Connect with us
wisła kraków fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Wisła Kraków w FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Białej Gwiazdy”?

Wisła Kraków w grze FIFA 22 otrzymała dwie karty 70+, ale tylko jedna z nich jest zaskoczeniem. Sprawdźmy, jak wyglądają oceny wszystkich piłkarzy „Białej Gwiazdy”.

Jacy są najlepsi piłkarze w Wiśle Kraków?

Najlepszy piłkarz w Wiśle Kraków jest sporym zaskoczeniem. Paweł Kieszek w sierpniu dołączył do „Białej Gwiazdy” z portugalskiego Rio Ave, a teraz okazało się, że otrzymał ocenę ogólną 73. To całkiem sporo, biorąc pod uwagę PKO BP Ekstraklasę, bowiem bramkarz znalazł się w TOP4 całej ligi. Jak poza tym prezentuje się Wisła Kraków w grze FIFA 22?

Ocenę 70+ otrzymał jeszcze tylko jeden piłkarz krakowskiego klubu. To Jakub Błaszczykowski, który w FIFIE 21 był jedyną złotą kartą z polskiej Ekstraklasy. Tym razem otrzymał natomiast rzadką srebrną kartę z oceną ogólną 70. Rzadką kartę otrzymał również Matej Hanousek oceniony na 69. Czołową piątkę zamykają Michal Frydrych i Yaw Yeboah. Obaj zostali ocenieni na 68, choć Ghańczyk otrzymał rzadką kartę.

Wisła Kraków w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Pozostali bramkarze „Białej Gwiazdy” zostali ocenieni znacznie gorzej od Pawła Kieszka. Wszyscy otrzymali brązowe karty, a najlepszy z nich okazał się Michał Buchalik z „overallem” 62. Dwaj pozostali, a więc Mikołaj Biegański oraz Kacper Rosa, otrzymali oceny po 58.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Legia Warszawa w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali "Legioniści"?

Najwyżej ocenionymi obrońcami w Wiśle Kraków zostali oczywiście wyżej wspomniani Hanousek oraz Frydrych. Kolejni najwyżej ocenieni na liście obrońcy to Adi Mehremić i Alan Uryga. Bośniak dostał ocenę 66, a Polak 65.

Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców. Co warte uwagi, rzadkie karty wśród obrońców otrzymali jeszcze Maciej Sadlok – 64 oraz Serafin Szota – 62.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Błaszczykowski i Yeboah. Kolejnymi najwyżej ocenionymi pomocnikami są natomiast Dor Hugi oraz Stefan Savić. Obaj otrzymali ocenę ogólną na poziomie 67. „Overalle” 65+ odnotowali jeszcze natomiast Aschraf El Mahdioui – 66 oraz Georgiy Zhukov – 65.

Spośród napastników Wisły najlepsi okazali się Jan Kliment oraz Felicio Brown Forbes. Obaj otrzymali ocenę ogólną 65, ale Kostarykańczyk ma ją na rzadkiej karcie. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

Co jeszcze warto wiedzieć o Wiśle Kraków w FIFIE 22?

W Wiśle Kraków mamy do czynienia łącznie z 13 srebrnymi i 15 brązowymi kartami. 8 spośród nich jest rzadkich – 4 srebrne i 4 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem „Białej Gwiazdy” jest natomiast Yaw Yeboah (90 tempa). Matej Hanousek też ma się czym pochwalić w tym aspekcie – otrzymał ocenę cząstkową 84.

Wisła Kraków w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Paweł Kieszek – 73
Michał Buchalik – 62
Mikołaj Biegański – 58
Kacper Rosa – 58

Obrońcy:

Matej Hanousek – 69
Michal Frydrych – 69
Adi Mehremić – 66
Alan Uryga – 65
Maciej Sadlok – 64
Serafin Szota – 62
Konrad Gruszkowski – 62
Dawid Szot – 61
Krystian Wachowiak – 57

Pomocnicy:

Jakub Błaszczykowski – 70
Yaw Yeboah – 68
Dor Hugi – 67
Stefan Savić – 67
Aschraf El Mahdioui – 66
Georgiy Zhukov – 65
Michal Skvarka – 64
Patryk Plewka – 63
Nikola Kuvejlić – 63
Piotr Starzyński – 62
Mateusz Młyński – 62

Napastnicy:

Jan Kliment – 65
Felicio Brown Forbes – 65
Przemysław Zdybowicz – 59
Hubert Sobol – 57

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top