Connect with us
wisła płock fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Wisła Płock w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze „Nafciarzy”?

Jak wypada Wisła Płock w grze FIFA 22? Srebrnych kart jest bardzo mało, ale uwagę zwraca kilka ciekawych aspektów. Zapraszamy na przegląd „Nafciarzy” w grze EA Sports.

Jacy są najlepsi piłkarze w Wiśle Płock?

Najlepszy piłkarz w Wiśle Płock nie jest wielkim zaskoczeniem, choć jego ocena ogólna nie powala. Wisła Płock w grze FIFA 22 nie doczekała się bowiem żadnego piłkarza o „overallu” 70+. Najlepszy w tej sytuacji jest Mateusz Szwoch, którego oceniono na 68.

Tuż za nim znalazł się Dominik Furman, którego oceniono na 67. Następnie mamy do czynienia z pięcioma kartami o ocenie ogólnej 65. To: Rafał Wolski, Krzysztof Kamiński, Jakub Rzeźniczak, Damian Rasak i Anton Kryvotsyuk. Azer w dodatku otrzymał rzadką tarczę. Tych siedmiu piłkarzy to zresztą jedyne srebrne karty Wisły Płock w grze.

Wisła Płock w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Pozostali bramkarze „Nafciarzy” zostali ocenieni znacznie gorzej od Krzysztofa Kamińskiego. Wszyscy otrzymali brązowe karty, a najlepszy z nich okazał się Damian Węglarz z „overallem” 63. Dwaj pozostali, a więc Bartłomiej Gradecki oraz Michał Oczkowski, otrzymali oceny odpowiednio 57 i 56.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FIFA 22 - co nowego w grze? Tu znajdziecie najważniejsze informacje

Najwyżej ocenionymi obrońcami w Wiśle Płock zostali oczywiście wyżej wspomniani Rzeźniczak oraz Krivotsyuk. Kolejni najwyżej ocenieni na liście obrońcy to Damian Zbozień, Damian Michalski oraz Kristian Vallo. Co ciekawe, wszyscy otrzymali ocenę 64 na rzadkiej tarczy. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Szwoch, Furman, Wolski i Rasak. Żaden z nich nie otrzymał jednak rzadkiej tarczy w przeciwieństwie do Dusana Lagatora, który ma ją z oceną 64. Takie wyróżnienie spośród zawodników 60+ spotkało jeszcze Lukę Susnjarę z oceną 62. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

EA Sports ewidentnie nie mogła się zdecydować na uporządkowanie napastników Wisły. Przez to cała trójka otrzymała ocenę ogólną 63. Mówimy tutaj o: Patryku Tuszyńskim, Łukaszu Sekulskim i Marko Kolarze. Żaden z nich nie otrzymał natomiast rzadkiej karty.

Co jeszcze warto wiedzieć o Wiśle Płock w FIFIE 22?

W Wiśle Płock mamy do czynienia łącznie z zaledwie 7 srebrnymi i 21 brązowymi kartami. 8 spośród nich jest rzadkich – 1 srebrna i 7 brązowych. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
FUT Heroes Club - co wiadomo o nowych kartach specjalnych w FIFIE 22?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem „Nafciarzy” jest natomiast Anton Krivotsyuk z 82 tempa. Poza tym ocenę 80+ w tym aspekcie uzyskał jeszcze Marcel Błachewicz (81).

Wisła Płock w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Krzysztof Kamiński – 65
Damian Węglarz – 63
Bartłomiej Gradecki – 57
Michał Oczkowski – 56

Obrońcy:

Jakub Rzeźniczak – 65
Anton Krivotsyuk – 65
Damian Zbozień – 64
Damian Michalski – 64
Kristian Vallo – 64
Piotr Tomasik – 63
Milan Obradović – 60
Marcel Błachewicz – 55

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Warta Poznań w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Zielonych"?

Pomocnicy:

Mateusz Szwoch – 68
Dominik Furman – 67
Rafał Wolski – 65
Damian Rasak – 65
Dusan Lagator – 64
Dawid Kocyła – 63
Filip Lesniak – 63
Luka Susnjara – 62
Piotr Pyrdoł – 59
Damian Warchoł – 57
Bartosz Zynek – 56
Radosław Cielemęcki – 55
Fryderyk Gerbowski – 54

Napastnicy:

Patryk Tuszyński – 63
Łukasz Sekulski – 63
Marko Kolar – 63

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top