Connect with us
zdjęcie na płótnie

Porady

Trzy powody, dla których warto wydrukować zdjęcie na płótnie

Wystrój domu, mieszkania, biura, lokalu usługowego to sposób na to, by nadać wnętrzu odpowiedni klimat, zwiększyć jego renomę i prestiż. Z pomocą odpowiednio dobranych dekoracji można w kilka chwil sprawić, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru, a przebywające w nim osoby od razu zrozumieją przeznaczenie wnętrza i panującą w nim atmosferę. Jednym ze sposobów na upiększenie wnętrz jest wydrukowanie zdjęcia na płótnie. Dlaczego warto zdecydować się na aranż z jego udziałem?

Wysoka jakość dekoracyjna, a niski koszt wydruku

Jednym z powodów, dlaczego warto zdecydować się na zdjęcie na płótnie, są koszty, jakie wiążą się z wykonaniem takiej dekoracji. Obraz może być personalizowany i o dowolnym wymiarze, jednocześnie koszt jego wyprodukowania to maksymalnie kilkaset złotych.

Mowa tutaj o opcji na prawdziwym płótnie malarskim, które zapewnia optymalną sztywność takiego nadruku, ułatwia jego montaż i sprawdza się jako wieloletnia dekoracja, która nie wymaga obramowania.

Inwestycja w taki dekor jest zatem niewielkim kosztem, który zwróci się z nawiązką w postaci pozytywnych uczuć, wrażeń, sentymentalnych wspomnień kojarzonych ze zdjęciem, które trafi na ścianę wybranego wnętrza.

Jakość i trwałość drukowanych zdjęć na płótnie

Kolejny benefit, na który można liczyć, decydując się na zdjęcie na płótnie, to zastosowane w jego produkcji najnowsze technologie. Dzięki temu wykorzystane w wydruku farby są nietoksyczne, idealnie odzwierciedlają prawdziwą kolorystykę ze zdjęcia, a dzięki obróbce graficznej każdą fotografię można dodatkowo poprawić, rozjaśnić, optymalnie wykadrować.

Obrazy drukowane na płótnie są trwałe, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, bardzo często również nie ulegają blaknięciu pod wpływem promieniowania UV i nie poddają się zniekształceniu z powodu pojawiającej się we wnętrzu wilgoci bądź zmiennych temperatur. To zdecydowanie pamiątka i dekoracja na wiele lat.

Personalizacja, czyli zdjęcie na płótnie wedle potrzeby zamawiającego

Wydrukowane na płótnie zdjęcia to doskonały sposób na personalizację przestrzeni mieszkalnej lub biurowej. Fotografie, które często kojarzą się z ważnymi w życiu rodzinnym chwilami naniesione na płótno to doskonałe wzbogacenie wystroju danego wnętrza. W przypadku osób prywatnych taki obraz na płótnie może przedstawiać ich rodzinę, czy kadry z podróży. Firmy natomiast mogą pokusić się o obraz z ich logo, wartościami marki, zdjęciami z prowadzonych konferencji, spotkań z klientami, dzięki czemu skuteczniej zbudują swój pozytywny wizerunek.

Continue Reading
Zobacz również:
Skomentuj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Popularne

Reklama
To Top