Connect with us
u jakiego bukmacher najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie
Artykuł sponsorowany

Sport

U jakiego bukmacher najlepiej obstawiać zakłady bukmacherskie?

Można powiedzieć, że od 2017 roku praktycznie co kilka miesięcy zmienia się sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich. Licencję od Ministerstwa Finansów uzyskują kolejne podmioty, dlatego też obecnie jest już ponad 20 firm, które zgodnie z prawem mogą oferować i przyjmować zakłady wzajemne. U którego bukmachera w tym momencie najlepiej jest obstawiać?

Ustawa hazardowa 2017

Przełomowym wydarzeniem w polskiej branży hazardowej było wprowadzenie specjalnej ustawy w 2017 roku. Od tego czasu trwają regularne zabiegi związane z ograniczeniem szarej strefy wpływów. Tuż po wprowadzeniu ustawy hazardowej stało się jasne, że każdy operator, który chce zgodnie z prawem oferować zakłady na terenie naszego kraju, musi uzyskać licencję od Ministerstwa Finansów.

Pierwotnie dominującą pozycję na rynku legalnych bukmacherów osiągnęły takie firmy jak Totolotek, Fortuna czy STS. Są to operatorzy, którzy historycznie najdłużej działają na polskim rynku i tym samym mieli największy udział w branży. Obecnie sytuacja stale się zmienia, a dominująca pozycja Fortuny i STS niedługo może ulec zmianie.

Gdzie najlepiej obstawiać?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na temat tego, u którego bukmachera w tym momencie najlepiej jest obstawiać. Tak naprawdę sytuacja zmienia się z upływem każdego miesiąca, a także dodaniem nowych funkcji i promocji. Analizując jednak zestawienia opinii na temat poszczególnych bukmacherów, łatwo zauważyć, że obecnie większość z nich koncentruje się na tym, że najlepszym operatorem jest Superbet. Ogólnie jednak każdy gracz może mieć na ten temat inne zdanie, ponieważ dla każdego coś innego może być bardziej istotne.

Wszystko zależy też od tego, jaką dyscyplinę sportu, a także jaką drużynę konkretnie planuje się obstawiać. W polskiej branży można znaleźć sytuację, w której najwyższe kursy na obstawianie konkretnej ligi są u jednego bukmachera, natomiast w przypadku konkretnego zespołu już lepiej prezentuje się inny operator. Poniżej przygotowaliśmy specjalne ranking bukmacherów z ujęciem Maja 2023. Kto jest najlepszy w tym miesiącu? Superbet! Na wyróżnienie tego bukmachera wpłynęły przede wszystkim znakomite promocje okazjonalne i liczba akcji przygotowanych dla stałych klientów.

ranking bukmacherów maj 2023

Ranking bukmacherów – maj 2023

Ranking bukmacherów – maj 2023

  1. Superbet
  2. STS
  3. Fortuna
  4. BETFAN
  5. Betclic

Superbet najlepszy bukmacher w Polsce?

Swoje działania na terenie naszego kraju firma Superbet rozpoczęła od punktów naziemnych. Bukmacher nie rozpoczął jednak w wielkim stylu i można powiedzieć, że nie zbudował mocnej rozpoznawalności marki na podstawie placówek stacjonarnych. Tak naprawdę przełomowym momentem okazała się decyzja o wejściu w kanał online. To właśnie w tym sektorze są największe pieniądze, a także najłatwiej dotrzeć do nowych graczy. Superbet zainwestował również w bardzo mocną kadrę pracowników z doświadczeniem u innych bukmacherów. Taka decyzja z perspektywy czasu okazała się strzałem w dziesiątkę i można powiedzieć, że już teraz firma należy do liderów polskiej branży zakładów bukmacherskich. W perspektywie najbliższych lat sytuacja może się jeszcze bardziej zmienić i Superbet będzie w stanie powalczyć nawet o pierwszą pozycję z STS.

Dlaczego firma Superbet ma tak dobre opinie wśród klientów? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na znakomitą ofertę powitalną. Obecnie w polskiej branży najważniejsze są 3 promocje na start, a wszystkie z nich znajdują się w pakiecie, który przygotował Superbet dla nowych użytkowników. Mowa tutaj oczywiście o takich akcjach jak bonus od depozytu, darmowy zakład czy też tydzień gry bez ryzyka, co jest akurat innowacyjną propozycją na polskim rynku, ponieważ żaden z innych bukmacherów nie oferuje gry bez ryzyka przez tydzień od czasu rejestracji. W Superbet znajdziesz również dodatki, które znacząco zwiększają opinię na temat tego operatora. Każdego dnia możesz zakręcić specjalnym kołem, które oferuje możliwość wygrania środków pieniężnych na grę. Co istotne, aby to zrobić nie potrzeba obstawiać swoich własnych pieniędzy.

Spory wpływ na pozytywne opinie na temat tego bukmachera ma również taka promocja jak Super Przewaga. Dzięki niej Superbet stał się najlepszym bukmacherem do obstawiania zakładów w rynkach głównych na poszczególne dyscypliny. Super Przewaga jest obecnie aktywna w kilku dyscyplinach i różni się zależnościami od tego, jakie są zasady konkretnego sportu. Na przykład w piłce nożnej potrzebne jest dwubramkowe prowadzenie o wstawionego zespołu, aby zakład został rozliczony jako trafiony jeszcze przed zakończeniem spotkania. Idealnym meczem, który obrazuje wykorzystanie tej promocji był finał Mistrzostw Świata w Katarze, kiedy to Argentyna wyszła na dwubramkowe prowadzenie, a ostatecznie Francuzi odrobili straty. Dla porównania zakłady tenisowe są rozliczane przy zwycięstwie w secie 6:0, a w koszykówce i piłce ręcznej w zależności od liczby punktów przewagi. W siatkówce koniecznością jest wyjście na prowadzenie 2:0 w setach. Jest to bez wątpienia innowacyjna promocja, która zbudowała pozytywne opinie wśród klientów, ponieważ pozwala trafić kupon w lepszych warunkach niż u innych operatorów.

Warto również wspomnieć o specjalnych zakładach, które są przygotowywane w ramach Superbets. Są to propozycje, które w większości przypadków nie są dostępne u innych bukmacherów, więc jest to ciekawe urozmaicenie oferty zakładów na dane wydarzenia.

Superbet opinie – jak to dalej może wyglądać?

Tak naprawdę opinie na temat bukmachera Superbet stały się pozytywne od momentu wejścia w kanał online. Wcześniej, jeśli chodzi o placówki stacjonarne, to ta firma nie była aż tak rozpoznawalna, jak chociażby liderzy branży w tym aspekcie, czyli Totolotek, STS i Fortuna. Trzeba jednak przyznać, że Superbet znacząco poprawił swoje punkty stacjonarne tuż po tym, jak wystartował również w kanale online. Obecnie firma koncentruje się jednak przede wszystkim na działaniach w Internecie, który ma być przepustką do czołowych pozycji. Superbet opinie na przestrzeni kolejnych lat powinny się tylko poprawiać, a eksperci z branży spodziewają się, że będzie to firma, która w perspektywie kilku lat może stać się liderem na polskim rynku.

Analizując aktualne opinie graczy na temat poszczególnych bukmacherów, można zakładać, że Superbet będzie stale powiększał swoje notowania. Już w tym momencie jest to operator, który posiada sporą rzeszę stałych klientów, którzy nie planują zmiany bukmachera. Tak naprawdę nowi gracze mają teraz najwięcej korzyści, właśnie rejestrując się w Superbet. Jest to firma, która może się pochwalić najlepszym produktem na polskim rynku, a dodatkowo ma znakomite promocje i ciekawe kursy. Praktycznie na wszystkie najważniejsze wydarzenia. Dostępne są tam również specjalne zakłady z boostem kursów, więc opinie Superbet należą do najlepszych w branży zakładów bukmacherskich.

Spory wpływ na pozytywne opinie na temat Superbet ma również znakomita aplikacja mobilna. Obecnie znajduje się ona w czołówce polskiej branży i można powiedzieć, że tylko bukmacher bet klik ma produkt, który może równać się pod tym kątem z propozycją od Superbet.

Sprawdź więcej sportowych artykułów!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Reklama

Popularne

Reklama
To Top