Connect with us
Wiktoria Gąsiewska
Fot. Instagram @wiktoria_gasiewska

Telewizja

Wiktoria Gąsiewska. Co wiadomo o pięknej prezenterce Polsatu?

Kim jest Wiktoria Gąsiewska, aktorka młodego pokolenia, która będzie jedną z prowadzących „Sylwestra Szczęścia” na Polsacie? W tym newsie zdradzamy informacje na temat jej życia zawodowego i prywatnego.

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? To jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, a także prezenterka telewizyjna. Szerzej publiczności dała się poznać głównie dzięki roli w serialu TVP2 „Rodzinka.pl”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Kariera aktorska

Mimo młodego wieku Wiktoria Gąsiewska może pochwalić się sporym doświadczeniem, jeśli chodzi o aktorstwo. Na małym ekranie zadebiutowała w wieku zaledwie 6 lat epizodyczną rolą w serialu „Na dobre i na złe” (2005). Następnie wystąpiła w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Jasminum” (2006), rok później w „Katyniu”, a w 2009 roku w „Afonii i pszczołach”.

Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w serialach „Rodzinka zastępcza” (2007-2009) i „Rodzinka.pl”. W tym drugim występowała regularnie przez kilka sezonów. Można też było ją oglądać m.in. w  „O mnie się nie martw”, „Przyjaciółkach”, „Prawie agaty” czy „Barwach szczęścia”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Ilona Krawczyńska. Kim jest prowadząca Sylwester 2021/22 na Polsacie?

Ma również doświadczenie w dubbingu, użyczała swojego głosu w wielu filmach i serialach, takich jak m.in „Śladem Blue”, „Toy Story”, „Paddington” czy „Czarodziejka Lili: Smok i magiczna księga”.

Nie tylko aktorstwo

Od kilku lat Wiktoria Gąsiewska rozwija również swoją poza aktorską karierę. W latach 2014 – 2015 prowadziła program „I love Violetta” w stacji Disney PL. Wzięła udział w popularnych programach tanecznych „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i „Dance Dance Dance”. W 2019 roku była jedną z współprowadzących 10. edycję programu „The Voice of Poland”, a w 2020 roku prowadziła z Krzysztofem Ibiszem teleturniej „Łowcy nagród”.

W 2021 roku zadebiutowała na Polsat SuperHit Festiwal 2021 jako prowadząca backstage wydarzenia, a jesienią tego samego roku współprowadziła „Kulisy Tańca z gwiazdami”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiek, rodzina

Aktorka ma 22 lata, urodziła się bowiem 11 marca 1999 roku w Warszawie.

Ma trójkę rodzeństwa – starszego brata Mateusza, młodszą siostrę Nicolę i młodszego brata Oskara. Starszy brat również jest aktorem, wystąpił w dwóch filmach, a także w kilku serialach, m.in. od 20212 roku można go oglądać w serialu TVN „Na Wspólnej”.

Wszystko wskazuje, że obecnie jest wolna. Przez kilka lat była w związku z aktorem Adamem Zdrójkowskim, ale pod koniec października 2021 roku oboje oficjalnie potwierdzili w mediach, że rozstali się.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wiktoria Gąsiewska w mediach społecznościowych

Wiktoria Gąsiewska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Znajdziemy ją tam pod nazwą @wiktoria_gasiewska. Ma już ponad milion obserwujących. Dodaje zdjęcia z pracy, ale chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego, np. z podróży. Regularnie dodaje też zdjęcia sponsorowane we współpracy z różnymi firmami.

Posiada również konto na TikToku, gdzie zgromadziła 93,1 tys. obserwujących. Jednak w ostatnim czasie coraz rzadziej publikuje tam filmiki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

5/5 (liczba głosów: 3)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top