Connect with us
Wojtek Przeździecki Fame MMA wip bros
Fot. Instagram @ojwojtek

Sport

Wojtek Przeździecki. Kim jest „OjWojtek”, nowa gwiazda Fame MMA?

Gala Fame MMA 11 składa się z wielu emocjonujących pojedynków. Jednym z najgłośniejszych starć jest Co-Main Event, w którym Wojtek Przeździecki zmierzy się z doświadczonym w oktagonie Sylwestrem Wardęgą. Kim jest debiutant znany jako „OjWojtek” lub „Wojtek z wip bros”?

Kim jest Wojtek Przeździecki?

Wojtek Przeździecki znany jako „OjWojtek”, to nikt obcy dla wszystkich fanów ekipy wip bros, która zajmuje się prowadzeniem podcastów, a także tworzeniem muzyki. To właśnie on jest jednym z założycieli tego niezwykle popularnego kanału, który od 2016 roku zebrał ponad 1,5 miliona subskrypcji.

Najsłynniejszym filmem na kanale jest prześmiewcza produkcja „NAJGORZE SYTUACJE NA GRILLU”, która z niezrozumiałych przyczyn została obejrzana 83 miliony razy. Przeździecki poinformował jednak ostatnio, że projekt dobiegł końca, a kanał zostanie zamknięty. Ostatnim tworem WiP Bros będzie płyta, która wyjdzie 10 października.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Przeździecki (@ojwojtek)

 

27-latek ponadto ma swój własny kanał pod wspomnianą wcześniej nazwą „OjWojtek”. Pojawiają się tam vlogi z jego życia. Wojtek Przeździecki postanowił w pełni skupić się na rozwoju tego wciąż nowego dzieła. Przed nim dużo pracy, bowiem zasubskrybowało go dopiero 31 tysięcy osób.

Z pomocą może mu wyjść Michał „Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola. OjWojtek znalazł się w karcie walk gali Fame MMA 11 w Gliwicach, która odbędzie się już 2 października. Na kilka dni przed galą zmieniono mu rywala, przez co ostatecznie zmierzy się z Marcinem Dubielem

Powód walki z Wardęgą

Przed 27-letnim mężczyzną trudne zadanie. Marcin Dubiel walczył już bowiem w Fame MMA i to już jakiś czas temu. Na gali Fame MMA 8 zmierzył się z Kacprem Blonskym. Znany YouTuber i prankster dał dobrą walkę, ale jednak musiał uznać wyższość swojego rywala po decyzji sędziowskiej. Dużo lepiej zaprezentował się na dziesiątej gali, gdzie walczył ponownie i tym razem wygrał. Najważniejsze jest jednak to, że Dubiel trenuje już od zeszłego roku, co daje mu znaczną przewagę nad „Wojtkiem z wip bros”, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze światem mma.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Fame MMA 11 - wszystko, co musisz wiedzieć o gali [stream, gdzie, kiedy]

Każdy, kto ogląda gale Fame MMA, wie jednak, że często schodzi to na boczny tor, a kluczową kwestią są dymy i konflikty między zawodnikami. Tak miało być w tym przypadku, ponieważ pierwotnie Przeździecki miał się zmierzyć z Sylwestrem Wardęgą. Pomiędzy panami od dawna jest już gorąco. Wszystko zaczęło się wtedy, gdy gościem podcastu wip bros była narzeczona Friza Weronika „Wersow” Sowa. Przez dużą część programu kobieta skupiła się na krytyce Wardęgi. W każdej kwestii zgadzał się z nią nikt inny, jak „OjWojtek”, który przyznał jej rację z tym, że to właśnie Sylwester jest całym złem polskiego YouTube’a.

 

Rywal Wojciecha Przeździeckiego nie był z tego w żaden sposób zadowolony i szybko zaczął krytykować obu twórców. Temat szybko został podłapany przez Fame MMA, które zakontraktowało walkę pomiędzy zwaśnionymi YouTuberami. Niestety autor najsłynniejszego filmu w historii polskiego YouTube’a zerwał podczas treningu więzadło. Dlatego, żeby mężczyzna nadal mógł wystąpić na gali, jego nowym przeciwnikiem został Danny Ferreri, który podejmie go w starciu bokserskim.

Wojtek Przeździecki w życiu prywatnym

„OjWotek” urodził się w 1994 roku, dlatego więc 2021 jest rokiem jego 27. urodzin.

Gwiazda kanału wip bros oraz nowy nabytek Fame MMA to typ osoby publicznej, która stawia sobie prywatność ponad wszystko. Dlatego właśnie nie wiadomo nic ani o jego związku, rodzinie czy pochodzeniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Przeździecki (@ojwojtek)

„OjWojtek” w mediach społecznościowych

Mężczyzna jest bez dwóch zdań wielką gwiazdą internetu. Świadczą o tym wspomniane wcześniej zasięgi kanału wip bros, a także liczba obserwujących na jego profilu na Instagramie. Na tej platformie śledzi go pokaźne 117 tysięcy użytkowników tej aplikacji. Jeszcze większe zainteresowanie znajduje jego oficjalny profil na TikToku. Dziesięć milionów wyświetleń i pół miliona polubień mówi samo za siebie.

 

Bez dwóch zdań można zakładać, że po gali Fame MMA te liczby, a także grono odbiorców jego nowego kanału drastycznie wzrośnie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wojtek Przeździecki (@ojwojtek)

5/5 (liczba głosów: 1)
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top