Connect with us
partnerka karola linettego Wioletta Kanafa
Fot. Instagram @linetty_7

Sport

Partnerka Karola Linettego – kim jest Wioletta Kanafa?

Partnerka Karola Linettego, Wioletta Kanafa, to jedna ze stosunkowo mało znanych partnerek polskich piłkarzy. Przedstawiamy wszystko, co udało się ustalić na jej temat.

Kim jest partnerka Karola Linettego?

Kim jest partnerka Karola Linettego? To Wioletta Kanafa. Pochodzi ze Słupcy, niewielkiej miejscowości położonej w Wielkopolsce. Studiowała Bezpieczeństwo Narodowe na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Linetty (@linetty_7)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Wioletta Kanafa? Okazuje się, że w sieci nie próżno szukać takiej informacji. Wiemy jedynie, że urodziny obchodzi w październiku. Kobieta w przeciwieństwie do wielu innych polskich WAGs unika rozgłosu i nie dzieli się zbyt wieloma informacjami na swój temat.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Żona Barry'ego Douglasa - kim jest zjawiskowa Debbie Douglas?

Z Karolem Linettym są parą od 2014 roku. Poznali się w Poznaniu, kiedy piłkarz był jeszcze zawodnikiem Lecha Poznań. Wioletta Kanfa pracowała w klinice rehabilitacyjnej, w której Linetty leczył kontuzję. Para poznała się w… windzie.

– Spotkaliśmy się w windzie i zaproponował mi wodę aloesową. Nie chciałam, więc przekazał mi ją przez pielęgniarkę, zostawiając na etykiecie numer telefonu. Spotkaliśmy się kilka dni później i tak to trwa do dzisiaj – opowiadała Kanafa w „Przeglądzie Sportowym”.

W sierpniu 2019 roku para doczekała się pierwszego dziecka, córki Sofii.

Jestem TATĄ! 🥰🤩 Dziś na świat przyszła moja córeczka Sofia! 👼 Rozpoczynamy najpiękniejszą przygodę w naszym życiu! 👨‍👩‍👧 @w.kanafa jestem z Ciebie bardzo dumny! ❤️ – pisał Linetty na swoim profilu na Instagramie

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Linetty (@linetty_7)

Para do tej pory nie podjęła jeszcze decyzji o ślubie. Na co dzień mieszkają we Włoszech, bowiem Linetty gra we tamtejszym klubie FC Torino.

Wioletta Kanafa w mediach społecznościowych

Wioletta Kanafa prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @w.kanafa. Dotąd zebrała niespełna 5 tys. obserwujących. Profil kobiety mogą śledzić jednak tylko wybrani, bowiem jej konto ustawione jest jako prywatne. Poza tym nie jest tam zbyt aktywna – dodała zaledwie 30 postów. Sporadycznie zdjęcia z partnerką na swoim profilu dodaje natomiast Karol Linetty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Linetty (@linetty_7)

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top