Connect with us
zagłębie lubin fifa 22
Fot. YouTube / EA SPORTS FIFA

Gry

Zagłębie Lubin w grze FIFA 22. Jakie oceny otrzymali „Miedziowi”?

Jak wypada Zagłębie Lubin w grze FIFA 22? Szału nie ma, choć jedna z kart jest naprawdę ciekawa. Sprawdźmy jednak oceny wszystkich piłkarzy.

Jacy są najlepsi piłkarze Zagłębia Lubin w grze?

Trzeba jasno na wstępie przyznać, że Zagłębie Lubin ogólnie nie wygląda najlepiej w grze FIFA 22. Żaden z piłkarzy nie otrzymał bowiem nawet karty 70+. Najwyżej ocenionymi kartami z oceną ogólną 68 są Evgeniy Bashkirov oraz Filip Starzyński.

Tuż za nimi z „overallem” 67, ale na rzadkiej tarczy, znalazł się najbardziej perspektywiczny piłkarz „Miedziowych”. Mowa oczywiście o Patryku Szyszu, który w realnym świecie wzbudził już zainteresowanie wielu większych klubów.

Zagłębie Lubin w grze FIFA 22 – bramkarze i obrońcy

Dominik Hładun, podstawowy bramkarz ekipy z Lubina, otrzymał ocenę ogólną na poziomie 66. Poza nim w klubie notowany jest Kacper Bieszczad, który może pochwalić się „overallem” 58.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Pogoń Szczecin w grze FIFA 23. Jakie oceny dla "Portowców"?

EA Sports nie wyróżniło jednego, a trzech obrońców Zagłębia Lubin. Najwyższe w tej formacji oceny – 66 – otrzymali bowiem Kacper Chodyna, Sasa Balić i Lorenco Simić. Chorwat dodatkowo otrzymał rzadką tarczę.  Poniżej znajdziecie wszystkie oceny obrońców.

Jakie „overalle” otrzymali pomocnicy i napastnicy?

Z pomocników największą uwagę przykuwają oczywiście wspomniani wyżej Bashkirov, Starzynski i Szysz. Ogólnie rzecz biorąc, to zdecydowanie najmocniejsza (i najliczniejsza) formacja „Miedziowych”. Poza w/w oceny po 66 otrzymali bowiem jeszcze Erik Daniel i Sasa Zivec. Jeden z największych talentów Zagłębia w realnym świecie, Łukasz Poręba, otrzymał zaledwie 63. Poniżej znajdziecie wszystkie oceny.

W FIFIE 22 Zagłębie Lubin ma tylko dwóch napastników. Co gorsza, obaj mogą pochwalić się zaledwie brązowymi kartami. To Karol Podliński z „overallem” 62 i Tomasz Pieńko z 54.

Co jeszcze warto wiedzieć o Zagłębiu Lubin w FIFIE 22?

W Zagłębiu Lubin mamy do czynienia łącznie z 9 srebrnymi i 17 brązowymi kartami. Zaledwie 4 spośród nich są rzadkie – 2 srebrne i 2 brązowe. Przypomnijmy, że złote karty to te z oceną ogólną 75+, srebrne 65+, a brązowe mają maksymalną ocenę ogólną na poziomie 64.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lech Poznań w grze FIFA 23. Jakie oceny otrzymali piłkarze "Kolejorza"?

Jeśli chodzi o statystyki szczegółowe, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Żaden z piłkarzy nie otrzymał pięciu gwiazdek sztuczek ani słabszej nogi. Najszybszym piłkarzem z Lubina jest natomiast Patryk Szysz, który otrzymał 87 tempa. To naprawdę dobry wynik biorąc pod uwagę wszystkich zawodników PKO BP Ekstraklasy. Co więcej, żaden z jego partnerów nie otrzymał nawet 80 tej statystyki.

Zagłębie Lubin w grze FIFA 22 – oceny ogólne

Bramkarze:

Dominik Hładun – 66
Kacper Bieszczad – 58

Obrońcy:

Kacper Chodyna – 66
Lorenco Simić – 66
Sasa Balić – 66
Jakub Wójcicki – 63
Kamil Kruk – 63
Damian Oko – 63
Ian Soler – 63
Mateusz Bartolewski – 62
Bartłomiej Kłudka – 55
Kacper Lepczyński – 55
Milan Posmyk – 53

Pomocnicy:

Evgeniy Bashkirov – 68
Filip Starzyński – 68
Patryk Szysz – 67
Erik Daniel – 66
Sasa Zivec – 66
Jakub Żubrowski – 64
Łukasz Poręba – 63
Adam Ratajczyk – 59
Łukasz Łakomy – 59
Dawid Pakulski – 58
Daniel Dudziński – 57

Napastnicy:

Karol Podliński – 62
Tomasz Pieńko – 54

5/5 (liczba głosów: 1)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top