Connect with us
wiktoria "wiki" jaroniewska
Fot. Instagram @wiktoriajaroniewskablog

Sport

Wiktoria „Wiki” Jaroniewska. Kim jest influencerka i zawodniczka Fame MMA?

Kim jest i czym zajmuje się na co dzień znana z Fame MMA influencerka Wiktoria „Wiki” Jaroniewska? Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najważniejsze fakty na temat jej życia prywatnego i kariery zawodowej.

Kim jest Wiktoria „Wiki” Jaroniewska?

Kim jest Wiktoria „Wiki” Jaroniewska? To coraz popularniejsza influencerka, która zyskała sporą popularność także dzięki walkom w Fame MMA. Czym jednak zajmuje się na codzień?

Przede wszystkim kobieta jest pełnoprawnym sportowcem, a o jej karierze sportowej piszemy poniżej. Poza tym jednak studiuje Dietetykę, w której kierunku kształci się od lat. Z tego powodu posiada liczne certyfikaty potwierdzające jej umiejętności, a swoje usługi oferuje w ramach projektu „WID-FIT”, który współtworzy ze swoim chłopakiem.

Jako jej codzienność można uznać także prowadzenie profilu na Tiktok. Publikuje tam głównie filmiki o makijażu, modzie oraz vlogi o własnym życiu.

Kariera sportowa

Choć „Wiki” Jaroniewska kojarzy się głównie z walkami mma w klatce, to na co dzień uprawia inny sport. W żadnym przypadku nie można jej więc nazywać pseudo-sportowcem, bowiem regularnie trenuje piłkę ręczną.

Obecnie jest zawodniczką UKS Dziewiątka Legnica, gdzie występuje z numerem 31 jako skrzydłowa. Klub na co dzień występuje w I lidze kobiet, a więc na naprawdę wysokim poziomie rozgrywkowym. To więc nie żadne hobby, a prawdziwe rozgrywki sportowe.

Waga Wiktorii Jaroniewskiej to 59 kilogramów, a wzrost – 174 centymetry.

Występy na Fame MMA. „Wiki” z Fame

Wiktoria Jaroniewska do tej pory wystąpiła na dwóch galach Fame MMA. Jej bilans to dwie wygrane, a o podtrzymanie zwycięskiej passy powalczy na Fame MMA 17. Jej rywalką będzie Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk.

Data Przeciwnik Wynik Bilans po walce
14.05.2022 Katarzyna „Lala Laluna” Alexander wygrana 1-0
05.11.2022 Marta „Martirenti” Rentel wygrana 2-0

„Wiki” Jaroniewska – wiek, chłopak, rodzina

Ile lat ma Wiktoria „Wiki” Jaroniewska? Kobieta urodziła się 15 września 2001 roku, bma więc 23 lata.

Chłopak Wiktorii Jaroniewskiej to Damian Kasprzak, który także interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Co więcej, para jest już zaręczona. Narzeczony „Wiki” Jaroniewskiej na co dzień jest trenerem personalnym i instruktorem w siłowni. Gra także w piłkę nożną w klubie Polonia-Stal Świdnica, który obecnie występuje w IV lidze, grupie dolnośląskiej.

Wiktoria „Wiki” Jaroniewska w mediach społęcznościowych

Jak przystało na influencerkę, „Wiki” Jaroniewska jest obecna we wszystkich najpopularniejszych mediach społecznościowych. Zacznijmy od konta @wiktoriajaroniewska na TikToku, gdzie ma już blisko milion obserwujących. Na Instagramie jako @wiktoriajaroniewskablog zebrała natomiast dotąd 265 tys. obserwujących.

Prowadzi także fanpage na Facebooku, ale on jest stosunkowo mało popularny. Zebrała na nim bowiem ledwie tysiąc obserwujących. Uzupełnieniem jej działalności jest popularny kanał na YouTube, gdzie zebrała już ponad 41 tysięcy subskrybentów.

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top