwie osoby. Stephen Surjik, którego możecie kojarzyć z pracy przy drugim sezonie serialu i produkcji Umbrella Academy. Natomiast wspierać go będzie Loni Peristere. O czym będzie opowiadał 3. sezon Wiedźmina? Fabuła na razie nie jest w pełni znana. Twórcy zapowiadają, że to będzie coś zupełnie nowego, z czym nie mieli jeszcze do czynienia fani sagi. Oznacza to kolejne odejście od oryginału. Natomiast na ekranie pojawi się wiele nowych postaci.

Gdzie obejrzeć Wiedźmina online?

Zarówno dwa pierwsze, jak i nadchodzący sezon są dostępne wyłącznie na platformie Netflix. Z racji na duże zyski i popularyzację marki poprzez produkcję, wątpliwe, że w niedługim czasie jakaś inna platforma wykupi serial. Wielu internautów może zastanawiać się gdzie obejrzeć Wiedźmina za darmo? Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Obecnie nie ma żadnego legalnego źródła, które pozwala obejrzeć flagowy serial Netflixa bez opłat. Rozwiązaniem problemu może być pożyczenie konta od znajomego.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Szybcy i wściekli 11. Kiedy premiera, kto zagra, co wiadomo?

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top