Connect with us
WOW platforma streamingowa ottwow.com opinie, programy

Telewizja

WOW VOD. Wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, stand-up, filmy, opinie

WOW to nowa platforma streamingowa. Skupia się na programach stand-up, ale zawartość serwisu jest dużo szersza. W tym artykule dowiecie się wszystkiego o WOW.

Nowy serwis streamingowy WOW. Co to jest? Od kiedy jest dostępny?

Serwis WOW dołączył do czołowych serwisów streamingowych w 2021 roku. Na tle licznej konkurencji wyróżnia się asortymentem, który skupia się na autorskich programach komediowych, w których występują czołowi stand-uperzy w kraju oraz liczne gwiazdy popkultury. Cała działalność platformy skupia się głównie na programach typu stand-up oraz pokazach na żywo. Serwis wyróżnia się także dzięki funkcją niespotykanym na innych tego typu stronach.

WOW oferuje wiele możliwości interakcji widza, takie jak: czat na żywo, ankiety, quizy, czy przede wszystkim opcję rozszerzonej rzeczywistości. Poza programami autorskimi czołowych polskich stund-uperów w serwisie znaleźć można także filmy do wypożyczenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
MEGOGO.NET – wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, filmy, seriale, opinie

Rejestracja WOW: Jak i gdzie się rejestrować?

W celu rejestracji na platformie powinniście się udać poprzez przeglądarkę na stronę serwisu, która znajduje się pod adresem ottwow.com. Jak zalogować się na WOW? Żeby otworzyć panel logowania, należy wejść w zakładkę „logowanie”. WOW daje możliwość logowania przez adres e-mail, Facebook’a i konto Google.  Jeśli chcesz się zarejestrować, wybierz przycisk „zarejestruj się”. Zostaniesz przeniesiony do podstrony, w której powinieneś uzupełnić kilka danych, takich jak swoje imię lub nick, numer telefonu (opcjonalnie), adres e-mail, hasło oraz powtórzyć je w polu poniżej. Warto samemu pamiętać o tym, że strona wymaga hasła z co najmniej jedną wielką i małą literą, liczbą oraz znakiem specjalnym, gdyż nigdzie nie jest to napisane. Oczywiście wymagane jest zapoznanie się  z treścią regulaminu serwisu i zaakceptowanie jego warunków poprzez zaznaczenie odpowiedniej zgody.

Po przejściu procesu wstępnej rejestracji na podany w formularzu adres e-mail przyjdzie do Was link aktywacyjny. Należy wejść na swoją skrzynkę mailową, następnie nacisnąć link, który przekieruje nas do strony. Później wystarczy już tylko ponownie się zalogować na stronie bądź aplikacji. Warto zaznaczyć, że WOW oferuje możliwość posiadania więcej niż jednego profilu, dzięki czemu każda osoba w gospodarstwie domowym lub znajomy może personalizować swoje wybory.

WOW. Cena abonamentu

Platforma WOW jest częściowo darmowa. Fragmenty popularnych programów są dostępne bezpłatnie. Jednakże, żeby oglądać całe odcinki oraz występy, należy zakupić dany pakiet. Abonament WOW zapewniający dostęp do „Pacześ Show” i „Music Lotek”, a także kilku innych programów kosztuje 19 zł za 92 dni. Nie jest to duża cena, biorąc pod uwagę, że za mniej niż 20 zł dostajemy dostęp do programów najpopularniejszych polskich komików na około 3 miesiące.

Jakie treści są dostępne na WOW? „Pacześ Show” i wiele więcej

Jak już wcześniej wspominaliśmy serwis WOW skupia się w znacznej mierze na autorskich produkcjach, które głównie prowadzą znani stand-uperzy. Jednak poza zwykłymi materiałami z występów, są także wywiady, programy publicystyczne i rozrywkowe. Oferta WOW nadal się powiększa, ale na tę chwilę nie jest zbyt imponująca. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze zawartości:

 • Pacześ Show;
 • Music Lotek;
 • Stand-up Comedy Fest;
 • Stań i Mów;
 • Wild Life;
 • Kompromis;
 • Stereotyp;
 • Randka;
 • Mem Tę Moc.

Jednak na ottwow.com można znaleźć również wypożyczalnie wideo online. Większość tytułów można zakupić za 8,49 zł. Jakie są filmy na WOW? W skład biblioteki wchodzą najróżniejsze gatunki filmowe. Znaleźć tam można prawdziwe kinowe hity, jak i mniej popularne perełki. W serwisie znajdziemy głównie dzieła wyprodukowane w Polsce. Oto kilka z nich:

 • Karbala;
 • Drogówka;
 • Bogowie;
 • Tarapaty;
 • Kamerdyner;
 • Powstanie Warszawskie;
 • Twój Vincent;
 • Całe Szczęście;
 • Kobieta sukcesu;
 • #Wszystkogra;
 • Tajemnice Manhattanu;
 • Ze wszystkich sił.

Jak widać platforma nie ogranicza się do jednego gatunku.

Jakość video i audio

Rzućmy okiem na kolejny ważny aspekt dla potencjalnego klienta. Jakość video i audio w WOW to rzecz, która napawa twórców dumą. Transmisje na żywo mają jakość 4K.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Disney+ – wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, filmy, seriale, opinie

Jak i na czym można oglądać WOW?

Oczywiście serwis jest dostępny w przeglądarce. Adres strony to ottwow.com. Jednakże w dzisiejszych czasach obecność na wielu platformach to podstawa. Na czym można oglądać WOW? Serwis jest dostępny w aplikacji mobilnej na urządzeniach z systemem Android i IOS. Natomiast na jakich telewizorach dostępny jest WOW? Według ogólnodostępnych informacji programy tego serwisu można oglądać za pośrednictwem telewizorów z Android TV, a także Samsung-Smart Hub. Duży ekran można z powodzeniem wykorzystać podczas spotkań w większym gronie i wspólnie śmiać się ze stand-upów umieszczonych na tym serwisie. Niestety obecnie aplikacja nie jest kompatybilna z Chromecast.

WOW opinie klientów

Postanowiliśmy sprawdzić opinie klientów serwisu w Sklepie Play. Średnia opinia aplikacji wynosi zaledwie 2,7 gwiazdki, więc warto sprawdzić treść komentarzy. Z nich można szybko się dowiedzieć, że użytkownicy mają problem z odtwarzaniem wideo, a także przesyłaniem obrazu na inne urządzenia. Zarzucają twórcom także małą płynność transmisji, słabą intuicyjność aplikacji, czy trudności z logowaniem (których podczas naszego testu również doświadczyliśmy). Natomiast niektórzy klienci skarżą się nawet na brak możliwości obejrzenia programów, do których wykupili dostęp. Dla wielu problemem są także zbyt często i nachalne reklamy. Prawda jest taka, że w gąszczu opinii o WOW trudno było znaleźć choć jedną pozytywną, która byłaby w miarę wiarygodna.

Czy warto kupić?

Zdecydowanie platforma WOW odstaje poziomem od konkurencji. Sami podczas sprawdzania serwisu napotkaliśmy wiele błędów i programów. Jeden z nich dopadł nas w momencie, gdy chcieliśmy obejrzeć jeden z programów. Strona wysłała komunikat, że pakiet można zakupić jedynie pod adresem ottwow.com. Problem w tym, że właśnie na niej byliśmy. Do tego wielkim minusem jest brak możliwości transakcji za pośrednictwem aplikacji mobilnej serwisu. Apka również wyświetlała niezbyt estetyczny komunikat o konieczności przeniesienia się na wyżej wymieniony adres. Poza tym mocno irytować może brak intuicyjnego układu strony. Opinie klientów, którzy dłużej korzystają z platformy potwierdzają nasze pierwsze wrażenia.

Jednakże nie można całkiem skreślać WOW. Dla fanów polskiego stand-upu, to na pewno dobra platforma, w której znajdą swoich ulubionych komików w jednym miejscu, często w nietypowych rolach. Kolejnym plusem są darmowe fragmenty, których jest dość dużo. Dlatego uważamy, że bezpłatne funkcje platformy są jak najbardziej godne przetestowania, jednak zakup pakietu wiąże się z ryzykiem rozczarowania z powodu jakości oferowanych usług. Jeśli jednak kochasz stand-up i masz anielską cierpliwość, to możesz pokusić się nawet o kupno pakietu, który obiektywnie nie jest bardzo drogi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Amazon Prime Video - wszystko, co powinniście wiedzieć. Cena, jakość, filmy, seriale, opinie

5/5 (liczba głosów: 1)
Continue Reading
Zobacz również:
Reklama

Popularne

Reklama
To Top