Connect with us
dziewczyna adama buksy
Fot. Instagram @adambuksaa

Sport

Żona Adama Buksy. Kim jest zmysłowa Aleksandra Buksa?

Adam Buksa to jedna z największych wschodzących gwiazd polskiej piłki nożnej. Wraz ze wzrostem popularności piłkarza, rośnie także zainteresowanie jego życiem prywatnym. W tym newsie dowiecie się wszystkiego o życiowej partnerce Buksy, Aleksandrze Buksie.

Kim jest partnerka Adama Buksy?

Kim jest żona Adama Buksy? To Aleksandra Buksa (z domu Zębala), która interesuje się biznesem, ale także makijażem.

Kobieta studiowała Studia Wschodnie na Uniwersytecie Gdańskim (licencjat), a następnie przeniosła się do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (magister), aby studiować E-biznes. Następnie ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Wyszej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Agata Dębska. Kim jest żona Jakuba Modera?

Poza tym interesuje się modą, podróżami i makijażem, co widać po jej profilu na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Buksa (@adambuksaa)

Od kiedy para jest razem?

Para jest ze sobą razem od kilku lat. Wydaje się, że poznali się podczas występów Adama Buksy w Lechii Gdańsk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ
Lana Rybus zachwyca kibiców. Niesamowita historia miłości z piłkarzem

Po zdjęciach widać, że bardzo się kochają. Adam Buksa regularnie wrzuca zdjęcia ze swoją partnerką, a ta wygląda na nich na szczęśliwą. Jej piękny uśmiech jest z pewnością godzien pozazdroszczenia. Kobieta z pewnością wspiera piłkarza w każdej słabszej chwili jego kariery i jest najważniejszą osobą podczas jego pobytu w Turcji. Piłkarz jest bowiem obecnie zawodnikiem Antalyaspor Kulübü z tureckiej Antalyi.

W maju 2024 roku ukochani postanowili sformalizować swój związek. Ślub Adama i Aleksandry Buksów odbył się w Kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski na Woli Justowskiej w Krakowie. Następnie przyszedł czas na huczne wesele, które także odbyło się w stolicy Małopolski. Na imprezie bawił się m.in. inny reprezentant Polski, Przemysław Frankowski.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Buksa (@adambuksaa)

Wiek, rodzina, dzieci

Ile lat ma Aleksandra Buksa? Kobieta urodziła się w 1997 roku, ma więc 26 lat. Tym samym jest rok młodsza od swojego partnera. Para póki co nie ma żadnych dzieci.

Żona Adama Buksy w mediach społecznościowych

Piękną partnerkę piłkarza możecie obserwować na Instagramie, gdzie jest obecna jako @aleksandra.zebala. Na chwilę obecną jej życie prywatne śledzi tam nieco ponad 2 700 osób, z którymi dzieli się fotografiami z podróży, życia prywatnego i modowymi stylizacjami.

Jest niemal pewne, że jeśli kariera Adama Buksy będzie się rozwijać tak jak dotąd, wkrótce wzrośnie także zainteresowanie jego życiową partnerką. Jest ona bowiem jedną z najpiękniejszych polskich WAGs, a naturalności mogło by jej pozazdrościć wiele kobiet.

4.7/5 (liczba głosów: 4)
Reklama

Popularne

Reklama
To Top