Connect with us
wodnik

Lifestyle

Wodnik i miłość. Który znak zodiaku najlepiej do niego pasuje?

Kobiety spod znaku Wodnika i miłość. Czego kobieta Wodnik szuka w swoim partnerze, z kim znajdzie wspólny język, a z kim wręcz przeciwnie? Przeczytaj specjalny horoskop dla wodników.

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Barany w swoich staraniach o kobietę spod znaku wodnika powinny być ostrożne w swoich staraniach, ponieważ Wodnik potrzebuje partnera, który w niczym go nie ogranicza. Relacja Baran-Wodnik może być ciekawa i udana, pod warunkiem wzajemnego zrozumienia.

Byk (21 kwietnia – 21 maja)

Byk i Wodnik nie wydają się zbyt dobrze dobraną parą. Wodnik lubi rozmawiać, szuka bratniej duszy, potrzebuje stale nowych doświadczeń, dobrze też czuje się tylko we własnym towarzystwie. Tymczasem dla Byka ważna jest bliskość emocjonalna, ma potrzebę poczucia budowania stałego związku. Czy to połączenie jest możliwe? Zazwyczaj takie pary rozstaja się, szukając osób bardziej do nich dopasowanych.

Wodnik i Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca)

Oba znaki zodiaku potrzebują dużej swobody w związku i lubią iść własną drogą. W partnerstwie Wodnik jest wrażliwym towarzyszem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Strzyżenie psa w domu a u groomera – co wybrać?

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Związek Raka i Wodnika to połączenie ludzi z dwóch różnych światów o zupełnie innych osobowościach. Być może krótki romans może być udany, ale małżeństwo nie ma najlepszych perspektyw.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Mentalna strona i humor Wodnika wpływają na Lwa. Mimo, że te znaki są teoretycznie przeciwieństwami, jednocześnie wzajemnie się uzupełniają. Ten związek może być bardzo romantyczny.

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Wodnik promieniuje energią i wszechstronnością, jednocześnie fascynując swoją mistycyzmem osobę urodzoną pod znakiem Panny. Panna chciałaby się ustatkować, tymczasem Wodnik ma luźniejsze podejście do życia. Zwykle dążą do różnych celów.

Waga (23 września – 23 października)

Kobiety urodzone pod znakiem Wodnika są całkowicie zafascynowane ludźmi spod znaku Wagi. Wodniki są wymagające. Oboje dobrze pasują do siebie, ponieważ mają podobne potrzeby.

Skorpion (24 października – 22 listopada)

Skorpion ma silną osobowość, natomiast wodnik jest zmienny i trudny do zrozumienia. Perspektywa, że ​​Skorpion pozostanie z tym znakiem przez długi czas, nie jest zbyt wielka.

Wodnik – Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

To co łączy oba znaki to chęć swobodnego życia bez zobowiązań. Mogą stworzyć związek oparty nie tylko na miłości, ale i przyjaźni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Najlepsze cytaty o życiu. Te 50 pomoże wam odnaleźć samych siebie

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Bardziej poukładaną osobą w takim związku będzie Koziorożec. Mają różne spojrzenia na życie – Koziorożec szuka stabilności w życiu. Może okazać się barierą nie do przejścia w tworzeniu wieloletniego związku.

Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

Połączenie dwóch Wodników? Może być ciekawe. Oboje dobrze się rozumieją, rozmawiają ze sobą i angażują się w szalone pomysły. Na pewno w tym związku nie będą się nudzić.

Ryby (21 lutego – 20 marca)

Ryby są większymi romantykami, niż Wodniki, równocześnie są niestabilne emocjonalnie i nieprzewidywalne. Wodnik może w Rybach odnaleźć bratnią duszę, ale będzie to tylko przyjaźń.

Oceń nasz artykuł!
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top