Connect with us
wojtek gola
Fot. Youtube/Wojtek Gola

Lifestyle

Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Wojtek Gola – kim jest mężczyzna znany z „Warsaw Shore” i Fame MMA? Wielu internautom imię i nazwisko mówi wiele w związku z tyymi dwoma aspektami, ale nie wiedzą o nim nic więcej. W tym artykule przybliżamy sylwetkę przystojnego biznesmena.

Wojtek Gola – kim jest?

Wojtek Gola przede wszystkim jest właścicielem federacji Fame MMA. To organizacja sztuk walki, w której spotykają się osoby znane z mediów społecznościowych i nie tylko.

Gale Fame MMA robią prawdziwą furorę w naszym kraju. Mogło by się wydawać, że walki internetowych gwiazd nie zainteresują wielu osób, ale jest dokładnie odwrotnie. Odbyło się już dziewięć wydarzeń, a organizatorzy z pewnością zarobili niemałe pieniądze na każdym z nich.

Wojciech Gola jest także influencerem, a może szerzej – celebrytą. Nie sposób o tym zapomnieć, bowiem na Instagramie obserwuje go imponujące 844 tysiące osób, a posty zdobywają co najmniej kilkadziesiąt tysięcy interakcji! Dodatkowo Gola na YouTube zebrał także pokaźną liczbę interakcji – subskrybuje go 311 tys. osób, a suma wyświetleń filmów przekroczyła 31,5 mln.

Mężczyzna jest także założycielem 360studios. To profesjonalne studio filmowe zajmujące się produkcją spotów reklamowych, wideorelacji, teledysków czy filmów promocyjnych.

Wojtek Gola – wiek

Choć mogłoby się wydawać, że Gola jest w sile wieku, to mężczyzna ma zaledwie 32 lata. Pochodzi z Poznania, choć w związku z interesami często przebywa w Warszawie.

Jak zdobył popularność?

Szerszej publiczności po raz pierwszy pokazał się w telewizyjnym show “Warsaw shore: Ekipa z Warszawy”. Miał tam wiele wzlotów i upadków, ale generalnie wydaje się, że był jedną z najbardziej lubianych osób z programu. W programie zdobył popularność, która pozwoliła mu na rozwinięcie skrzydeł.

Wojciech Gola – ciekawostki

Stosunkowo mało osób wie, że Gola jest byłym mistrzem Polski i Czech w slopestyle. To dość szerokie pojęcie, ale generalnie można określić, że to freestyle na snowboardzie. Polega na wykonywaniu rozmaitych czynności na desce albo nartach.

Włodarz federacji Fame MMA… sam zawalczył podczas jednej z gal. Było to podczas szóstej edycji wydarzenia, a jego rywalem był Marcin “Rafonix” Krasucki. Gola bardzo szybko pokonał swojego rywala, ale przyznał że połączenie organizacji wydarzenia z treningami było karkołomnym wyzwaniem.

Wojtek Gola – partnerka

Na swoim Instagramie Gola zamieszczał wiele zdjęć z kobietami. Część z nich pochodziła z sesji zdjęciowych, ale większość z różnego rodzaju wydarzeń. Od jakiegoś czasu fotografuje się jednak wyłącznię z tą jedyną – Patrycją Izydorczyk. To piękna modelka, a razem tworzą niesamowitą parę!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć Goli, także z jego partnerką.

Wstecz1 z 6
Użyj strzałek ← → do przeglądania

4.8/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top