Connect with us
wikłacz vs przybysz jak typować
Artykuł sponsorowany

Sport

Wikłacz vs Przybysz – jak typować najbliższą galę KSW?

Już 16 września we Wrocławiu odbędzie się kolejna gala federacji KSW. W walce wieczoru dojdzie do rywalizacji o pas mistrzowskiej, w której Jakub Wikłacz zmierzy się z Sebastianem Przybyszem. Kto wygra 4 zawodowy pojedynek pomiędzy tymi zawodnikami?

Obrońca pasa mistrzowskiego

Pasa mistrzowskiego na najbliższej gali będzie bronił Jakub Wikłacz. Popularny Masa ma na swoim koncie zwycięstwo z Sebastianem Przybyszem na hali w Gliwicach podczas gali, która odbyła się 17 grudnia. Od tamtego czasu Jakub Wikłacz nie stoczył żadnego pojedynku, więc będzie to jego pierwsza obrona.

Ogólnie na jego koncie znajduje się 18 zawodowych walk, które stoczył od początku swojej kariery. Wikłacz w tym czasie uzbierał 14 wygranych, 3 porażki i jeden remis. W tym bilansie widnieją również 3 walki zawodowe przeciwko Sebastianowi Przybyszowi. Rezultaty są tutaj korzystne dla aktualnego mistrza, który zwyciężył dwukrotnie i raz przegrał. Co ciekawe, gdy wikłacz wygrywał z Sebastianem Przybyszem, to zawsze po decyzji sędziów natomiast porażka miała miejsce przed czasem.

Jeśli chodzi o dokładne statystyki z bilansu Jakuba wikłacz, a to łatwo zauważyć, że ani razu w swojej karierze zawodowej nie wygrał on przez nokaut ani techniczny nokaut. Nie oznacza to jednak, że nie kończył swoich walk przed czasem, ponieważ aż 9 z 14 wygranych to poddania. W bilansie porażek tego zawodnika znajdują się za to 2 porażki przez nokaut lub techniczny nokaut. Oprócz tego raz został poddany przez Dawida Gralkę.

Zdaniem zakładów bukmacherskich Jakub Wikłacz jest faworytem tego pojedynku. Zawodnik z Olsztyna bardzo dobrze zaprezentował się w swojej ostatniej rywalizacji z Sebastianem przybyszem, która całkowicie poszła po jego myśli. Część ekspertów zwraca jednak uwagę na fakt, że jego dyspozycja może być tutaj sporą zagadką, ponieważ od grudnia nie stoczył żadnego pojedynku. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku Sebastiana Przybysza, o czym opowiemy za chwilę.

Statystyki – Wikłacz: 

  • Wikłacz dwukrotnie pokonał Przybysza przez decyzję.
  • Wikłacz ma na koncie 14 zawodowych wygranych.
  • „Masa” ani razu w karierze nie wygrał przez KO/TKO.
  • Wikłacz aż 9 razy wygrywał przez poddanie.

wikłacz statystyki supersocial aplikacja bukmacherska

Powrót na szczyt?

Sebastian Przybysz bardzo długo był mistrzem KSW w swojej kategorii wagowej. Zawodnik z Trójmiasta stracił jednak pas mistrzowski podczas gali w Gliwicach. Od razu po tym starciu Sebić zapowiedział, że jego celem będzie powrót na tron, ale najpierw musiał pokonać kilka przeszkód. Włodarze KSW dali mu 2 walki, które miały przygotować go do potencjalnego rewanżu. W pierwszym starciu Sebastian Przybysz pewnie poradził sobie z reprezentantem Czech – Filipem Mackiem i wygrał w 3 rundzie przez techniczny nokaut po ciosach. 2 pojedynek również zakończył się przed czasem, gdzie na KSW 84 Przybysz wygrał przez techniczne poddanie – również w 3. rundzie.

Ogólnie na koncie tego zawodnika znajduje się 15 zawodowych pojedynków. Sebastian Przybysz od początku swojej kariery wygrał 12 z tych starć i zaliczył 3 porażki. Co ciekawe, jeśli przegrywał to zawsze po decyzjach sędziów, a ani razu przed czasem. Jeśli chodzi o bilans wygranych, to tutaj statystyki rozkładają się praktycznie równomiernie, ponieważ zaliczył 5 zwycięstw przez nokaut lub techniczny nokaut 4 przez poddanie i 3 po decyzjach sędziów.

Statystyki – Przybysz: 

  • Sebastian Przybysz wygrał 12 z 15 zawodowych pojedynków.
  • Sebić ma na koncie w kolejne zwycięstwa od czasu ostatniej porażki z Wikłaczem.
  • Przybysz wygrał dwie ostatnie walki przed czasem.
  • Sebić przegrał 2 z 3 zawodowych starć z Wikłaczem.

przybysz statystyki supersocial aplikacja bukmacherska

Jak typować to starcie?

Przed nami pojedynek zawodników, którzy znają się niczym łyse konie. Aktualnym obrońcą pasa mistrzowskiego jest Jakub Wikłacz, który doskonale zaprezentował się podczas ostatniej rywalizacji w Gliwicach. Problem w tym, że od ostatniego pojedynku tego zawodnika minęło już kilka miesięcy, dlatego też tak naprawdę nie wiadomo, w jakiej znajduje się dyspozycji. W przypadku Sebastiana Przybysza sytuacja jest zupełnie inna, ponieważ musiał on rywalizować na wcześniejszych galach, aby zasłużyć na szansę walki o pas mistrzowski. Sebić jest bez wątpienia zawodnikiem, który dysponuje odpowiednim doświadczeniem.

Do tej pory w historii pojedynków pomiędzy tymi zawodnikami Jakub Wikłacz wygrał dwukrotnie po decyzjach, a Sebastian Przybysz raz zwyciężył przez TKO. Czego można się spodziewać w najbliższym starciu? Wydaje nam się, że może być to kolejny pojedynek, o którego losach zdecydują sędziowie. Doskonała znajomość obydwu zawodników prawdopodobnie sprawi, że trudno będzie im się zaskoczyć. W związku z tym, że jest to walka mistrzowska, to potencjalną opcją do typowania tego pojedynku może być również linia na powyżej 4,5 rundy, a możesz to zagrać w SuperSocial – najlepszej aplikacji bukmacherskiej od Superbet.

SuperSocial – obstaw KSW w najlepszej aplikacji bukmacherskiej od Superbet!

Obecnie zakłady bukmacherskie przeniosły się głównie do Internetu, gdzie gracze poszukują najlepszych aplikacji mobilnych do obstawiania. Jedną z takich opcji jest specjalna platforma społecznościowa, czyli SuperSocial aplikacja bukmacherska. Superbet połączył społeczność typerów w ramach najlepszej aplikacji bukmacherskiej do obstawiania. W SuperSocial możesz nie tylko udostępniać swoje kupony, ale również śledzić poczynania swoich znajomych, czy też innych graczy. W SuperSocial aplikacji na zakłady bukmacherskie od Superbet znajdziesz również takie opcje, jak możliwość tworzenia i dołączenia do lig prywatnych, gdzie rywalizuje się na podstawie zdobytych punktów. Aplikacja SuperSocial od Superbet jest do pobrania za darmo dla zarejestrowanych użytkowników.

Trzeba przyznać, że SuperSocial jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, którego nie dostarczył graczom żaden z innych bukmacherów na polskim rynku. Nic dziwnego, że aktualnie bukmacher Superbet zbiera bardzo dobre opinie wśród graczy, również ze względu na najlepszą aplikację mobilną. Pamiętaj, że w SuperSocial możesz również śledzić typy ambasadorów firmy Superbet, czyli między innymi Sławomira Peszko czy Jerzego Dudka. Być może nie będą oni pomocni przy typowaniu MMA, ale w SuperSocial aplikacji od Superbet jest wielu dobrych typerów, którzy regularnie obstawiają KSW i udostępniają swoje kupony.

Czytaj więcej o SPORCIE

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Reklama

Popularne

Reklama
To Top