Connect with us
Ali Golizadeh żona partnerka kim jest Yasaman Farmani
Fot. Instagram / @yasamanfarmani13

Sport

Yasaman Farmani. Kim jest wysportowana żona Aliego Golizadeha z Lecha?

Nowym piłkarzem Lecha Poznań został Ali Gholizadeh. Żona Irańczyka również gra w piłkę. Kim jest Yasaman Farmani?

Żona Aliego Golizadeha. Kim jest Yasaman Farmani?

Ali Gholizadeh to utalentowany piłkarz Lecha Poznań. Do Polski przeniósł się w 2023 roku. Wcześniej mieszkał i grał w Belgii oraz Turcji. Pochodzi z Iranu i jest reprezentantem swojego kraju. Skrywa za swoim sportowym blaskiem osobę, która odgrywa kluczową rolę w jego życiu. Kim jest żona Aliego Gholizadeha? To Yasman Farmani. Parę połączyła pasja do futbolu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Weronika Marzęda. Kim jest piękna partnerka Mihy Blazica?

Ta niezwykła kobieta to nie tylko partnerka życiowa piłkarza, ale także jego nieodłączne wsparcie na każdym kroku. Ich miłość trwa już od długiego czasu, przypieczętowali ją wejściem w związek małżeński. Tworzą inspirujący przykład silnej i zgranej relacji, która jest fundamentem sukcesu Aliego Gholizadeha zarówno na boisku, jak i poza nim.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @yasamanfarmani13

Yasaman Farmani i Ali Gholizadeh – dzieci

Małżeństwo nie tak dawno temu doczekało się dziecka. O powiększeniu rodziny rodzice poinformowali za sprawą Instagrama 18 lipca 2023 roku. Nie wiadomo jeszcze, jakie imię nosi nowo narodzony potomek wysportowanej rodziny, ale można potwierdzić, że to chłopiec. Na pewno rodzice będą chcieli, żeby wyrósł na sportowca, a najlepiej piłkarza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @yasamanfarmani13

Partnerka Aliego Gholizadeha to również piłkarka

Co ciekawe małżeństwo tak bardzo dzieli ze sobą pasje, że obie strony uprawiają zawodowo piłkę nożną. Partnerka Aliego Gholizadeha grała w belgijskiej ekstraklasie. Ostatnio reprezentowała tam barwy damskiej drużyny Charleroi, w której w równoległym czasie piłkę kopał również jej mąż. Prawdopodobnie niedługo zmieni miejsce gry, by być bliżej partnera. Do tego ma na koncie już 6 spotkań rozegranych w seniorskiej kadrze narodowej. To kolejne podobieństwo do jej ukochanego, który także reprezentował Iran w meczach międzynarodowych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Kim jest żona Artura Sobiecha, piłkarza Lecha Poznań, Bogna Sobiech?

Yasaman Farmani. Wiek, wzrost, wygląd. Ile lat ma żona Aliego Gholizadeha?

Kibice Lecha Poznań chcą dowiedzieć się jak najwięcej o rodzinie ich nowego nabytku. Dlatego też często wpisują w internet frazę „żona Aliego Gholizadeha. Ile ma lat?”. Partnerka piłkarza urodziła się 12 lutego 1995 roku. Oznacza to, że ma 28 lat. W internecie można znaleźć również informacje dotyczące jej wzrostu. Ten wynosi 170 cm. Ma urodę typową dla regionu, z którego się wywodzi, ale trzeba przyznać, że dobrze się prowadzi i jest zadbana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @yasamanfarmani13

Yasaman Farmani. Instagram, social media

Instagramowe konto Yasman Farmani to @yasamanfarmani13. Jak na zawodniczkę kobiecego futbolu ma tam pokaźną liczbę, ponad 70 000 obserwujacych. Wstawia tam głównie zdjęcia z meczów, ale dzieli się również wspaniałymi chwilami, jakie zapewnia jej Ali Gholizadeh. Żona zawodnika Lecha publikuje na swoim profilu również zdjęcia psa, Simby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Tomasz Rząsa - ile ma dzieci i kim jest jego żona? Najważniejsze informacje o dyrektorze sportowym Lecha Poznań

Oceń nasz artykuł!
Reklama

Popularne

Reklama
To Top