Connect with us
wojtek gola
Fot. Youtube/Wojtek Gola

Lifestyle

Kim jest Wojtek Gola znany z “Warsaw Shore” i Fame MMA?

Wojtek Gola – kim jest mężczyzna znany z „Warsaw Shore” i Fame MMA? Wielu internautom imię i nazwisko mówi wiele w związku z tyymi dwoma aspektami, ale nie wiedzą o nim nic więcej. W tym artykule przybliżamy sylwetkę przystojnego biznesmena.

Wojtek Gola – kim jest?

Wojtek Gola przede wszystkim jest właścicielem federacji Fame MMA. To organizacja sztuk walki, w której spotykają się osoby znane z mediów społecznościowych i nie tylko.

Gale Fame MMA robią prawdziwą furorę w naszym kraju. Mogło by się wydawać, że walki internetowych gwiazd nie zainteresują wielu osób, ale jest dokładnie odwrotnie. Odbyło się już dziewięć wydarzeń, a organizatorzy z pewnością zarobili niemałe pieniądze na każdym z nich.

Wojciech Gola jest także influencerem, a może szerzej – celebrytą. Nie sposób o tym zapomnieć, bowiem na Instagramie obserwuje go imponujące 844 tysiące osób, a posty zdobywają co najmniej kilkadziesiąt tysięcy interakcji! Dodatkowo Gola na YouTube zebrał także pokaźną liczbę interakcji – subskrybuje go 311 tys. osób, a suma wyświetleń filmów przekroczyła 31,5 mln.

Mężczyzna jest także założycielem 360studios. To profesjonalne studio filmowe zajmujące się produkcją spotów reklamowych, wideorelacji, teledysków czy filmów promocyjnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Wojtek Gola – wiek

Choć mogłoby się wydawać, że Gola jest w sile wieku, to mężczyzna ma zaledwie 32 lata. Pochodzi z Poznania, choć w związku z interesami często przebywa w Warszawie.

Jak zdobył popularność?

Szerszej publiczności po raz pierwszy pokazał się w telewizyjnym show “Warsaw shore: Ekipa z Warszawy”. Miał tam wiele wzlotów i upadków, ale generalnie wydaje się, że był jedną z najbardziej lubianych osób z programu. W programie zdobył popularność, która pozwoliła mu na rozwinięcie skrzydeł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Wojtek Gola (@wojtekgola)

Wojciech Gola – ciekawostki

Stosunkowo mało osób wie, że Gola jest byłym mistrzem Polski i Czech w slopestyle. To dość szerokie pojęcie, ale generalnie można określić, że to freestyle na snowboardzie. Polega na wykonywaniu rozmaitych czynności na desce albo nartach.

Włodarz federacji Fame MMA… sam zawalczył podczas jednej z gal. Było to podczas szóstej edycji wydarzenia, a jego rywalem był Marcin “Rafonix” Krasucki. Gola bardzo szybko pokonał swojego rywala, ale przyznał że połączenie organizacji wydarzenia z treningami było karkołomnym wyzwaniem.

Wojtek Gola – partnerka

Na swoim Instagramie Gola zamieszczał wiele zdjęć z kobietami. Część z nich pochodziła z sesji zdjęciowych, ale większość z różnego rodzaju wydarzeń. Od jakiegoś czasu fotografuje się jednak wyłącznię z tą jedyną – Patrycją Izydorczyk. To piękna modelka, a razem tworzą niesamowitą parę!

4.8/5 (liczba głosów: 11)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top