Connect with us
wiesław nowobilski
Fot. YouTube / Polsat

Telewizja

Wiesław Nowobilski – co wiadomo o kierowniku budowy „Nasz nowy dom”?

Wiesław Nowobilski jest jedną z najbardziej lubianych osób z programu Polsatu „Nasz nowy dom”. Co wiadomo o jego życiu prywatnym i zawodowym?

Kim jest Wiesław Nowobilski?

Wiesław Nowobilski jest jedną z gwiazd programu „Nasz nowy dom”. Jest kierownikiem budowy i szefem jednej z ekip, które podejmują się remontów mieszkań w pięć dni.

Pochodzi z Brzegów niedaleko Krakowa, a naukę zbierał w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Przez widzów jest szczególnie ceniony za życzliwe i serdeczne podejście do pracy i współpracowników. Przez fanów programu najczęściej oceniany jest jako sympatyczny i ciepły człowiek. Wielu ludzi określa go także jako pozytywną, uśmiechniętą osobę, która żadnej pracy się nie boi.

Jaki jest wiek Wiesława Nowobilskiego? Ile lat ma Wiesiek z „Nasz nowy dom”? Budowlaniec ma 53 lata, urodził się bowiem 10. października 1949 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Od kiedy zajmuje się budowlanką?

Rzecz jasna, Wiesław Nowobilski nie zaczął zajmować się budowlanką w związku z programem Polsatu, a znacznie, znacznie wcześniej. Remonty pokazywane w programie „Nasz nowy dom” zazwyczaj są niezwykle wymagające i z pewnością nie podołała by im byle jaka ekipa. Liczący ponad 20 osób zespół Nowobilskiego z całą pewnością jest jednak odpowiednio zgrany i ma ogromne doświadczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Przemysław Oślak – co wiadomo o szefie ekipy z „Nasz nowy dom”?

Niech o doświadczeniu świadczy fakt, że swoją firmę „Tatra-Bud” prowadzi już od 2004 roku. Przy okazji trudnego roku 2022 i podwyżek cen materiałów budowlanych i ogólnie inflacji, Wiesław Nowobilski przyznał, że jego kliencie rozumieją tę sytuację. Czekają za jego usługami często ponad rok, a w międzyczasie musi dochodzić do korekt cenowych w związku z obecną sytuacją. Dzięki dobrej organizacji Nowobilski w tej trudnej sytuacji znalazł właściwy balans i nie musiał zwolnić żadnego pracownika.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Gdzie mieszka Wiesiek z „Nasz nowy dom”? Wiek, rodzina, dzieci

Z programu „Nasz nowy dom” doskonale wiadomo, że Wiesław Nowobilski pochodzi z gór. Kwestia ta wielokrotnie pojawiała się w rozmowach kierownika budowy z architektami, a także poprzez niektóre elementy podczas remontów. W wielu projektach stara się bowiem przemycić góralskie elementy, głównie za sprawą drewna, które uwielbia.

Wiesiek z programu Polsatu mieszka obecnie w Jurgowie w powiecie tatrzańskim w województwie małopolskim. Nieznany jest wiek mężczyzny, choć z całą pewnością oscyluje on około 50 lat.

O rodzinie Nowobilskiego wiadomo stosunkowo niewiele. Jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską już od 1991 roku. Oznacza to, że w 2021 roku para obchodziła 30-lecie ślubu. Piękna rocznica!

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Artur Witkowski - co wiadomo o szefie ekipy programu "Nasz nowy dom"?

Kim są dzieci Wiesława Nowobilskiego? Naprawdę niewiele o nich wiadomo. Mężczyzna nie pokazuje się z nimi na publicznych zdjęciach, więc z pewnością chce dbać o ich prywatność, do której oczywiście mają prawo. Swego czasu przyznał jedynie, że jego młodszy syn (co oznacza, że ma dwóch synów) miał problemy z sercem po urodzeniu, co źle wpływało na skupienie budowlańca podczas pracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Wiesiek Nowobilski w „Tańcu z gwiazdami”

Wiesław Nowobilski  zdobył kolejnych fanów występując w popularnym show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Mężczyzna bał się wygłupów, a ostatecznie oczarował jurorów, publikę w studiu oraz przed telewizorami. Zrobił to tym samym, co w przypadku programu „Nasz nowy dom” – szczerością i pozytywnym nastawieniem.

Kierownik budowy występował w parze ze znaną tancerką Janją Lesar, ostatecznie zajmując bardzo wysokie, trzecie miejsce w 13. edycji show Polsatu emitowanej jesienią 2022 roku. Jesteśmy pewni, że Wiesiek Nowobilski nie spodziewał się tak znakomitego wyniku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Wiesław Nowobilski w mediach społecznościowych

Wiesława Nowobilskiego możecie śledzić w dwóch mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie. Na tym pierwszym zgromadził 5,1 tys. obserwujących, a na drugim jako @wiesieknowobilski już ponad 4 tys. Niestety, musimy was zmartwić –Wiesiek Nowobilski na Instagramie, jak i na Facebooku, jest mało aktywny. Wszystko zgadza się z jego wizerunkiem – woli uczciwie pracować niż popisywać się w mediach społecznościowych.

4.4/5 (liczba głosów: 47)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top